Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Newbie here

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

"Captain Logar" said:

new york times'in ekonomi sayfasina konu olan bir oyundan bahsediyorsun, herhalde boyle bir komün yok :)

bu arada syndicate boylesinde takilmaya devam edeceksen eger sana manyak hediyelerim var, rss- civarinda takilmaya baslayinca haber ver B)-

ninja edit: birde skillerini su siteye ekle de bakalim, yardim edebilecegimiz bir konu daha varmi :)

valla adam uygulamalı falan gösterdi hem de. gitti hızlı target alabilen ares mi ne onu aldı. gate'e geçti, şunu şunu yap dedi. yavaş yaptığımda nasıl yakaladığını gösterdi falan. baya uğraştı tek tek haha.

http://eveboard.com/pilot/Hopemechanics_Inprogress

bu civardaki aktivitem astero ile girip, site patlatıp çıkmak ya, girdikten sonra bir sürü küme sistem var hiç aktivite görmeyen onları patlatır sonra çıkarım diye düşünüyorum.

adam npc stationları olan sistemlerde biriktir lootunu dedi üzerinde çıkartmak yerine her seferinde diye, o da mantıklı.

bir de astero yerine t2 frig'e git dedi daha ucuz diye ama arada 25m fark var ya, değmez bence 20 gün train için.
Sosyal ağlarda paylaş

hiiiiiiiiiiiiiiiiiç bana güvenip de para harcama abi. 5 gün oynarım, 6. gün ilgimi çeken bir şey olursa bırakıp ona geçerim biliyorsun beni. eve'de de zaten başım götüm oynuyor. bir null'da explore yapıyorum, bir high sec ratting, ertesi gün missioning falan. şımarık şımarık canım o gün ne isterse onu yapıyorum yani oyunda. skill ve isk desteklemiyorsa bunu patlar asdasd. ne kadar oynadın bilmiyorum da.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bir de astero yerine t2 frig'e git dedi daha ucuz diye ama arada 25m fark var ya, değmez bence 20 gün train için.

Sadece para farki degil, warp speed farki yuzunden t2 ler cok daha iyi o is icin. Surekli dolastigin bir aktivite o, asteroda velocity rigleri ile cikabilecegin max warp speed 7-8 au idi yanlis hatirlamiyor isem.T2 exploration frig ile 13au.
Sosyal ağlarda paylaş

warp speed'te incentive deği ki abi, daha hızlı warp yapmanın sağladığı üstünlükler beni pek etkilemiyor. signalı 100% e getirmek hızlı olsa veya hacking'e yardımcı olsa eyvallah. veya ne bileyim riski azaltıcı faktörler olsa. önemli olanlar bunlar bence. warp hızı da güzel de işte 20 günlük güzel değil asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

yok yeni başlamıcam. isk var bende. skiller de hatırlamıyorum ama işte takılıyordum işte nullsecte

her gün başka serüven olayından sıkılmazsan gel abi tabii takılırız. sadece sana gazı verip, 20 dolar harcatıp ondan 3 gün sonra başka bir şey oynamaya başlarsam arkamdan küfür etme diye söylüyorum asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç uğraşmayın, gelin nullsece faction fitli bi tengu yaklaşık 1.2b sonra ded sitelere yardırın diyecem ama benim 2 ay kaldığım RSS de 2 ay boyunca sadece 1 tane dedsite buldum ya lan. Bu ded siteler nerde arkadaş kafayı yiycem. Ama o bulduğum siteden bi 80m lik adını unuttuğum bi item bide vindicator bpc düşürmüştüm. Baya karlı iş ama bulabilirsen.
Sosyal ağlarda paylaş

öldüğünde herhangi bi subsystem skili 1 lvl düşüyo,okadarda panik yapacak bişey değil bence zira bi subsytem skilini tekrar 5e getirmek 3 gün sürüyo anca

null ve low secde koca koca t3 filoları kurulduğu gerçeğini göz önüne alırsak milletin mikinde değil kaybedeceğin 3 gün çünkü getirdiği götürdüğünden kat kat fazla
Sosyal ağlarda paylaş

millet dediğin adamların 80% i 10 yıllık karaktere sahip. benim karakterimde 12390812098 milyon sp li olsa ben de umursamam. aktif oynadığım her dönemde ihtiyacım olan skillerin eksikliğini çekiyorum. ya oynamıyorken hesabı skill train için açık tutacaksın ki aşırı saçma ya da sürekli oynayacaksın işte. yoksa 5 gün bile koyuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

millet dediğin adamların 80% i 10 yıllık karaktere sahip. benim karakterimde 12390812098 milyon sp li olsa ben de umursamam. aktif oynadığım her dönemde ihtiyacım olan skillerin eksikliğini çekiyorum. ya oynamıyorken hesabı skill train için açık tutacaksın ki aşırı saçma ya da sürekli oynayacaksın işte. yoksa 5 gün bile koyuyor.

