Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

niggaknow said:

lanet olsun böyle bölüme.
bu kadar müthiş ve bu kadar hüzünlü olacağını bilseydim valla skiplerdim anasını satayım.
kudurdum lan

+1, cok uzun zamandır bir kötü karaktere bu kadar uzun belirtili belirtisiz küfür tamlamaları duzmemiştim ...

ili ye 1 cocugada 2 .... veledi, gorunce .... sattı hemen ....
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada Ilithyia karakteri çok iyi yaratılmış. Genelde kötü kadınlardan kötü karakterler olduklarından değil, dayanılmaz derecede irrite edici olduklarından uyuz olurdum. biran evvel ölmelerini isterim böyle karakterlerin. Ilithyia ise hiç ölmesin. o kazansın. tarih değişsin hatta. kulu kölesi olayım. o derece tapıyorum.

Bir de BSG de Admiral Cain için böyle hissediyordum. Sonları benzemesin :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ilithyia gibisi yok yahu, kadın spartacus e saldırmak için fahriye ablalık bile yaptı. Lucretia ateşle oynuyor farkında değil. Gerçi Ilithyia nın bakışları sanki Spartacus ü öldürmekten çok tecavüz edecek gibin.

Gelecek bölüm trailerına göre; Aboovv batiatus çıldırmış olmalı:)
Sosyal ağlarda paylaş

Önündeki engel solonius yani onu öldürecek kesinlikle.
Varroya üzüldüm ya bizim spartacus bence bundan sonra artık tarihteki spartacus olma planını devreye sokacak yani title ne olursa olsun basit bir KÖLE oldugunu farketti artık.
O bebe tam romalı politikacı yani dakka bir gol bir.

Sosyal ağlarda paylaş

Şu ana kadar hiçbir dizide bu kadar sinirlenmemiştim arkadaş sen ne horzbu bi karaktersin öyle ya.

Çok üzüldüm ama kölelerin zaferine gidecek olan yolda dökülen kan kutsaldır boşu boşuna ölmedi =)
Bu arada lilithia çok taş hatun o nasıl bi sahneydi ya =)
Batiatus göt oldu şimdi herkese atar yapacak spartacuste çıkan hatalardan kendine fırsat yaratacak.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...