Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

escape said:

yanlız 4. bölümün sonu çok türk filmivari bitti bence. sırf "benim buraya geldiğimi kimse bilmesin sölemesin kimseeye diye adama iftira atıp içeri attırdı.

Yanlis anlamissin. Tyrion'i yakalatmasinin sebebi oraya geldiginin bilinmesini istememesi degil. Oglunu oldurmeye calisan katildeki bicak Tyrion'in oldugu icin katili onun yolladigini duusnuyor ve o nedenle yakalatiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

yanlız 4. bölümün sonu çok türk filmivari bitti bence. sırf "benim buraya geldiğimi kimse bilmesin sölemesin kimseeye diye adama iftira atıp içeri attırdı.

ayrıca benim favori karakterim biri ned'in karısı diğeri de kral'ın karısı bir diğeri de o sarışın kız. hatun olan.

ne acayip di mi hep hatunlar favorim

HERP DERP.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha

abi benim onu anlamammın bir sebebi de filmdeki isimleri tam oturtamamam.

tyroin mudur nedir onun cüce oldugunu bilmiyordum.
yani isimleri tam oturtamadım.

bi tek hatunları biliyorum işte. filmde mememi var lan red. ilk 2 bölüm 2 3 bişi gösterdiler daha yok anasını satıyım.

lanet herifler!!

Sosyal ağlarda paylaş

^
This.

escape said:

ahahaha

abi benim onu anlamammın bir sebebi de filmdeki isimleri tam oturtamamam.

tyroin mudur nedir onun cüce oldugunu bilmiyordum.
yani isimleri tam oturtamadım.

bi tek hatunları biliyorum işte. filmde mememi var lan red. ilk 2 bölüm 2 3 bişi gösterdiler daha yok anasını satıyım.

lanet herifler!!

Diziyi izlerken suratları görebiliyorsun, kadın da diyor zaten bu adam oglumu öldürtmeye kalktı diye.

http://i.imgur.com/MSyiV.gif

İsmi bilmene gerek yok yani. Ki rapor edilirken isminin yanına The Imp diye ekliyorlar, ki dandik çevirilerde bile "Küçük Şeytan" diye geçiyor, yavaşım de bitsin bu iş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...