Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.3.0 PTR Patch Notes

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

hozceri said:

bide konu ile alakasız olucak ama rollde kimin ne rol attıgını göremiyorum 5 manlerde direk şu sunla kazandı diye cıkıyor onun bi addla alakası varmı diger bi charımda kim ne attı gösteriyordu diye hatırlıyorum.

interface de var bi opsion "rolları ayrıntılı göster" die ama nerde hatırlamıorum
Sosyal ağlarda paylaş

Takatuka said:

Valla ilk gün o kadar yüksekmiş ki drop rate Battered Hilt'in, bazı gruplara 4-5 tane düşmüş. Şimdi hotfix ile resmen Quel'Serar gibi oldu düşürebilirsen helal olsun. Zamanında ne uğraşırdık Dire Maul'da düşürecez diye o kitabı :X

server acıldıgında girip alan aldı sonrakiler bekler durur artık
Sosyal ağlarda paylaş

Takatuka said:

Valla ilk gün o kadar yüksekmiş ki drop rate Battered Hilt'in, bazı gruplara 4-5 tane düşmüş. Şimdi hotfix ile resmen Quel'Serar gibi oldu düşürebilirsen helal olsun. Zamanında ne uğraşırdık Dire Maul'da düşürecez diye o kitabı :X

İlk gün 2 ayrı karakterle yaptım yeni hcleri 1 tane bile düşmedi, öyle söyliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

normal instance yapip trinket farmlamak bizden gecmis wallahi.. trinket farmliyim dedim feral e toc5 normal e degdigim gibi vazgectim dedim yerler boyle isi.. nese bu cok icimi dokmek gibi oldu.. ashen verdict kasip ring almak war simdi.. ben bi grup kurdum trash icin.. 1k rep verio total tum trash marrowgardan once.. 1k x50 kez girersen exalted olursun issiz 10 kisiyle cok zor degil..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...