Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D Neverwinter

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

MasterHapLo said:

DA2019 said:

MasterHapLo said:

windows8 de calistiran var mi. client.exe acamadan hata veriyor devamli. cozum bulamadim.

http://nw-forum.perfectworld.com/showthread.php?162831-Launcher-issues-Updated-here

Dostum bunu deneyebilirsin. Bende laptopta hiç sıkıntı yoktu, desktopta launcher script error veriyordu. Clientı replace ederek patcherı çalıştırdım. Şu an gayet normal çalışıyor.

sorun mumbledanmis baska oyunda da yapmisti. mumbla kapaliyken giriyor oyuna ilginc. ayni portu kullaniyorlar sanirim.

Mumble ve teamviewer i uninstall ettim. Rahatım. :)
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

e anlatta bilelim nasıl kazanıyorsun ? özellikle gold

Bir çok yöntem var bunlardan biride bazıları tam ekonomiyi bilmediklerinden çok ucuza auctiona item koyuyor mesela 20 ad gibi bu itemi alıp hemen yan pazardaki bir vendora 10-20 gümüş arası satabiliyorsun 10 gümüş yaklaşık 240 ad ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Madem böyle bi sistem yapacaktın [dungeon için] Millete belirli bi miktar mob koydurt. Ne bileyim 5 tane ogre mage koyabil en fazla. Spawn aralarını check ettirt bişeyler yap çok dandik olmuş bu olay. Salak bi oyundu zaten başından beri dedim xD oynamadan anlayabiliyorsun cünkü Para tuzağı olduğunu. D'nD Nw ne ya? Dnd online da bi cacık yapamadılar Neverwinter'ı da ekliyelim Paranın dibine osururuz demişler resmen ordan burdan hazır şeyler çalıp çırpıp oyun yapmışlar. EKRANDA KOCAMAN PARA VER KAZAN butonları ahaha oynayanlara üsülüom yha .s.s.s
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda shop da satılan her itemi oyunda kazanacağın para ile alabiliyorsun.
Para kazanmak çok ama çok kolay .
shop da satılan Hic bir itemi son levela ulaşmak, bölge görmek için lihtiyacın yok .Oyunda yapılabilinecek herşeyi alınabilinecek herşeyi alabiliyor ve yapabiliyorsun .
Hic bir para ödemeden aylık + oyuna ve gelicek ek paketlere extra para ödemeden bu dediklerimi yapabiliyorsun .
Oyunun heretli bir zen-ad borsası var altınlarını oyuniçinden ad ye ve ad lerinide bu borsadan zene çevirebiliyorsun .
Zen genelde gün içi 338 ile 374 arası dalganıyor bu aralıkta al satla da extra para kazanabiliyorsun . 18 level gelmiş bir leadership crafting i olan biri günde 600.000 ad sırf hero yapmaktan kar ediyor yalnızca.
oyun ici altın ile ad çevirmekten mesela auctiondan 35k ya key alıp oyunda 27 altona satarak gelen para ilede xxxx 25 altından alarak auctionda 80k ad ye satarak günde ortalama 3-4 saatte rahatlıkla 100-200 altın kazanabiliyorsunuz bu dediklerim çok hareketli itemler.
Auctionada ucuza satılan itemleri toplayıp vendorlara satarak gene günde rahat bir 70-100 altın kar edebiliyorsunuz .
Oyunda tonla bug ve bir sürü çalışmıyan skill ve makanizma var . kimse zorla oynamıyor . Benim hemen hemen her oyunda açık acountum var şu an burda çok zevk alıyorum oyun çok zevkli .
4-5 saat oturuyom tonla para kanıyorum. Wow da auctiona gittiğimde herkes aynı şeyi aynı fiyattan satıyor al satla para kazanmak imkansız.
Eve onlinde artık üretimle para kazanma dönemi bitti . ticarette ise ne yaparsanız yapın gün sonu haneye zarar yazılıyor.
GW2 oynamıyorum bile account açık duruyor .
Diablo 3 il başlarda itemlerden 200 dolar kazandım . paypaldan rahatlıkla bankaya çektim. Şu an orada para kazanmak imkansız.
Sizin bildiğiniz iyi bir ekonomisi olan oyun varsa yazın buraya bende bakayım benden eksik etmeyin .
Oyun hataları ile birlikte çok güzel .
Çok basitinden crafting malzemesini yandaki pazardan alıp auctionda bile %25 karla satabiliyorsunuz .
Sosyal ağlarda paylaş

sen mağarada mıydın bilmiyorum ama millet ilk günlerden beri milyarlarca ad yaptı exploitlerle.senin uğraşıp elde edip ah dan sattığın şeyleri onlar satın alıyor.günde en fazla 24 k ad yapılabilen ve shoptan ad satın alamadığın bi oyunda (zen/ad trade oyuncular arasında oluyor doğrudan para verip ad alma yok)kolaylıkla günde 500k ad lık satış yapmak hiç mi tuhafına gitmedi
daha oyunun 2. gününde chatten 1m ad=16 $ diyodu iyice ortaya çıktından sonra 1m=1$ a düştü şu an ne kadar bilmiyorum.
bu kadar yazdığıma bile değmez aslında.bu oyunda ekonomi-ticaret filan iyiyse kötü olanlar nasıl cidden merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu oyun dünyası niye böle teslim oldu. Abi sırf nvn için değil ki kos koca blizzard bile önüne geçemiyor. Ya exploitler ile sonu geliyor oyunların yada çaresizce bot'a teslim oluyorlar.

Ya ownedcore da bir adamlar var (hiç anlamam bu işlerden) adamı görsen sanırsın anonymous grubunun elebaşı sanki şerefsizim.

Yok [C#] c++ memory hack, yok info dump list, sys edit bir şeyler bir şeyler... Anasını satim görünce zaten adamın şevki kaçıyor. Şu oyunların içine ne zaman market real para mara girdi ondan sonra bozdu işler.

Bu ne arkadai bu ne belki ben anlamıyorum diye tuhaf geliyorda lvl 60 yap git alt f4 çek sonra nedir derdin

Sosyal ağlarda paylaş

sende pek hayırlı araştırmalar yapmıyor gibisin nerden buldun bunları
ilginç birisin tanışmak isterdim.
işin ilginç yani bu kadar exploid den sonra oyunu fazla ad lerden temizlediklerini söylediler
fakat zen fiyatları dipte sen piyasadan milyon milyarlarca ad çekersen nasıl zen fiyatları tarihi dibe yaklaşır anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu pis işlerin adresi

1)reddit.com
2)ownedcore.com
3)taultunleashed.com

yeni çıkan bir oyunda bir bug mug açık pislik bir şey var ise ilk bu sitelerden öğrenirsin. D3 oynarken takip ediyordum, ne çıkıyorsa anında ilk buralara düşüyor. Çok chest farmlamıştım d3 zamanında.

Ancak elite bölümlerde cıvkını çıkarıyorlar, resimde ki gibi clientler ile falan uğraşıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...