Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.3.0 PTR Patch Notes

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Fin said:

raidi begendim aslinda biraz bt havasi var.
onun disinda feci delay vardi
su lady deathwhisper kestik ciktik
kimse tacts okumamis flm =D ilk bossta cok eglendik
dps race sandi millet ehu bu arada o ww cok yeto geldi leotheras bile daha cok ugrastirmisti
atmosferinide sevdim raidin
ama 5mler feci bayik =|

lady taktigi nedir nasıl kestiniz melee-range dagılımı nasıl sizde bizde maşallah range zibil gibide
Sosyal ağlarda paylaş

5-6 meleee vardi bizde de saga ve soal birer tankla 3 saga 3 sola dagittik bi tanede off tank ortada kacan addleri aldi
diger casterlar ortada full lady nuke.melee olmasada olur koselere hunterda olabilir yani onemli olan pek caster kullanmamak 3-4 tane mob geliyor full duration spell reflect aciyorlar =.bazi moblarda physical immune oluyordu galiba ben bide 2 tane lock donup onu nukeluyorduk arada transform olan bi tane add var onu tanklamayip kitelayin shield dustukten sonra heroism actik kestik valkyr summonlayan staff dusuyor ^_^
feci lag vardi zaten sagolsun method fanboylar bizi yalniz birakmadi general chatte saglam spam dondu sırf onlar bi +200 ms eklediler pugmi girmisler harras raidmi belli degil =D
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

Forumlarda 5k'ya sattığını yazıyodu bi eleman battered hilt'i, ama ilerde düşer heralde fiyatı. Zaten Heroic Forge of Souls, Pit of Saron ve Halls of Reflection trash mob'lardan %1-2 arası bi drop rate ile düşüyomuş, adamlar 3-4 kere düştü diyodu. Düşürmek sorun olmaz, para bile yapılır sanırım.

Kötü haber, quest repeatable deil. Bi kere yapıp kalıyosunuz :)

Bu kötü oldu işte mesela benim paladinim var hem holy hemde retri. Adalet mi bu şimdi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:

Oyun artık hamallıktan kurtuluyor bir yönde yok party bulmak felan filan tarihe karıştı lvl 66 charımda instance yapmaktan kusucam artık önceden nerdeeee adam ara bul konuş bağlamaya çalış felan filan hepsi tarih oldu

+1

Bugün 3 tane heroic döndüm, daha 3 tane de döncem, toplamda 1 saat harcadım. Eskiden 3 tane heroic dönmek 3 saat sürüyordu pugla neredeyse. Adam bulursun, afk olur; herkes tamamdır, kimse summona gitmez; içeri girersin adam maldır, ninja dc atar... Şimdi random hcye tıkladıktan sonra 3sn grup bulmak; 1sn içeri port olmak; 2sn dc atan yerine yenisini bulamk; 1sn votela kicklemek.

Sonuçta 2 saatim bana kalıyor ve aynı şeyi yapıyorum. Üstelik fazladan 6 emblem, dünya kadar para, enchant mati ve achi alıyorum. LOL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...