Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Newbie here

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

whleri kullanalarak
wh lerin staticleri var demıstım onceden

burda acılan kapıların nereye gıttıklerını gorebılırsın
http://www.ellatha.com/eve/wormholelist.asp
aslında ısımler bellı templatelari o yuzden sadece highsecten girip sonra gerekli kapıyı aratıp yoksa cıkıp baska wh deneyebilirsin.

Biz bi arada rus uzayına girip trolleyip gerisin geri wh den cıkıoduk
Sosyal ağlarda paylaş

Wormholelar nullsece inmek icin en guvenli yol.Fakat t1 frigate ile yapacaksan wormholelarda devam et, null da gatecamplardan kacmanin pek yolu yok t1 ile malasef.Astero ile devam ediceksen nullsece gec,riske atip hata yapmadigin surece yakalanman pek olasi degil.Covertopsun olayi zaten guvenli yolculuk.Wormholelarda neyle yaparsan yap o riski aliyorsun direk,senin elinde olan pek birsey yok girdigin deadspace sistemleri roamlaniyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

null'a geçmiştim ne güzel, 3. kapıda npc kampı var. ilk defa gördüm, yeni falan mı eklendi bunlar? localde kimse yok, named npcler var bi de large warp dist. görür görmez dist. kaçtı npc balondan çıkamadan ;(

o kadar yol git npc'e patla ya ey kü

Subject: Prototype Nation Vessel (ID:Romi Thalamus)

Military Specifications: Cruiser-class vessel. Primary role is damage dealing. Moderate microwarp velocity.

Additional Intelligence: There were no reported civilian abductions from the invasion of Romi III. The Romi identifier is yet further evidence that unreported abductees may have been incorporated into these new vessel prototypes, and into the Nation as a whole. The Thalamus identifier suggests a unifying role between the cruiser-class prototypes and other hull classes, similar to the Arnon Epithalmus. Notable is the higher number of known cruiser-class vessels, and that the identifiers of each belong to the forebrain. This pattern highlights a structural shift away from battleship-led squadrons, or at the least, an equality of function and responsibility between battleship and cruiser variants.

Synopsis from ISHAEKA-0051. DED Special Operations.
Authorized for Capsuleer dissemination.

bunlardan var her gatede qq
Sosyal ağlarda paylaş

yardım etmeye gelirken girdiğin riske değmez ya, başı götü 30m'lik malzeme var. dur bulabilecek miyim bakalım nerede olduğumu.

http://i.imgur.com/30ibqlW.png

bu alandayım, Querious bölgesi oluyor sanırım.

http://evemaps.dotlan.net/map/Querious/A3-LOG

baya sakin aslınd o bölümler.

bundan sonra astro ile gideceğim zaten ya. böyle gereksiz stres oluyor, 50-60m için değmez asdas

http://i.imgur.com/cFXfS6G.png

stugh bölgesi neredeyse terk edilmiş gibi, kendimi oraya atabilsem aslında rahat rahat birkaç gün takılırım ama wh bulamıyorum o çok kötü. wh bulamadıktan sonra dolu t1 frig ile oradan çıkmak baya kasar.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi istemem asdasd, plex aldım zaten, para sıkıntım yok amaç learning curve'u bozmamak. risk-gain dengesi kaçarsa oyunun tadı kalmıyor.

bu arada dün low sec'ten wh'lara girerek null'a çıkan wh aradım. yaklaşık 2.5 saat whlarda geçirdim abi. resmen cartographer oldu karakter eve evreninde. en az 10-15 tane wh mapledim. sitelarıyla wh larıyla ama yok 1 tane null'a çıkan bulamadım. low sec ve high sec buldum ama null - ı ıhhh.

baya rare anladığım kadarıyla wh'den null çıkışı bulmak.
Sosyal ağlarda paylaş

valla toplamda 20 çıkış falan buldum. 13 tanesi falan başka wh'a çıkıyordu, geri kalanı 2 tanesi high sec'di, 5 tanesi low sec'di.

şans işi demek ki.

bu arada bana komün tavsiye etsenize null space'de yaşayan. tatlı su explorer'ı olarak bi komüne gireyim belki oradan pvp'e geçerim yavaş yavaş.
Sosyal ağlarda paylaş

traptorex said:

Yaa bizde İncursiondan saatte 150-200m isk yapıyoz diye seviniyoduk esas para wh'deymiş. Gerçi wh de napıyolar Dread'lerle sleepermı kesiyolar anlamadım. Adam saatte 2b isk'i bulan kazançlar olabiliyor diyo. Şaka gibi.

Dediğin gibi dread ile sleeper keserek (Loot düşüyo) kazanıyosun paranı. 18 dakkada 580m kazanıyodum. Kaç tane anom varsa o an o kadar yapabiliyosun ama. Sınırsız değil.

Hoş, yarın ki patch ile değişiyo bu olay. Kabaca getirisi aynı olacakmış yine ama eskisi kadar verimli olmayabilir solo için.

bingildak said:

wh baya jungle ama ya. ben baya ciddi fleetlere denk geldim. local olmadığı için bomber fleet falan gelirse patlatmaz mı?

WH mantıgını ve sistemini kavramışsan çok güvenli yer alsında.
Sosyal ağlarda paylaş

2 anom bitirince 1b üzerine çıkıyo zaten loot. (c5-c6 Wormhole için geçerli tabi)

WH de ki mevcut kapıları kapatıcaksın. En son static olan WH kapatılınca hemen yeni bir static wh açılcak. uzun bi süre o kapı sadece senin tarafından görünür ve kapının diğer tarafındakiler göremez. Random yeni bir kapı açılana kadar tek kapısı olan ve kapıyı sadece senin görebildiğin bi sistem gibi görebilirsin. Baya güvenli yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...