Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yahşi Batı [Cem Yılmaz]

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Beğendim ben de, çok güzel göze sokulmayan ince espriler vardı, baya kaliteliydi.

Cigarayı içtikten sonra "abi yok mu bir püsküvi falan bişey"de baya güldüm ben.

Gittiğimizde salon kalabalık sayılabilirdi, biz 5 kişi gittik, forty rivers oil wrestling championship olayına sadece 5'imiz güldük mesela. Kitle birazcık mallamış.

Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Beğendim ben de, çok güzel göze sokulmayan ince espriler vardı, baya kaliteliydi.

Cigarayı içtikten sonra "abi yok mu bir püsküvi falan bişey"de baya güldüm ben.

Gittiğimizde salon kalabalık sayılabilirdi, biz 5 kişi gittik, forty rivers oil wrestling championship olayına sadece 5'imiz güldük mesela. Kitle birazcık mallamış.

tamam cem yılmaz'ı severim, şahan'dan nefret ederim. (günümüzde bunu demek şart oldu.) Ama o spo verdiğin espri ince falan değil, hatta epey kalın, vasat bence. sadece gülümseten bir şey. Bunun haricinde cem abiyi severiz, devam etsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Recep İvedik bu kadar eleştiriliyor ben daha öveni görmedim ciddi anlamda. İyi de abi kim gidip izliyor? En çok bu izleniyor! Recep İvedik 4 zamanı sinemaya gittiğimde, bu filmin salonuna kafamı sokup bakıcam sırf meraktan. Filmede sokabilirim tabi kafamı seçim meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben rahatsız oluyorum,küfürden hoşlanmam o yüzden rahatsızlık verdi bana.
bi de bazı espriler baydı yani chuck olsun o deli adam olsun.

bisküviye güldüm,brokeback mountain iyiydi o adamı severim , bi iki şeye daha tebessüm o kadar.

cola turkayı da baya abartmışlar.

he bi de evet dinan parama yazık oldu elimde olsa gitmem yani tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

cereyanı tehlike-i vuku emanetleri mabadına duhulu

dünya savaşı olur mu?

kelebek

apaçi şiiri

kentaki

horse wash in-out

şef benle billur geçti

cannonball-tophane kardeş kasaba

bunlar aklımda kalanlar bi kaç kere daha izlemem lazım.

bunlara da mı gülmedin?

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

bella'ya dedim o hiç beğenmemiş çünkü. aksan çok kötü gelmedi bana ya bilmiom. daha farklı bi aksan olaiblirdi belki. chuck esprisi kötüydü bence de.

horse wash in-out iyiydi.kelebek çok iyiydi.
dünya savaşında tebessüm ettim ÇOK iyi değildi.
aksan bana da çok kötü gelmedi.
ben küfürlerden rahatsız oldum o kadar bi de devamlı yapılan esprilerden işte chuck falan.sıkıldım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...