Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

cetintas said:

Alooo...Anam bir organizasyon mu var, Gökalp?! Hani koçum içip güzelleşecektik? Satışa mı geldim daha başta?

yok çetin ya
öyle haftasonu 1 2 kişi oturuyoz biz evde falan bi organizasyon yok yani her hafta yaptığımız şey
Pasta said:

niye lan eczacı kızı ayarladın mı sonunda?

yok olm ya eczacı kızın patronu kıskanıyo galiba bizi
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın okul hayatımın son vizesine gireceğim günlük.
Yarın, o okulda son dönemimin, son gününü yaşayacağım.

Okulun bitiyor olması baya duygulandırdı. Hiç özlemem dediğim fakültemi, daha okul bitmeden özledim.

Finallerden dönerken muhtemelen fakülteden taşları falan söküp getiririm eve.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Hayırlısı olsun Yiğit. Ben hala daha o kadar çok özlüyorum ki o üniversite günlerimi. Sen de özleyeceksin, emin ol. Keşke uzatsaydın bir kaç sene.
Bu gidişle önümüzdeki sene bol bol gezip görmeye gideceğim, hatta alt sınıfların derslerine bile yardım ederim heralde.

İleride hayat neler getirir bilinmez ama ben sanırım bir gün oraya geri döneceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

Hoca derste se7en'ı izletiyodu, sinirlendim geldim ben de eve. Milyon kere izlemişimdir heralde. Fenalık geldi.

derse bak arkadaş!bugun zaten prova sebebiyle sanat tasarımın bi sınıfına girdim yıllar sonra.sınıfta muzikaller işlenmiş en son.ayrıca tahtanın beyazı da gözümü almadı değil.neyse sinirden bi' damla yaş süzüldüm gözümden bu a böyle bi2 hikayem olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...