Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yahşi Batı [Cem Yılmaz]

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

filmde inanılmaz fazla ince espri var öyle recep ivedik seyircisi gibi geğirene osurana gülen insanların idrak edememesi doğal :) genel açıdan hoşuma gitti benim film zaten western filmlerinin hastasıyımdır bir türk western uyarlaması da güzel bi sentez olmuş bence.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Çok emek ve para yatırıyor filmlerine doğru, ama esprileri yerel yani halkımıza özel kaldığından yabancılar garipsiyor ve izleyince bu kadar milyon dolarla bu uzayyolu-taş devri saçmalığını mı çektiniz diyorlar. Aslında bir sonraki filminde konsepti biraz daha Avrupalılardan veya gurbetçilerden de genel birşeyler katarak zenginleştirse yabancılar arasında da iş yapabilir filmleri.

sen her amerikan filmindeki espriyi anlıyormusun ? Hayır. Sorun ne ozaman
Sosyal ağlarda paylaş

ben çok beğendim. beklentilerimiz düşük bir şekilde gittik ama beklediğimizin çok ötesinde bir film olmuş oldukça eğlendik. keşke cem yılmaz kadar kaliteli yapımlar ortaya koyan oldukça fazla para harcayan daha fazla isim olsa. insanların cem yılmaz'ın karşısına koyduğu isimleri görünce söyleyecek söz bulamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

stand up larda seyirciyi güldürmek sinema filminden daha kolay çünkü seyirciden gelen karşılığa göre gidiyorsun, mesela bir grup seyirtci doktor çşakalrına gülüyorsa doktor şakalarıdnan doğaçlama gidersin ama bir başjka grup doktor şakasına baltın pek güleek gibi değil başka yeden konuyu bağlarsın

ama işte sinema filminde öyle olmuyor böyle yaldır yaldır güldüren komedi zaten bulunaiblir gibi değil

şimdi yahşi batıya değinecek olursak
ben çok eğlendim han iverdiğim paranın karşılığını aldım cem yılmaz da böyle filmler yapmaya devam etsin

çine gitsinler, evet

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...