Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Newbie here

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bu exploration, hacking vs için hangi skiller ve seviye kaç lazım ?

Açtırdım ben acc ı, bir iki 4 mission yaptım Tengu ile, aynı bayık missionlar. La bunlar hiç mi değişmedi? Kaç sene geçti hala Vengeance , hala Rachen Mysuna öldürüyoruz.
İlginç olan bir-iki frigate missionu gelmiş. Da onlarda baydı bir süre sonra. Explorationa geçeyim dedim.

Gila ile yapam ben onları, en son 90 m skill point le bırakmışım.
Gila için Caldari Cruiser ve Galente Cruiser hep 5 yapmışım zamanında.
Diğer skillere bakayım hangileri, Kasmışım bir ton skill, explorationa hangi skiller lazım onları bir öğreneyim. Kasmadığım var ise kasayım bari.

Edit:

Gila ila yapmak istememin nedeni, ben genelde yarı afk takılırım, onla yapılır yarı afk diye yazmışsınız, o yüzden. Hem ben pinti adamım fazla para veresim yok.
Edit 2:
Bu arada drone skilleri ne olması lazım ? Artı bir şey gerekmiyor herhalde ?
En son caldari drone specialization level 4 kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

-exploration skilleri scanning tabı altında,4 olsa yeter hepsi,archaology skilini 5 yaparsan t2 relic analyzer modülü kullanabilirsin eğer relic site yapmak istioyosan işini kolaylaştırır

-aggro mekaniği geçen sene değişti,dronelar aggro çekiyo artık afk takılmak pek mümkün değil

-drone skillerinde değişme yok en son bi advanced drone avionic diye bişey geldiydi sanırım,ya drone hızını artırıyodu yada control rangei emin değilim neydi olayı
Sosyal ağlarda paylaş

Anladım bakayım bir onlara, Bu arada Droneler eskiden de agro çekerdi ki ?

Missionda, NPC kümesini yok etmek için droneleri çıkarınca , yandaki ikinci grup NPC ler, sana agro olmasalar bile, dronelere ateş etmeye başlardı, onlarla işleri bitince sana dönerdi. Baya bir drone kaybettim çünkü öyle. Yoksa farklı bir şey mi oldu ?
Sosyal ağlarda paylaş

o farklı o hala oluyo,önceden npc ler kendilerine kim yakındaysa ona dalarlardı, yada belli bi aggro mesafeleri vardı drone'lar hedefi orbit yaparken yanlışlıkla o aggro zone içine girince saldrırlardı

şimdi bu yukarda bahsettiğime ayrıyetten agroyu geminle çeksen bile bi-kaç saniye sonra dronelara dönüp patlatıyolar,ya aktif olarak tamir etmen lazım high slota koyduğun repper ile yada devamlı drone bay'a geri çekmen lazım aggro alan droneları
Sosyal ağlarda paylaş

minmatar bölgesinde site arayıp, escalation bulmaya çalıştım. sanırım hayatım boyunca yaptığım en sıkıcı şeydi ya. sistemler anasının gözü gibi kalabalık. ortalama 2 sistemde bir den, refuge falan buldum. onların içindeki mobları tek drone soluluyor zaten. ne bir named geldi, ne bir escalation geldi. belki 50 sistem yaptım. 2.5 saat arama, den temizleme ne bir named ne bir escalation.

null'da yapmak gerek bu işi. combat site'da yok gibi bir şey.

BAYAAAAAAAAAAAAA sıkıldım, dizi fln seyrettim oynarken.

exploration'a geri dönücem ben.
Sosyal ağlarda paylaş

grid degisiyor (bazen 300, bazen 500km) malisef ama gorsel olarak görmeye calismak anlamsiz, yanilabilirsin. dscan her zaman en temizidir.

gate e 100km falan warplayip gormeye calisayim diye ugrasma sakin, varsa bubble ye dusersin zaten.

ama o civarin BM'lerini cikartip hizli bir gemi ile (ceptor mesela) daha sonra BM uzerinden gate e inmeyi dusunuyorsan eger 200-220km arasi alabilirsin BM'yi.

yada gate'e yakin baska bir celestial'e warplayip (planet, belt vs.) oradan da dscan yapabilirsin. BM'yi de etrafindan hic yakin bir (14 AU'dan uzak) celestial bulamassan alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

minmatar bölgesinde site arayıp, escalation bulmaya çalıştım. sanırım hayatım boyunca yaptığım en sıkıcı şeydi ya. sistemler anasının gözü gibi kalabalık. ortalama 2 sistemde bir den, refuge falan buldum. onların içindeki mobları tek drone soluluyor zaten. ne bir named geldi, ne bir escalation geldi. belki 50 sistem yaptım. 2.5 saat arama, den temizleme ne bir named ne bir escalation.

null'da yapmak gerek bu işi. combat site'da yok gibi bir şey.

BAYAAAAAAAAAAAAA sıkıldım, dizi fln seyrettim oynarken.

exploration'a geri dönücem ben.

Ama dedim uzun sure eli bos dolasabilirsin diye.Pve bayik herturlu zaten de o kadar zamana hic bir sey bulamaman da bonus olmus baymak icin tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

kapılara bookmark kayıt ederken biri geldi bölgede takılan, localdan konuşurken conv falan attı. adam bildiğin 1.5 saat özel ders verdi pvp için haha. nasıl bookmark alınır, scram ile distruptor farkı nedir. hangi senaryoda nasıl kaçılır. station tiplerine göre docking mesafeleri falan.

böyle bir komün daha yok ya.
Sosyal ağlarda paylaş

new york times'in ekonomi sayfasina konu olan bir oyundan bahsediyorsun, herhalde boyle bir komün yok :)

bu arada syndicate boylesinde takilmaya devam edeceksen eger sana manyak hediyelerim var, rss- civarinda takilmaya baslayinca haber ver B)-

ninja edit: birde skillerini su siteye ekle de bakalim, yardim edebilecegimiz bir konu daha varmi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...