Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

hatun ejderha çocugu yanmaz
dragon eggleri kora koyup avuçladıgında sonra hizmetçisi gelip elinden aldıgında hizmetçinin elleri yanmıştı da kaleşininkiler sapasağlamdı
"erkek kardeşi"nin kafasından aşagı erimiş altın dökülünce yanıp öldüğü için öz kardeşi olmadıgını anlıyo hatta. ohoo nerenizle izliyosunuz?

edit: sexdice vermiş gerçek cevabı da ben biraz daha detaya giriyim
bi de spo fail alıntı yapmışım
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

dragon eggleri kora koyup avuçladıgında sonra hizmetçisi gelip elinden aldıgında hizmetçinin elleri yanmıştı da kaleşininkiler sapasağlamdı
"erkek kardeşi"nin kafasından aşagı erimiş altın dökülünce yanıp öldüğü için öz kardeşi olmadıgını anlıyo hatta. ohoo nerenizle izliyosunuz?

öz kardeşi olmadığı mı? öz kardeşi değil mi abi ikizi hatta ama her targaryende yok öyle bi özellik böyle biliyorum bn

Sosyal ağlarda paylaş

@axedice

Fanboylar saldırıya geçti. Bu sefer ne dedik şişkoya mı laf attım. Alındın mı :) Çok pardon :) (Sıradaki mesaj Buddha post kasıyor oalcak sanırım)

@mulgear6

İyide

Bizde gördük o sahneyide ne alaka nerenizle izliyorsunuzla? Bunun kardeşi anında kızardı da buna neden bişey olmadı. Soruyu anlamadan nerenizle izliyorsunuz falan gerçekten BAYDI! Mesela cevap şu olabilir dinazor yumurtası sayesinde yanmadı. Mesala bilmem kardeşinde o yetenek yoktur onda böyle bir yetenek vardır olabilir. Atıyorum tabi. Ve senin verdiğin cevaba bakıyorum ne tahmin var ne bir argüman var. Senin söylediğin sahne ile finaldeki sahne arasında bir fark yok ki anladık yani yanmadığını kadının. Niye yanmıyor onu anlamadım bilmem bu sefer anlatabildim mi. O soydan gelenlerin bir özelliğimi yumurtaların bir etkisi mi nedir onu anlamadık.

@Aluriel

Niye?
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

boldlu olan kısım interpretasyonum benim
bilemem bence öyle ama
bastard filan olabiliritesi var ne biliyim
yada şansa ona gelmedi özellik
Sosyal ağlarda paylaş

buddha anlamamışsın hala millete saldırıyosun lol. hayır bir de adamlar açıklamış işte.

kardeşi "dragon benim" diye takiliyodu ya. işte aslında o özellik onda yokmuş. kızda çıktı o özellik. kız hatta gerçek dragonlar ateşten etkilenmez demişti. bi bölümde eli yanmadı kızın.

olay bu. başka bişi değil.

Sosyal ağlarda paylaş

Dragon

Abi altyazıda sen gerçek bir ejderha değilsin diyor. Kardeşim değilsin demiyor. Altyazıda sorun olabilir bilmiyorum. Şimdi hamsipilav'da benim gibi anlamış. Ben ordan kardeşi olamdığı anlamını çıkarmadım mesela. Abisi kızı hep korkutmuş kız korkusundan ejderha sanıyor diyordum. Ejderha değil deyince kardeşim değil anlamadım ben. Hala da kardeşi değil mi emin değilim ikizi gibi gerçekten.

Yanmama olayınıda zaten yumurtayı tuttuğunda farkettim. Ama o zaman anlamadığımla finalde anlamadığımda aynı şey neden yanmıyor bu kız. O soydan gelenlerin bazıalrında olan bir yetenek mi.

Ayrıca diyeceksiniz ki ulan ejderhalar var ak gezenler var kızın yanmamasına mı şaşırıyorsun. Açıkçası o bölüme kadar insanlarda da böyle yetenekler olacağını düşünemmiştim. Taki o cadının drogo'ya büyü yaparken garip sesler çıkana kadar.

Yani kötü bir niyetimde yok neden bu kadar kızıyorsunuz anlamış değilim. Ortaya bişey atıyoruz kimisi derki kardeşi değil kimisi der o soydan gelenlerin bazıalrında buyetenek var k,imisi derki o yumurtalar sayesinde yanmadı. Diğer izleyenlerin tahminlerini merak ettim. Neden böyle gereksiz tepkiler veriyorsunuz ki?

Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Aluriel said:

anlamamışsın işte izlediğini yada büyük ihtimalle kötü alt yazı kurbanı falan olmuşsun.

oluyo abi öle. türk dizilerinde yeni bölümden önce eski bölümün %50sini özet diye vermeleri bu yüzden olabilir hatta.

hani animelerde olur ya böyle combat sırasında açıklama yaparlar falan. o lazım ya direk bazılarına.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

buddha anlamamışsın hala millete saldırıyosun lol. hayır bir de adamlar açıklamış işte.

kardeşi "dragon benim" diye takiliyodu ya. işte aslında o özellik onda yokmuş. kızda çıktı o özellik. kız hatta gerçek dragonlar ateşten etkilenmez demişti. bi bölümde eli yanmadı kızın.

olay bu. başka bişi değil.

Peki tamam. Ama istersen adamlar açıklamış dediğini bir daha oku.

Çünkü dedikleriniz birbirini tutmuyor sanki hepiniz aynı anlamış gibi birde bana laf edionuz

Adam kardeşi değil diyor sen o özellik onda çıkmadı diyorsun. Sonra etrafa saldırıyorsun falan. Adam açıklamış diyorsun sen başka bişey diyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada kadın bu büyünün bedeli ağırdır, bir can almak için bir can vermek gerekir fln demesinden sonra yumurtaları ateşe koyuyor ve khal drago ve atın yanına 3. olarak kadını koyuyor. hatta çığlık atman değil canın gerekiyor diyor. yani sadece kadını öldürmek değil amaç. dizi de atı fln koymadılar sanırım ya da ben göremedim.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...