Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Leveltr 'den havale ile 79 TL ye size güvenip aldım (keyi satın alınca sitede görüyorsunuz ,register ettim ) sorun yok tabiiki .Yaklaşık beş dakikada havaleyi hesaba geçtiler buda ilk alışverişim.

D&R daki fiyata bakınca 50% gibi bir fark oluyor .

KingV pre-order edition dediği bir serial numarası var kutuda . Kuzey amerikada ( abd ve kanada ) daha sonra aldığın yere gidip gerçek kutuyu alabileceksin .Avrupa bölgesinde aldığın yerden gisip oyunun dvd sini barındıran kutuyu alıp alamayacağın konusu muallakta idi .
Sosyal ağlarda paylaş

Avealılara 50 TL Alışverişe anında 10 TL indirim!

Kampanya 20 Nisan - 20 Mayıs 2012 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında Avea müşterilerine özel D&R mağazalarında 50 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 10 TL indirim kazanacaklardır. Kampanyaya katılım ilk 20.000 kişi ile sınırlıdır. Kampanyadan faydalanılabilinmesi için DR yazıp 5060'a sms gönderilmesi ve indirim kodu alınması gerekmektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese Merhaba,

D&R'a gidip oyunu almam mı mantıklı oksa kredi kartı ile sitesinden mi? Şimdi pre-purchase yap haftaya haftasonu açılaak betaya katıl diye mail atmışlar bana. Zaten alacaktım ama Cuma'ya kadar alıp yüklemem farz oldu böylece. Var mı öneriniz? Sitesinde normali 54.99 Euro, deluxe edition çok mantıklı gelmedi zira güzel birşey sunmuyor o nedenle normalini almayı düşünüyorum.

Şimdiden çok teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

deluxe edition'in hiçbir olayı yok.

D&R'dan alabilirsin rahatça. Ayrıca internet üzerinden key satan başka siteler de var. Bu sitelerden key alanlar register yaptı. Ancak daha sonra oyun için yeni key falan gelmesi gerekiyor, bazı aksiliklerin çıkma ihtimali olabilir. Direk basayım parayı kafam rahat olsun diyorsan gidip D&R'dan al bence.
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne lan

The next Guild Wars 2 Beta Weekend Event is on 27-30 April 2012 and we want you to join us! The only way to guarantee an invitation to this three-day event is by pre-purchasing your copy of Guild Wars 2. By pre-purchasing the Digital, Digital Deluxe, or Collector's Edition of Guild Wars 2 you'll play in the Beta Weekend Event, get three days of Headstart Access to the final game, and receive the exclusive Hero's Band in-game item.

random mu gönderiyolar bu maili ben prepurchase edeli 2 hafta oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...