Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon's Souls (PS3) - 2009 un en iyi RPGi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

• 7 ay sonra ...
öncelikle göbek adı ızdırap olan oyunu dün aldım ve oynamaya başladım . saat öğlen 3 de cd yi takdım 11 de ilk bosu kestim ama ızdırap oldu sinirlenip kapadım sonra tekrar acdım mage acdım olmadı knight acdım olmadı en sonunda thif hızlıydı olsun dedım az wuruyo en azından kacıyor neyse, 1-2 de kale surunun altında en sonda bı merchant warmıs galıba ben kopeklerden hızımı alamadım gıttım bıde onu kestım sımdı cıkmıyor tekrar . bu adam bıdaha cıkmıyacakmı karsıma benım sorum bu patladımı sımdı oyun basdanmı kasmam gerekıcek . bide karakterın lvl i nasıl artıcak ben soullarla dex fılan arttırıyorum ama genel olarak bı lvl sıstemı yokmu hepsıne bırazda olsa veren. bu sabah 11 de başladım saat 6 olmus daha 1-2 yı bıtıremedım bosu goremedım daha kopeklerden sonrakı yerı zor gecıyorum dragon arkadan yakıyor onde 4 okcu yanında 2 mavı gozlu kafayı yıycem valla eger bu merchant onemlı bısıyse basdan baslım kasmıyım bı yardım lutfen . bide heal veren otlardan kasmak ıcın 1-1 ı farmlıyorum oyle devam edıyorum cok zaman alıyor yahu varmı bı kolay yolu
Sosyal ağlarda paylaş

demons soulsa hoşgeldin

oyunu ilk oynayan için en zor anlar ilk başlangıç zaten.ben orda reskiil yiyerek öğrendim oyunu

sakin ve sabırlı oynarsan geçersin.birde çok ölmeye başladıysan kapa oyunu.cunku bi kere saçma saçma ölmeye başladın mı devamı geliyor

ayrıca o merchant önemli değil

2. dünyadaki merchantları kesme ama.bide yuriye acıma
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşbulduk. Bi dışarı çıktım hava aldım şimdide kaldığım yerden devam .
lvl sistemi dediğim gibi galiba?
Oyun harika bence harika ama en büyük sorunu 5 saat oynadıkdan sonra bi bakdım ne para var ne item ne lvl .Son bosu kesmeyince cd yı taktığım zamankinden bi farkı yok hatta daha kötü yeni karakter acınca heal pot fılan veriyor sırf bu yuzden 3 tane sıfırdan aynı clasda karakter acdım .
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...