Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Afterdeep said:

Peki D&R fiyatını biliyor musun?

Aşağıdaki linkteki fiyat doğru mu? Bir de İstanbul Anadolu yakasında nerede bulabilirim? Dün Bağdat Caddesindeki iki mağazasına da baktım ama göremedim.

D&R GW2

Teşekkürler.

Evet fiyat doğru. Ancak o internetten sipariş fiyatı sanırım mağzada 130 liraymış.

İstanbulda satış yapan mağzalar:

BORNOVA
CAPITOL
CEVAHİR_KAT_2
ERENKÖY
ETİLER
İSTİNYE PARK
KANYON
PALLADIUM
SUADİYE
ÜMRANİYE MEYDAN

Yalnız gitmeden önce arayıp sorman daha doğru olabilir çünkü gerçekten çok lakayıt bir iş yapıyor D&R. Hem geç başladılar satmaya hem ürünü soruyorsun bulamıyorlar falan. Önceden arayıp sormak doğru bir seçim olacaktır zaman ve enerji kaybını engellemek açısından.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Afterdeep said:

Aşağıdaki linkteki fiyat doğru mu? Bir de İstanbul Anadolu yakasında nerede bulabilirim? Dün Bağdat Caddesindeki iki mağazasına da baktım ama göremedim.

D&R GW2

Teşekkürler.

Evet fiyat doğru. Ancak o internetten sipariş fiyatı sanırım mağzada 130 liraymış.

BORNOVA
CAPITOL
CEVAHİR_KAT_2
ERENKÖY
ETİLER
İSTİNYE PARK
KANYON
PALLADIUM
SUADİYE
ÜMRANİYE MEYDAN

Yalnız gitmeden önce arayıp sorman daha doğru olabilir çünkü gerçekten çok lakayıt bir iş yapıyor D&R. Hem geç başladılar satmaya hem ürünü soruyorsun bulamıyorlar falan. Önceden arayıp sormak doğru bir seçim olacaktır zaman ve enerji kaybını engellemek açısından.

Dostum çok teşekkür ederim yardımın için, yarın sabah Kanyon'da işim var, gitmişken uğrayarak bakacağım, var ise alırım.

Tekrar çok teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Afterdeep said:

D&R GW2

Teşekkürler.

BORNOVA
CAPITOL
CEVAHİR_KAT_2
ERENKÖY
ETİLER
İSTİNYE PARK
KANYON
PALLADIUM
SUADİYE
ÜMRANİYE MEYDAN

cevahirdeki d&r dan aldım bugün. kutuda 129 yazıyo ama kasada 117 lira verdim, kasiyer de şaşırdı bi an zaten kutuyu çevirdi fiyata baktı tekrar falan. :) velhasıl fiyat web e özel değil.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Ankara'dan internet aracılığı ile DnR'dan sipariş eden varmı oyunu? Elinize kaç günde ulaştı veya ulaştı mı?

ben geçen cuma günü sipariş ettim DnR'dan dün kargoya verdiler. kargodan takip ettiğimde dağıtıma çıkmış görünüyordu. malum 23 nisan tatili haftasonu tatili vs paket en yakın salı kargoya verildi.
Sosyal ağlarda paylaş

KingV said:

serjuhan said:

Ankara'dan internet aracılığı ile DnR'dan sipariş eden varmı oyunu? Elinize kaç günde ulaştı veya ulaştı mı?

ben geçen cuma günü sipariş ettim DnR'dan dün kargoya verdiler. kargodan takip ettiğimde dağıtıma çıkmış görünüyordu. malum 23 nisan tatili haftasonu tatili vs paket en yakın salı kargoya verildi.

ve oyunum gelmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...