Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yahşi Batı [Cem Yılmaz]

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

fragmanda sadece 2-3 sahne ilginçti

yoksa kovboylara yağlı güreş yaptırmak yada siz Yakari'yi bilmiyor musunuz filan esprisi komik değil, yani açıkçası bu kadar üzerine durulan proje olunca daha üzerine abanılmış bir film bekliyor insan, en basitinden fragmanda hava çekimi bile görmedim

bu arada filmin gösterimi 1 ocak'a alınmış
Sosyal ağlarda paylaş

olmaz cunku halk filmden anlamıyor

tamam arog beklenildiği gibi olmadı.komikti falan ama bi gora etkisi yapamadı.e hokkabaz çok güzel filmdi bence.

adam farklı şeyler yapmaya calıstıgı için tutmuyor.gunesi gordum falan gibi duygu somurusu film yapsa rekor kırar tabi.

goruntuydu sesti efekti bunları iyi yapıyo adam,yapmaya calısıo

ben cem yılmaz filmlerine artık sıçana kadar gülerim mantıgıyla gitmiyorum.bunun için ztn adamın ayrı gösterisi var.

recep ivedik 3 yahşi batıyı gişede geçer.ama bu film güzel olucak bence.ha tabi cem yılmaza gülenler ve gülmeyenler yine tartışıcak:)
Sosyal ağlarda paylaş

ama komedi filmi ve cem yeılmaz bir araya geldiginde insanlar sıcarak gulmeyi bekliyor. gidip aa evet bu filmde ısıgı ve teknolojiyi cok iyi kullanmıs super film olmus demez kimse.

hokkabaz bence de cok guzeldi. hersey cok guzel olacak da cok superdi. bence cem yılmaz sinamada ısrarla komedi filmi cekmekten vazgecmeli ve hokkabaz gibi kaliteli hikayeleri piyasaya cıkarmalı.

o da haklı tabi para nerden geliyosa oraya yoneliyor sonuc olarak. arog'un yaptıgı gisenin 10'da 1'ini yapmıs mıdır hokkabaz? ama bu nereye kadar devem edecek, eninde sonunda bi yerde tıkanır kimse begenmez filmleri.

ayrıca cem yılmaz'a gulmek icin filmlerinin değil standup'larının izlenmesi fikrine katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

önce arif gibi bir karakteri tam piç türk erkeği kafalarında uzaya yolla. sonra onu daha bir babacan aile adamı yapıp 1 milyon yıl önceye yolla. ikiside komik. düşünce komik. stand-up'da kırıp geçiren adamın filmlerindeki esprilerde mizaha ilk başladığı karikatüristliği ortaya çıkıyor direk. gora ve arog için. ikiside baştan sona inanılmaz komik filmler değildi. fakat kare kare al onu uykusuza 'arif' diye köşe yapıp koy. favorilerimden olurdu heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar filmleri gora ile karsilastisalar yine iyi sozde gora ile akillarinda bir tat bir doku serisi ile karsilastiriyolar, eldende ayip olmasin diye gora cikiyo.

ha bu arada fragman cok iyi bence, ve cem yilmazin su ana kadar cektigi tum filmlerde izlemeye deger bana kalirsa.

buda cok iyi olacaga benziyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...