Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vimpir Private Room:)

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Şöyle birşey yapılabilir mesela. Pet agresifteyken pete follow ve assist verirsin. Ve her 3 saniyede bir autoshot atarsın. Sonuçta illaki senin vurman gerekiyor moblara ama bundan daha ilerisi nasıl oolur bilemedim. Autoloot addonları zaten var. Arada birde peti yanına çağırırsın. Hatta sıralama söyler olabilir hehe
Bu kısım 20 saniyede bir falan tekrarlanmalı
Pet follow (peti senin yanına çağırıyor)

Bu kısım 5 saniyede bir tekrarlanmalı
/assist Pet (petin targeti senin targetin artık)
/cast autoshot (petin hedefine saldiriyorsun)

40 saniyede birde bunu yaparsan pet ölmez.
/cast pet heal

Arada elbette autoloot addonu çalışcak. Ha senden uzaktaki mobları nasıl lootlarsın onu bilemem :P
Bundaki sorun düşük lvl instancelarda sen vuramadan pet öldürür lootlayamazsın. Yüksek LvL instancelarda ise için rahat edermi bilemem :P VE tabi ilahi soru pet agrasifte iken odanın içinde takılı kalır yeni hedef bulamaz ise sende boş boş oturursun.
Bu dediğim daha çok belli bir alanda farm yapmak için olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Şöyle birşey yapılabilir mesela. Pet agresifteyken pete follow ve assist verirsin. Ve her 3 saniyede bir autoshot atarsın. Sonuçta illaki senin vurman gerekiyor moblara ama bundan daha ilerisi nasıl oolur bilemedim. Autoloot addonları zaten var. Arada birde peti yanına çağırırsın. Hatta sıralama söyler olabilir hehe
Bu kısım 20 saniyede bir falan tekrarlanmalı
Pet follow (peti senin yanına çağırıyor)

Bu kısım 5 saniyede bir tekrarlanmalı
/assist Pet (petin targeti senin targetin artık)
/cast autoshot (petin hedefine saldiriyorsun)

40 saniyede birde bunu yaparsan pet ölmez.
/cast pet heal

Arada elbette autoloot addonu çalışcak. Ha senden uzaktaki mobları nasıl lootlarsın onu bilemem :P
Bundaki sorun düşük lvl instancelarda sen vuramadan pet öldürür lootlayamazsın. Yüksek LvL instancelarda ise için rahat edermi bilemem :P VE tabi ilahi soru pet agrasifte iken odanın içinde takılı kalır yeni hedef bulamaz ise sende boş boş oturursun.
Bu dediğim daha çok belli bir alanda farm yapmak için olabilir.
Cok tesekkurler sadece aklima takilan sacma sorulardan birtanesiydi bu, simdi yemege cikiyorum gelince devam ederim bu arada aksamlari uyurken hepinize dua ediyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar cok radikal bir istegim olucak:) Level 80 yardimsever bir arkadas mumkunse DK olabilir:P ben Terokkar dayim ama istedigi servera gelebilirim dun aksam birisi yardim etti bana level 80 DK dungeon okadar hafif geldiki bana anlatamam yokmu boyle zor gorevlerimde bana kol kanat gericek bir babayigit8-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...