Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Medal of Honor

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Bitirdim oyunu. Modern Warfare dan biraz daha uzun sürdü ama MW ler o kadar kısa sürede kaç değişik mekan gezidiriyodu bize bu oyun paso dağ taş hep aynı mekanlar baydı baya.

Multisinide sevmemiştim single da olmamış bence. Call Of Duty her türlü çok daha güzel olucak bundan bence.
Sosyal ağlarda paylaş

codcular bfyi sevmiyor ve genel eleştriler hep cod oyniyanlardan gelmiş bakındım baya.

shotgunla uzaktan vurabiliosunuz falan denmiş mesela.bfc2de de öyleydi.ben bf oyunlarını seviyorum.ve sadaee online oynicagım için seviceimi düşünüyorum

kötü eleştriler para boşuna mı gitti lan diye düşündürüyor.ama red dead redemption a verdiğim 43 pound kadar içime oturcagını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben şimdi sormaz mıyım adama;

moriQ said:

http://www.youtube.com/watch?v=yEMSyLX0rMA

ne farkı var mw2'den,

arezzo789 said:

Selamlar Medal Of Honor Beta Gameplay videomu paylaşıyım dedim :)

http://www.youtube.com/watch?v=Fb6Ej2uqWIg

ne farkı var bc2'den?

tekrarlıyorum;
Xenocide said:

deliler gibi efektlerle boyanmış içi boş bir oyun çıkacak. ahanda buraya yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

yani bc2 çok güzel oyun bence.ben hani bayadır uzun uzun fps oynamazdım.120 saat falan gameplayim var onlineda bc2de.

cod mesela sevmemiştim ben.bana daha çok karambol oyunu gibi geliyor kantır gibi falan.auto aimi vardı.

moh ve cod zevkler renkler kategorisinde ayrılır bence.hani cod süper ezici yada bf moh çok iyi diyemeyiz.

codda çok oyun modu var mesela.ben sevmiyorum öyle.bfde bi rush bi flag var.

codun singleı daha iyi olabilir.fakat bf multi oyunu.ki bence bfnin cıkan butun multileri güzeldi
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

konsol bölümünde red dead'i beğenmeyen sen miydin red?

evet bendim :)

hayatımda bir oyuna verdiğim en çok para red deade idi.single için değilde multi için almıstım.fakat multisine girmek için 45dk gerekiyor

bomboş serverlar falan.grafikler berbat.takasta edemedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

incelemeler bile cod fanı olmuş bence o yuzden

yoksa oynayanların çogunluğu olumlu konusuyor.

bfc2 nin aynısı oldugundan yuklenildi oyuna.ki bence bfc2 dediğğim gibi gayet başarılı bir oyun

siparilş verdiğim için savunmuyorum kesinlikle :)

ama cod sevenler bf oyunlarını dice yapımlarını sevmiyorlar sanırım

ben bf42 den beri bf ciyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

ps3 MOH beta oynamıştım. cidden çok kötüydü. DICE a gıcıklığım yok ama ne farklı birşey sunuyor ne de mw2 ile falan yarışabiliyor. bfbc2 ayrı o çok güzel bi oyun ama MOH baya bi arada derede kalmış. single ı için gene iyi konuşuyorlar MP e nazaran.
Sosyal ağlarda paylaş

Cod fanatikliğiyle alakası yok bunun. Oyunu oynadım ve bildiğin kötü oyun. Hatta hürmeten iyi demişler dicem. O kadar çok COD çalıntısı ki, bunuda başaramıyor. Aynı sahneleri yapmaya çalışmışlar ama mantık hataları yapmışlar falan. Takım arkadaşların uyuşuk, gelmiyorlar, düzgün animasyonları yok. MW2'yi aradı gözlerim sürekli. Oyunun FOV'u kötü, kontrolleri kötü, mouse ayarı kötü. Multi oynanmaz.

Black Ops'ta gece satış yaparlarsa sırada olucam Erenköy'de beklerim :D
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

abi cs ms böyle gördükçe gülüyorum, susturucunun arkasından çıkan alev var. ne günlerdi be deli gibi oynardık. 45 derece açılı çatıda ölünce ayağının ucundan çatıya değen havada duran ceset falan olurdu hiç yadırgamazdık.

En güzel günleriydi yalnız. Avatardaki direk benim ve beta 6.1 döneminden bir screenshot o. Klanımızın kuruluşu için yapılan flashtan :D
Sosyal ağlarda paylaş

awp daha yavaştı mesela, insanlar otomatik sniperı kullanırdı (neydi adı unuttum).
her önüne gelen m4 ile dolaşmazdı, mac10'un felan değeri vardı.

hostage'leri üstüste dizer tepesine çıkardık. assault mapinde çatının üstünden mapin dışına çıkardık.

militia çok popüler bir haritaydı.
evin arkasından dolaşırdık, merdiven altındaki koltuğun arkasına gizlenirdik, tuvalete girerdik, lağımda koştururduk.

güzel versiyondu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...