Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D Neverwinter

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

bi kişi değil ki grup bu adamlar. herşeyi deniyorlar zaten bütün sorunlu olaylar aynı firmanın başka oyunlarında veya tamamen başka oyunlarda (diablo 3) yaşanmış şeyler. eğleniyolar bi müddet, sonra ortaya atıyor birisi kıyamet kopuyor.
insanlar 200$ verdi bu oyuna ya wipe yapmasan kim oynar artık hadi wipe yapsan yine aynı adamlar tekrar uğraşmak istemeyecek.resmen ölü doğdu oyun. bu saatten sonra ciddi oyuncular yüzüne bakmaz ko gibi bişi olur
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok her şeyi bu adamların bulması garip. oyuna girip herşeyi deniyorlar mı napıyorlar.

Birde bulunan açıklar öyle böyle değil, hani bazı quest bug ları olur nebilim ufak basit şeyler olur.
Bulunanlar ya ölümsüzlük, ya tek vuruş, dupe, admin olma falan. Single player Trainer olsa bu kadar şeyi yapamaz

şuan uo sphere server kursan bu kadar bug çıkmaz lo :D
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu yapmak için 10 kişilik shop için 50 kişilik ekip kurarsan olacağı bu o reddit linkinde yazan doğruysa bu sorunlar closed betadan beri var support sayfası çalışmıyor ama para harcamak istersen zen shop tıkır tıkır işliyo.

ya ben sadece bi tane 59 lvl karakter yaptım yerde bulduklarımı satarak 300k ad yaptım para falan da vermedim yani yine de sırf harcadığım zaman için bile kendimi enayi gibi hissediyorum.para harcayan adamlara kendilerini nasıl affettirebilirler bu saatten sonra.bu arada founder pack için chargeback yapılabiliyomuş sanırım burdan da birisi vardı hesabı hacklenip supportun yardım etmediği geri istesin parasını.
Sosyal ağlarda paylaş

rollback 7 saat serverlar daha uzun süre kapalı kaldı o ayrı.
bu arada ilk günden beri vardı o ah exploit ben farkettim de normal bug sandım. yapılması gereken full wipe dı ama düşünüyorum da güvenim kalmadı zaten firmaya yani wipe da olsa dönmezdim. bawaaa 3 lvl geri gittim niye ya diye ağlayan adamları kaybetmediler en azından. oyuna girdim biraz cat muhabbeti yapayım diye 20k ad kaybettim diye ağlayan var şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

gateway dedikleri nane browser ah'sı sanırım. blizz bile bu işlere girişmezken bunların denemesi de ilginçmiş patladı işte. robust bir sistem değil ki. kontrol mekanizması yok. şimdi oyun açıldığından beri çaktırmadan yapanlar köşe olmuştur. tespit bile edemez bu salaklar. bende bir oyunda alt charıma nick olarak random rakamlar girmiştim, ah'da buga sebep olmuştu, sattığım item dupeleniyordu lol. onun gibi bişey olmuş. hiç bir zaman tespit edilmemişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyun beta da yani test surecinde, bu tarz bug ları bulmak icin test etmek gerekiyor, oyun release olmus olsa o zmn herkesin her soyledigine hak veririm.

Release olmamıs oyundan para kazanmaya calısmak da ayrı bir denyoluk buna tamamen katılıyorum, ulan test ediyosun bug lar bulunuyor fixleniyor rollback atılıyor vsvsv buna kimsenin bisey soylemeye hakkı yok ama release olmamıs oyunda item satıyosun abi hangi akla mantıga sıgar bu onuda anlamıs degilim.

Perfect world sadece bu oyundan para kazanan bir firma degilki 50 tane p2w oyunu var, butun umutları nw mi olmus bunuda anlamıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Pascha said:

Abi oyun beta da yani test surecinde, bu tarz bug ları bulmak icin test etmek gerekiyor, oyun release olmus olsa o zmn herkesin her soyledigine hak veririm.

Release olmamıs oyundan para kazanmaya calısmak da ayrı bir denyoluk buna tamamen katılıyorum, ulan test ediyosun bug lar bulunuyor fixleniyor rollback atılıyor vsvsv buna kimsenin bisey soylemeye hakkı yok ama release olmamıs oyunda item satıyosun abi hangi akla mantıga sıgar bu onuda anlamıs degilim.

Perfect world sadece bu oyundan para kazanan bir firma degilki 50 tane p2w oyunu var, butun umutları nw mi olmus bunuda anlamıyorum..

wipe olmayacağına göre betası falan yok bu işin. bildiğin live şu an oyun gerisi tatava.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?42,4104506,6937567#msg-6937567
Pascha said:

wipe olmayacağına göre betası falan yok bu işin. bildiğin live şu an oyun gerisi tatava.

hyr abi her beta surecı sonunda wipe olacak die bir kaide yokki, wot haric hatırlayan varmı ? genel olarak wipe olmaz yani
Sosyal ağlarda paylaş

open betanın amacı tam olarak ne sence? oyunu insanlara tanıtmak mı? oyunun açıklarını buldurmak mı? yoksa başka bişey mi?

closed betada düzeltmeleri gerekirdi şu sorunları. o exploitler söylendiği gibi server açıldığından beri ortadaysa çok geç yani rollback falan için.

şu an direk para kazanıyorlar, open beta dedikleri aslında bildiğin normal releaseden farkı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...