Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.3.0 PTR Patch Notes

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Ben uzunca bir suredir tank basima leading dpsim hclerde, HoR'a yetmedi ama sonunda imba dpsim bugun. Hunterimiz crossbow skill kasiyordu, mageimiz 2k dps yapiyordu, diger shaman zaten dillere destan PoS'un son bossunda 600 dps yapti. Sonuc olarak kalbim dayanmadi devam etmeye.

Ama oyuna gene baglamanin bir yolunu buldu abvblizzard.
Sosyal ağlarda paylaş

Nerdeyse full 245 gear var üstümde. Ama böle patch geldi, bok gibi hissettim kendimi

binlerce yeni şey ne yapacağımı şaşırdım. ZAten akşam oynuorum sırf, geliorum ICC ye girdik hadi, Ulan HClerimi mi yapiim, weekly mi yapiim voanın yeni bossunu mu yapiim, Ordan adam o epic weapon questini yapio falan. Item'dan çok content görmek istiorum ben.

Fena oldum birden, şunları sindire sindire verseler cidden daha mutlu olurum. Birden öle bi content koyuolar ki kaliosun hehe hiç sevmiom büyük patchleri
Sosyal ağlarda paylaş

Kyaltie said:

Ya gerçekten şaka gibi ya 2 kere 2 charımla da bitirdim o yeni hc leri fakat bir tane bile quest itemi düşmedi party'e :S Drop rate'i bu kadar mı düşük yahu :|
2 gunde 3 inse 2run yaptım hic dusmedi bi gun önce arklara 2 tane dusmus. Zaten ilk gun yapmıs itemı almıs adam var serverda bl de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...