Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Medal of Honor

moriQ

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

Kayalardan bile sokak yapmışlar. Destructible environment bir adım geri atmış. Bence tamamen MW2 ile rekabet etmek için çıkarılacak.

zaten rakip olarak bu belirlenmişti aylar önce, adamların en iddialı konuşması buydu zaten, Modern Warfare 2'yi geçecek yaptığımız Medal of Honor demişlerdi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
DarKRideR said:

arcane said:

Kayalardan bile sokak yapmışlar. Destructible environment bir adım geri atmış. Bence tamamen MW2 ile rekabet etmek için çıkarılacak.

zaten rakip olarak bu belirlenmişti aylar önce, adamların en iddialı konuşması buydu zaten, Modern Warfare 2'yi geçecek yaptığımız Medal of Honor demişlerdi :)

beri gelsinler, bad company 2 yi alıp üstüne skin ekleyip yeni oyun diye kakalayıp birde mw2 yi geçmek pff hayal kuruyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Buton diye checkbox koyamaları garip olmuş. Neyi seçiyoruz diye baktım bi kaç kere. Onun dışında haritalar küçük. Belki parçalar olarak konmuştur diye düşünüyorum. Onun dışında combat eğlenceli gibi geldi ama çok emin değilim. Bir oyunda 4 dakikadan fazla kalamadım. Sürekli atıyor :D Yakında çıkacak oyundan beklenmeyen sorunlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Demin oturup biraz betasını oynadım..Bence MW2 yi taklit etmeye çalışmışlar ama pek becerememişler gibi geldi. MW2ye verdiğim paradan sonra kalkıp bu oyunu şahsen almam. Black ops gelsin,onun durumuna bakarak karar vericem şahsen. Black ops,su anda okudugum özellikleri ile daha ön plana çıkıo açıkçası. Bad company2 > MoH demodan gorduum kadarıyla.Bana biraz para tuzagı gibi geldi bu oyun ;ı
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda çok kötü oyunlar oynadım ama hiç bukadar kötüsünü ne oynadım ne gördüm.Dıce a teşekkür etmem lazım birkez daha ancak bir babun kadar oyun yapma yetenekleri olduğu iddiamı kanıtladılar.

*el bombasını ancak parmak ucunuz uzaklığına atabildiğiniz.
*sniper ile 3 kere torso shot attiginiz adamin ölmeyip birde utanmadan o mesafeden sizi roket ile öldürdüğü
*assaulth rifleların lazer güdümlü mermileri olan (mw ye recoil yok tukaka diyorsunuzda en azından orada bir nebze mermi 20 metreden sonra saçılıyor bunda mesafe tanımaksızın mermiler sizi takip ediyor)
*map ahalisin 3/4 ünün sniper olduğu
*kimsenin objective ile uğraşmadığı
*bütün map ahalisinin haritanın kenarında kendine bir yer bulup yattığı haritanın geri kalanın boş olduğu
*her modda her haritada her objectifde büyük bir özveri ve başarı ile spawn camp yapılabilen haritalar geliştirmenin becerilebildiği.

bir oyun.

mine craft da ok yapıp inek vurmak bile bundan daha iyi bir fps deneyimi.
Sosyal ağlarda paylaş

nerde oynuonuz oyunu.ben preorder parasını ödedim diyemi bunlar :)

yutupta elemanlar betada oynarken anlatıyorlar falan gayet olumlu yorumlar.ztn bc2 seven bunuda sever diyorlar.gerçi siz pcde oynuyosunuz sanırım.konsol yorumları olumlu genelde
Sosyal ağlarda paylaş

kararısızım ikiside çok kötü oyun bad company zaten epic fail ama bunda en azında mermi ile adam öldürüyorsun o artı onun haricinde ikiside rezil oyunlar.

bad company dedinizde m95 gibi normal şartlarda vurdum mu adamı ikiye ayıran bir silah ile headshot attığın adamın ölmeyip m60 ile 12x mesafeden seni vurması olayı off off epic ikiside epic.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...