Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2009-2010 formaları

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Yukarıdaki google reklamları yönlendirdi bir siteye ve
http://www.aslan1905.com/assets/images/gs09-10lila12.jpg

formasının seneye kullanılacağını söylüyor.
Turuncu gibi mükemmel bir formanın üstüne çok kötü bir seçim bence.Ayrıca klasik parçalı,düz kırmızı ve düz beyaz formalar da olacakmış.
Sosyal ağlarda paylaş

adidasın diğer takımlar için çıkardığı modellerden yola çıkılarak böyle bişey fotoşoklamışlar herhalde. renkle ilgili falan da bilinen bişey varsa üç aşağı beş yukarı böyle bişey olur. valla turuncu gayet tutmuştu geçen sene ve rijkaard da gelmişken bu sene de devam edilseymiş keşke (veya da edilir umarım). turuncu olmayacaksa bile, bu renk ne be!

ayrıca genel olarak adidasın bu seneki formalarının bu resimdeki kesimini sevemedim. rugby forması gibi.
hadi tamam geniş omuzlu yapılı adamlara olur bu forma. bi drogba'da düşünürüm böyle formayı da sabri ne yapsın? :)
Sosyal ağlarda paylaş

Nedense ben o turunculara bir türlü ısınamamıştım..Hani bu iyi demiyorumda,mesela bir Hollanda turuncusunun yanında çok dandirik duyuyordu artık tonundan mı yoksa kırmızı olduğu için mi bilemeyeceğim...
Yoksa turuncu iyi de,ben çok sevememiştim geçen seneki formaları...
Sosyal ağlarda paylaş

"redbull oeah" said:

Team ownerships
Red Bull Brasil - A Football team currently playing in the Brazilian Segunda Divisão Paulista.
Red Bull New York, a soccer franchise competing in the United States' Major League Soccer
Red Bull Racing, one of two Red Bull Formula One teams, this one based in Milton Keynes, England
Scuderia Toro Rosso (Italian translation of Team Red Bull), the other Red Bull Formula One team based in Faenza, Italy.
Team Red Bull, a racing team competing in the US based stock car racing competion NASCAR.
FC Red Bull Salzburg, an Austrian football club based in Salzburg and competing in the Austrian Bundesliga
EC Red Bull Salzburg, a member of the Austrian Hockey League who play their games in Salzburg, Austria
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...