Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlüğüm ne ettiler sana yeniden doğmuşsun.

vizeler bitti günlük rahatladım kazasız geçti mutluyum. dün gece 5e kadar dışardaydım ve hala 3 saatlik uykuyla mal gibi ayaktayım. birinin yat zıbar demesini bekliyor gibiyim. dotamı atsam uyusam mı kararsız kaldım.
birde günlük hafta sonu evime gidecem lan lab asistanlarını bağladık bu hafta lab olmayacak 2x mutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan allahsız günlük birazdan fazla cafeinden ötürü inme gelicek bi yerlerime. bu arada marksizm proletarya ve burjuva gibi şeyleri mümkünse yarından sonra duymak istemiyorum gına geldi ağlıcam lan resmen daha da ezberleyemedim cogu kuram ve kavramı böhü.daha ekonomiye de çalısmadım o da nası haşırttı bilekbord olcak belli değil..
Sosyal ağlarda paylaş

Biliyorum alttaki pati ondan yemek falan yemedim direk kahve abandım büyük boy bu da anca bi saat keser ondan sonrası burn ayakta kalabilmek için. Evet yarın ya kalp krizi geçiricem ya da elim ayağım titreyen bi rotting corpse olcam haha ya ağlancak halime gülüyorum örencilik böle bişi olsa gerenk. Neyse derse devam daha Çicero abi var hazımsancak =/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...