Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon's Souls (PS3) - 2009 un en iyi RPGi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

miralda da napıon daha nubken

black phantom editionda mı oynuosun

ben miraldayı oyun bitmeye yakınken öldürdüm.ki ona ragmen kolay olmamıstı :)

bide onu öldürdükten hemen sonra seti almaya aşagı inmeye calıstın herahlde :)

bi ara yılbaşı geyiğine beinm oynadıgım server black tendecy olmustu.miralda falan cıktıydı işte zorlanmıstım.

bide 4. dünyada black tendecy ile gelen bir adam varki 2 vuruşta alıyor ve healthini fulluyor ölmeye yakın.onda cko zorlanmıstım
Sosyal ağlarda paylaş

yok normal oynuyorum, phalanxı kestkten sorna acildi orasi gittim zorladim.
ilk bikacıncı seferde cok ucundan ölmüstüm. sonra backstab yapıp kaca kaca oldurdum, problemsiz atladim asagi aldim seti, sora yukardaki colorles demon soulu aldim, ordan asagi atlarken kaydim dustum, geri gelince bidaha dustum, gitti miraldadan gelen 5k soul. esyalarla kala kaldım. shieldı kullanamıyorum zaten ama cektim armoru, baya bi ise yarıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Masquerade said:

asasin build önericek var mı sıkıntıdan başladım. daha önce knight ve soldier olarak bitirmistim, simdi de stabing stayla oyniyim diyorum, statları nasıl dagıtayım, hangi armor + weapon iyi gider (özellikle pvp) keza magic/miracle slotlarını nasıl kullanmalı?

builds burda var bir kaç güzel build
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bu oyun neden bu kadar zor yahu? İnsanlar üşenmese de en azından checkpoint falan koysalarmış oyuna keşke. İlk bölümü geçecem diye tüm gün uğraştım resmen.

Hayır zaten iki vuruşta adam ölüyor birde bölümün ortalarına o an yenilemeyecek kadar güçlü düşmanlar koymuşlar. Alev saçan ejderi mi geçmem gerekiyor yoksa tek vuruşta adamımı katleden şovalyeyi mi aşmam gerekiyor diye bütün gün hangi yoldan geçmem gerektiğini anlamaya çalıştım resmen. Birde bölümün başına açılan yolları gizli gizli yerlere koymuşlar. Bin elli kez haritayı baştan dolanmak zorunda kaldığım için bulabildim ancak.

Level atlama sistemi falan güzel oyunun. Dövüşlerde güzel. Ama gereksiz bir kasış olmuş resmen. Adam canlıyken tekrar ölünce ne olacağı konusunda fikrim bile yok şu an.

Sosyal ağlarda paylaş

bu topici okusaydın abi

red knightı bir süre sonra kesebilir hale gelsende oraya oyunun sonunda tekrar dönüceksin bi tek orayı geç yani

blue knightlarda şimdi zorda sonra tek atış alıyosun :)

olay button smash oynamamakta.hakkaten defans ofans iyi ayarlamak gerekiyor

bende bi 10 saat harcamıstım oyunun başına.toplam ztn bi 100 saat kafadan gameplayin oalcak :)

1-1 i kestikten sonra tower knighta gidiceksin 1-2

tower knighttan sonra 2. dünyaya geçiceksin.o dragonu kesmen gerekmiyor.ateş atmadıgı zaman takla atarak geç armor falan cıkar daha hızlı gidersin

dragonu daha sonra 150 tane ok alıp kuleye cıkarsan alırsın
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 16 mı ne oldum. 1-1 ile 2-1de lvl kasıyordum. 1-2den devam edilmesi gerektiğini bilmiyordum bir de sağol ^_^ Oyunun sistemi çok güzel ama sistemle alakalı tek şikayetim kilitlenme sistemi. Oyunda kilitlenmeden büyüyü istediğim yere atamıyorum. Kilidin aktive olması için gereken mesafe kısa olduğundan millet üzerime berserk gibi koşarkende büyü atamıyorum :/ Mage karakter açmış biri olarak üzüldüm.

Bunun dışında 1-1 ve 2-1'de oynarken statlarıma uygun rapier cinsi bir silah seçip onu +5 seviyesine getirdim. Silahı mümkün olduğunca yükseltmem iyi mi olur yoksa ilerde upgrade için verdiğim shardları falan kullanmam gerekecek daha uygun silahlar çıkmasını mı beklemeliyim bilemedim.

Biraz konuyu karıştırayım bari.
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna başlarken seçtiğin class inan farketmiyor,istediğin gibi her türlü build özgürlüğü sunuyor oyun.sadece bazı başlangıç classlarında gereksiz statlar oluyor,atıyorum luk gibi pvp için karakter kasan adam de-level ile uğraşmamak için statları iyi dağılmış başlangıç class'ı seçiyor.genelde en ideal royal soul lvl 1 ile başlıyor zaten.oyunun başındada imba bir büyü veriyor zaten tek atıyorsun çoğu moba.basic upgrade yaptığın için çok dert etme şimdilik hata mı yaptım diye.oyunun ilerleyen bölümlerinde ''rare'' stone'lar düşecek onları saklarsın,düzgün bir silah için.4.1'de yani Shrine Of Storms'da 1.partında mini boss'un hemen arkasında beleş bir Uchigatana yatıyor onu alabilirsin tabii,orda ki iskeletler biraz sakat+miniboss'un ataklarını dodgelaman gerekiyor,şuan öldüremeyeceğin için :P bu miniboss'da şey hatta tutorial'ın sonunda çıkan vanguard işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
oyunu daha yeni oynayabildim, ilk görüşlerim şöyle

- oyunun grafikleri çok iyi
- online modu zevkli, yerde yazılar çıkıyor mmorpg oynarmış gibi hissediyorsun
- hp az ama yaratıklar kolay ölüyor
- öldüğün zaman levela baştan başlayıp spawn olan yaratıkları tekrar öldürmek zorunda kalmak can sıkıcı.
- flametorchlu düşmanlar bikaç kere üstüste vuruyor canın yarısından fazlası gidiyor. bir yerde 5-6 tanesiyle birlikte karşılaştım, direk harcadılar beni
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

oyunla alakalı gördüğüm en kötü görüşler

oyunun grafikleri kötü demem lazımdı,
online modu çok zevksiz demem lazımdı,
yaratıklar ölmüyor demem lazımdı.

tabii tabii, muhakkak sen haklısındır.

said:

işin gücün troll vingthor ya, yürü git fikir sahibi ol. Burada sun, konuşalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...