Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D Neverwinter

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

test testtir ne ya? madem testti bulunan sorunların çözümü ne?
1 değil 2 değil o kadar çok açık çıktı ki oyunda milletin bi komut satırı açıp -godmode yazmadığı kaldı. madem test etmekti amaç o zaman fixleyip wipe atsınlar. ama adamların uzun vadeli bi planı yok ki en kısa sürede ne kadar vurgun yaparlarsa o kadar iyi.wipe istemezük diyen adamların %90 ı bi hafta sonra sıkılıp başka oyuna geçecek zaten.uzun vadeli oynayacak adamlar bu oyuna bakmaz artık
Sosyal ağlarda paylaş

ya böle salak bir şey yok. oyunda bildiğin aç kaldım. Oyunun en değersiz şeyi gold suzum artık.

Bir dungeonda ortalama 15 pot 3-4 injury kit harcıyorsun. Bunların toplamı 1 gold. dungeondan kazandığın 3-5 silver.. 15 goldum vardı, sadece dungeonlarda injury kit pot almaktan bitti. Oyunda hiç bir şey gold vermio. Skirmish dungeon v.s hepsi AD verio. Bildiğin aç kaldım. Questde yok napıcam ki ben.
Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo said:

windows8 de calistiran var mi. client.exe acamadan hata veriyor devamli. cozum bulamadim.

http://nw-forum.perfectworld.com/showthread.php?162831-Launcher-issues-Updated-here

Dostum bunu deneyebilirsin. Bende laptopta hiç sıkıntı yoktu, desktopta launcher script error veriyordu. Clientı replace ederek patcherı çalıştırdım. Şu an gayet normal çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

MasterHapLo said:

windows8 de calistiran var mi. client.exe acamadan hata veriyor devamli. cozum bulamadim.

http://nw-forum.perfectworld.com/showthread.php?162831-Launcher-issues-Updated-here

Dostum bunu deneyebilirsin. Bende laptopta hiç sıkıntı yoktu, desktopta launcher script error veriyordu. Clientı replace ederek patcherı çalıştırdım. Şu an gayet normal çalışıyor.

sorun mumbledanmis baska oyunda da yapmisti. mumbla kapaliyken giriyor oyuna ilginc. ayni portu kullaniyorlar sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

ya böle salak bir şey yok. oyunda bildiğin aç kaldım. Oyunun en değersiz şeyi gold suzum artık.

Bir dungeonda ortalama 15 pot 3-4 injury kit harcıyorsun. Bunların toplamı 1 gold. dungeondan kazandığın 3-5 silver.. 15 goldum vardı, sadece dungeonlarda injury kit pot almaktan bitti. Oyunda hiç bir şey gold vermio. Skirmish dungeon v.s hepsi AD verio. Bildiğin aç kaldım. Questde yok napıcam ki ben.

Bu kadar iyi bir ekonomisi olan oyun daha hayatımda görmedim .
kıyasladıklarım Wow ve eve .
Oyunda para kazanmamamın imkanı yok . Her türlü Para kazanma olanığı var.
şöyle diyeyim günde ortalama 200 altın veya 450 bin diamond veya 1200 zen rahatlıkla kazanabiliyorum .
Sırf al satla yapıyorum bunu
o kadar çok para kazanma yöntemi var ki oyunda anlatmakla
bitmez.
Bu arada
Gold = Ad = Zen
Bu üçüde birbirine rahatlıkla çevriliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...