insanlar skill pointim çok para bok nasılsa diye değil pratikliğinden ve kolay kolay patlamadğından seçiyor t3leri yanlış değerlendiriyosun

senin geçtiğin yollardan bende geçtim,riskine rağmen t3 train etmek yaptığım en yararlı şeydi eve'de

bublelara immune ve covops cloak kullanabilen bu kadar pratik bi pve gemisi yok T3'den başka riske almaya değer herşeye rağmen,bu sebeblerden dolayıda gate camplara yakalanman olası değil t3 ile yani öyle devamlı t3 kaybedeceğini falan sanma,topikde dikkatini çekdiğimiz şeyleri göz önüne alırsan eminim t3 kaybetmessin bile

ha "büyük ihtimal explorar devam etmem sıkılır bırakırım bi süre sonra" diyosan hiç uğraşma o zaman okadar train etmeye

öncedendende söyledim nullsec ve lowsec sitelerini gila veya hac ile yapabilirsin ama büyük ihtimal devamli bubblara veya insta lockerlara yakalanırsın,explorationdan kazandığın para direk yeni gemi almaya gider benden söylemesi

editto; bide şunu söyliyim tengu için mesela tüm subsytemleri lvl 5 yapmaya gerek yok,hepsi lvl 4 substem olsa bile çok rahat fitleyebiliyosun pve tenguyu diyelim haskaza patladın bi substem skilin lvl4'den lvl 3e düşer,tekrar 3'den 4'e çıkarması taş çatlasa bi kaç saat
Sosyal ağlarda paylaş

subslari 5 yapmaya gerek yok ya, 4 yapiver olunce 3 ten 4 e gecirtiveirrsin.
t3 guzel gemi, ama bizim zamanimizda t3 fleet yapsakdik herhalde kapisacak dusman bulamazdik

hali hazirda 20 kisiye 50 kisi olmadan dalasmiodu tipler sdsfs. Dusunemiorm t3 fleeti.
Sey cikiyodu karsimiza arada, bu goonlarda olan testisli agalar var isimlerini unuttum simdi, onlarin t3 fleeti oluyordu, direk dovuyorlardi tabi bizi heh
Sosyal ağlarda paylaş

Tengu candır ya, kasın kastırın hiç korkmayın. Skill kasmak deyince aklıma geldi.

Bir oyuncu vardı bizim Türklerden. O zamanlar chat kanalları resmi olarak dillere ayrılıyordu turkish, spanish vs.vs. Şimdi bulamadım ben onları. Kaldırılmış sanırım.

Player kanalları da Turkish coffee kanalı. Necrons kanalı filan takılyor bizim Türkler. Daha fazla kanal vardı da, aklımda kalanlar bunlar, Sene 2010 lar filan sanırım. Amma zaman geçmiş la.

Eski Knight Online oyuncusu idi galiba. Nasıl oldu ise, Eve ye oyuna yeni başlamış, biraz skill kasınca bu bana yeter deyip, PVP yapmaya gidiyormuş 0.0 a. PK yapcam, Pirate kovalayacam vs.vs.
Biri demiş Merlin PvP için super gemi onu al. Tabi hali ile 0.0 da bunu jam, lock, capsule insta pop. One shot çekiyorlar kısaca. Fitsiz Merlin le gidersen olacağı o. 125 mm railgun takıp, kargoya iron charge alıp gidiyormuş. O zamanlar Nano ceptor lar tam pirate gemisi, Onunla gate filan camplıyorlar. Yani hiç şansı yok.

Herif gözlerini oyun tarafından verilen Standart Clone da açıyormuş. Gel gör ki clonun upgrade olması gerektiğinden haberi yokmuş. Adamın her capsule patlayışında skilleri düşüyormuş. Adam her seferinde yeni baştan düşen skili kasıyor. Clone upgrade yok tabi. Parasız kalınca gece gündüz Bantam ile mining yapıyor, biraz para kasıyor, aynı zamanda skilleri de kasıyor.
Gene gidip Yumurta instapop , Skiller gene düşüyor , yeni baştan kasıyor. Kanalın birinde muhabbet ederken, şu skili böyle kas, bunun yanında bunları kas diye konuşuyor millet.
Adam bana convo attı - ya benim skiller hep düşüyor, hep yeni baştan kasıyorum. Siz nasıl o kadar skill point topladınız deyiverdi herif.

Tam tamına 1.5 - 2 ay boyunca herif böyle yaşamış.

Azmine hayran kalmıştım adamın. Sonradan oyunu çözmüştü sanırım. Ama ben bir süre ara vermiştim, bir daha denk gelmedik birbirimize. Adı lazım değil belki hala oynuyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...