Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sims 3 Beta Çıktı

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

sanırım sims takipcileri zaten özelliklerini bildiği için ve bir başka sims 3 konusunda tanıtıldığı için buraya yazmadım bu beta duyuru içindi. 49$ a satılacakmış küsratını unuttum 2 haziran çıkış tarihi ön siparişler alınmaya 1 hafta içinde başlanıyormuş sanırım tam hatırlamıyorum ne okuduğumu
Sosyal ağlarda paylaş

Sims 3 çok çocuksu olmuş gibi geldi bana. Sanki Sims 2 daha gerçekçi grafiklere sahipti.

Ayrıca sıkıldım yani, bir oyun yap 20 ek paket çıkar, her birini 30 dolara sat, her kişiden 600 dolar elde et geyiğinden.

adam gibi bir oyun yapsınlar, ek paket gerektirmeden oynayalım mis gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

hep karikatürümsü bir hava vardı ki sims oyunlarında, ikincisi benzerdi o açıdan.

ayrıca sadece sims wow ile yarışabiliyor gelir açısından pc'lerde, istemiyorsan benim yaptığımı yap, alma. (:P) ilk çıktığında oyun gene de oynanıyor 1 hafta-15 gün filan. en azından aynı oyunu üçe bölüp satmıyorlar en baştan, bkz: wings of liberty, hötöröf of the zerg, gaydırıguppak of the protoss.
Sosyal ağlarda paylaş

peki ya 18 adet expansion'ın
2 "stuff" pakedinin
deluxe versyonunun
ultra deluxe versyonunun betası cıktımı?

geçen alt komşunun kızı çağırdı rica edip,abi oyun yükledik çalıştıramıyoruz bi baksana diye
gittim sims yüklemişler,tüm expansionlarla
crack yapamamıslar
her birine teker tekder crack yaptım 1 saat tuttu
sinier harbi içersindeyim o yüzden sims'e karşı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
hep karikatürümsü bir hava vardı ki sims oyunlarında, ikincisi benzerdi o açıdan.

en azından aynı oyunu üçe bölüp satmıyorlar en baştan, bkz: wings of liberty, hötöröf of the zerg, gaydırıguppak of the protoss.

sims oyunlarında karikatürümsü bir hava vardı zaten de, bu sims 2'yle kıyaslanınca çok chibi geldi bana.

ayrıca aynı oyunu üçe bölüp çıkartmadıklarını da söylemişlerdi, okuyalım öğrenelim.

DoGMeaT said:

her birine teker tekder crack yaptım 1 saat tuttu
sinier harbi içersindeyim o yüzden sims'e karşı.

bildiğim kadarıyla sadece tek bir expansion pack'e crack yapmak yetiyordu. oyunu o expansion packle açınca çalışıyordu.

(daha birkaç ay önce denemiştim ama unuttum gitti)
Sosyal ağlarda paylaş

Neden University açıyorlar ki, en son kurulanı açınca bütün packlerin entegre olduğu genel bir oyun açılıyor diye biliyorum ben. Belki de değildir tabi ne bileyim.

Esas bela şey Sims 2 kurulumunda, hala çalışmak için registry isteyen nadir dangalak oyunlardan kendisi. Her formatta 20 ayrı oyun kurmaca çılgınlığı yani. Vaktin varken git esas regedit export işini hallet sen, crack kolay :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
ayrıca aynı oyunu üçe bölüp çıkartmadıklarını da söylemişlerdi, okuyalım öğrenelim.

"10 yıl önce sattığımız özellikleri şimdi üçe bölüp satıyoruz" mu diyeceklerdi? (:P)

sims evet genişleme olayının cılkını çıkarıyor ama en azından önceki oyunda ne varsa hepsi var, üstüne birşeyler de ekliyorlar bütün genişleme özellikleri olmasa bile. sims 3 de muhtemelen benzer şekilde olacak ki tatminkardı sims 2 tek başına.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
10 yıl önce sattığımız 1 oyun +1 expansion pack'i bir expansion pack'lik daha uzatıp 3'e bölüyoruz demişlerdi.
ama tabii anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna bile az o ayrı (:P)

evet o yüzden 3 ırkla oynanabilen oyunu tek ırkla oynatacaklar, biz de yedik ehue

axe geçeceksin bu işleri, bu forum 12 yaşında uo'cularla kuruldu, kızların oynadığı wow ile devam ediyor. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...