Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.3.0 PTR Patch Notes

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Yeni patch iyi güzel olmuş ama yeni 5men hcleri bitirir bitirmez aklıma şu soru geldi. Acaba gelecek haftaki düzeltme patchinde neleri nerfleyip hangi bossları bufflayacaklar. Acayip kolay olmuş.

Bir de Halls of Reflection'ın son kısmında gemiye binemey çalışırken bir bug oluşuyor sanırım. Sürekli DC oluyorum. Nedeninin ve düzeltme yoluyla ilgili bir fikri olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha o eventda rahat 8 kere wipe yedık sonunda healer shaman ben cok yetoyum cıkıyorum dedı cıktı random priest bulduk öle yaptık birde arthas slyvanas ile savasırken dalmayın ben daldım 60k yedim :P
Ayrı olarak birşey sorucam düşük lvl questlerde gold reward kaldırıldımı dk ile oynıyorum lvl 65 bütün questlerımde ödül exp ama gold yok ne alaka ben nasıl para yapacam :P
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

sadece meleeleri tankladim, casterlari önce kestiler interrupt yapa yapa . ama o rog feci vuruor .)

Bizim kullandığımız taktik te buydu. Burada ikikere wipe yedik. İlkinde herkes kafasına göre bir hedefe daldığından ikinciside aynı anda 2-3 kişi dc olduğundan. Orada da sanırım yeni nesil bugımız mevcut dikkatli olmakta fayda var.

Yeni instancelardaki bugün yaşadığım asıl komedi Pit of Saron'daki Ick'ti. Boss'un hpsinin %35-50 arası olduğu bir ara healer ve 2 dps yattı. İlginç bir şekilde wipe yemedik. Pala(%10-20 arası hp ile) tank ve dps warrior(hp %85'in altını görmedi) beraberce kestiler. Wipe yedik düşüncesiyle ss'i biraz geç aldım.

Kısacası kesilikle bir nerf gelecek. İtem toplamak aşırı derecede kolay olacak yoksa böyle. Şikayetçi değilim ama blizz bukadar kolaya izin veremz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Versin ya ne olcakki kolay item verse negzel işte itemlanırız.

Nekadar hızlı item alırsan oyunun sonuna da okadar hızlı ulaşırsın. Oyunun sonuna ulaştıktan sornada oyundan sıkılmaya başlayıp oyunu bırakırsın. Bu da blizzin daha az para kazanması demek.
Sosyal ağlarda paylaş

Furytürk said:

3.3 1 günde the end...saurfang git 28 gün sonra gel dedi..25men normal mod yine cok kolay olmus toc gibi ..hele 10men zaten saka gibi...5men süper dungeon ama icc sınıfta kaldı

toca göre zor geldi bana açıkçası dehşet bağlantı problemlerimiz var gerçi ama yinede pek kolay değil bence
Sosyal ağlarda paylaş

raidi begendim aslinda biraz bt havasi var.
onun disinda feci delay vardi
su lady deathwhisper kestik ciktik
kimse tacts okumamis flm =D ilk bossta cok eglendik
dps race sandi millet ehu bu arada o ww cok yeto geldi leotheras bile daha cok ugrastirmisti
atmosferinide sevdim raidin
ama 5mler feci bayik =|
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Item aldıkça neden sıkılayım ki daha zevk alırım item aldıkça mazoşist miyim? :)

Item almak iyi güzle de bunu sonsuza kadar sürdüremezsin. Zaten yeni setlerin dizaynları bence berbat. Setlere özel efekt yapacaz diye yırtınıp ortaya saçma sapan şeyler çıkmış bence.
Sosyal ağlarda paylaş

2 charla hc leri yaptrim bugun quest item i 4 kez gordum =)) yani baya cook dusuyo.. yeni instancelar inanılmaz olmus. dk nin en son questlerini yaptgıgımdan beri bu kadar heyecanlanmamıstım.. teker teker kesfetmek inanılmaz guzeldi.. sora taktik paylasımı falan.. cok eglendim uzun sureden sora.. ama sora baydım icc25 e spot bulamayınca bakalım bu hafta bitmeden en kotu ilk 2 boss puglanir nasilsa..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...