Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

buddha anlamamışsın hala millete saldırıyosun lol. hayır bir de adamlar açıklamış işte.

kardeşi "dragon benim" diye takiliyodu ya. işte aslında o özellik onda yokmuş. kızda çıktı o özellik. kız hatta gerçek dragonlar ateşten etkilenmez demişti. bi bölümde eli yanmadı kızın.

olay bu. başka bişi değil.

o özellik ailede random çıkıyor yalnız, herkeste olmak zorunda değil. bi de geçmişlerine eski aile bireylerine bakarsak illa o özelliğe sahip olma şartı da yok, karizma unsuru sadece

Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

buddha anlamamışsın hala millete saldırıyosun lol. hayır bir de adamlar açıklamış işte.

kardeşi "dragon benim" diye takiliyodu ya. işte aslında o özellik onda yokmuş. kızda çıktı o özellik. kız hatta gerçek dragonlar ateşten etkilenmez demişti. bi bölümde eli yanmadı kızın.

olay bu. başka bişi değil.

iyi de adam da zaten izledi o kısmı. aynı şeyi söylemiş sebebini sormuş. olayı ne bu kızın diye
adam neden yanmadı diyor cevap olarak yanmadı çünkü yanmaz o kız diyosunuz.
Buddha said:

Dragon

Abi altyazıda sen gerçek bir ejderha değilsin diyor. Kardeşim değilsin demiyor. Altyazıda sorun olabilir bilmiyorum. Şimdi hamsipilav'da benim gibi anlamış. Ben ordan kardeşi olamdığı anlamını çıkarmadım mesela. Abisi kızı hep korkutmuş kız korkusundan ejderha sanıyor diyordum. Ejderha değil deyince kardeşim değil anlamadım ben. Hala da kardeşi değil mi emin değilim ikizi gibi gerçekten.

Yanmama olayınıda zaten yumurtayı tuttuğunda farkettim. Ama o zaman anlamadığımla finalde anlamadığımda aynı şey neden yanmıyor bu kız. O soydan gelenlerin bazıalrında olan bir yetenek mi.

Ayrıca diyeceksiniz ki ulan ejderhalar var ak gezenler var kızın yanmamasına mı şaşırıyorsun. Açıkçası o bölüme kadar insanlarda da böyle yetenekler olacağını düşünemmiştim. Taki o cadının drogo'ya büyü yaparken garip sesler çıkana kadar.

Yani kötü bir niyetimde yok neden bu kadar kızıyorsunuz anlamış değilim. Ortaya bişey atıyoruz kimisi derki kardeşi değil kimisi der o soydan gelenlerin bazıalrında buyetenek var k,imisi derki o yumurtalar sayesinde yanmadı. Diğer izleyenlerin tahminlerini merak ettim. Neden böyle gereksiz tepkiler veriyorsunuz ki?

buddha ben de merak ettim bu kızın olayı ne diye sordum diğer topicde bu olayı. şuana kadar çıkan kitaplarda da açıklamamışlar sanırım. kıza havadan gelen bi özellik yani. diğer targaryenlarda yok
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...