Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vimpir Private Room:)

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

cevap verim

0 - 80 kasarken yardım istemek = değildir botla kasmak pwr lvl yaptırmak veya satın almayla. illa karakterine alışırsın skilleri kullanırsın gereginde pvp yaparsın ögrenirsin

avantajı nedir? "wipe festsiz ilerler zevk alırsın"

ben 0 - 60 kasarken acı çektim sora biri boostladı dünya varmış dedim. eee? ben zevk almıomuyum?

Zevk almıyo değilsin. Ama oyunun sunduğunun onda biri zevki ancak alabiliyorsun. WoW tam senin tarzın değilmiş bana göre. Yani LoTR üçlemesini biz baştan sona okurken sen son 20 sayfayı okudum süper kitap serisiydi diyorsun aradaki fark o :) Ha bu zevk de sana yetiyorsa ne güzel.

Ama oyunun değişik bölgelerini questlerini görmek, lore hakkında bilgi almak, içeriği görmek, dungeonlarda kendi taktiklerini arkadaşlarınla geliştirip wipe yiye yiye şöyle yapalım böyle yapalım demek, low level BG'lerde 3-5 skill le bayrak kaçırmaya kalkmak vs vs gibi pek çok imkanından faydalanamadan sadece sınırlı endgame'le kısıtladın kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu inanamıorum bu inadına rewendor lol. Senin "kendini kısıtlayıp oralarından zevk alamamışsın işte ama bak" dedigin yerlerinin bana zevk vermeyebilecegini, lore u değil oyunu sevebileceğimi, questleri bile next next kill loot win gibi oynuo olabileceğimi nie hesaba katmıosunuz.

Mesela 70 80 arasında da questler benim için ölümcül sıkıcıydı hiç de zevk almadım gerçekten. Ne instancelardan ne 5 manlerden ne questlerden. (edit2: şu dragon queen in eldigi cinematicli olan yer hariç)

Tek keyfim 25 manler benim ve ordaki muhabbet geyik mesela :)

edit: tmm yeni contenti görünce bende keyif alıorum, tüm wotlk betasını gün be gün takip ettim, ama oraya gidip 3 5 quest yapınca "bırakın beni of lvl 80 gel ya artık" die yırtınmaya başladım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Yahu inanamıorum bu inadına rewendor lol. Senin "kendini kısıtlayıp oralarından zevk alamamışsın işte ama bak" dedigin yerlerinin bana zevk vermeyebilecegini, lore u değil oyunu sevebileceğimi, questleri bile next next kill loot win gibi oynuo olabileceğimi nie hesaba katmıosunuz.

Mesela 70 80 arasında da questler benim için ölümcül sıkıcıydı hiç de zevk almadım gerçekten. Ne instancelardan ne 5 manlerden ne questlerden. (edit2: şu dragon queen in eldigi cinematicli olan yer hariç)

Tek keyfim 25 manler benim ve ordaki muhabbet geyik mesela :)

edit: tmm yeni contenti görünce bende keyif alıorum, tüm wotlk betasını gün be gün takip ettim, ama oraya gidip 3 5 quest yapınca "bırakın beni of lvl 80 gel ya artık" die yırtınmaya başladım :D

avrupa yakasındaki volkan edasında gördüm seni:D
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
Şu dragon queen cinematicli olan nedir görev falanmı? Versenize görevse adını falan, ben niye hiç görmedim ööle bişi. Bu arada bende questleri next next kill loot win yapıyorum. Ama burda Devilmanta diye bi adam var. Bütün questi okuyo yaa.

http://www.wowhead.com/?achievement=547

bu achievmenti oku odaki questleri yap :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mohi said:
hmm sanırım boşa konuştuk biz bukadar kişi, neyse...
Sanirim sende yazdiklarimi iyi okumadin okumakta zorunda degilsin yanlis anlama sakin sadece zevk alamiyorum suan cok igrenc bir duruma geldim hile yapmak ister gibiyim:) hilede dedigim gibi 80 lik birisiyle oluyor:)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
@rewe: bende mesela lvl capledigimde tad aldım oyundan. bir süre tek kalmak zorunda kaldım, bu kadar tiksindiğimi (hele ki oynadığım karakteri ve özelliklerii bilmioken, "napıcam ulan ben" modundayken) hatırlamıorum. sonra arkadaşlarım oldu yardım ettiler lvl cap e vardım ve işte o an "vay be harbi zevkliymiş" dedim. yani "zevk alma" değişkendir o adamda lvl capte eglenicek belki?

tbc de oyuna baslamıs adama pretbc anlatmayın bilmez o her tarafta elite moblar oldugunu tbcde tek basına yaptıgı q lerin pretbcde 3-4 kişi ile anca yapıldıgını anlamaz cunku >:D<
dip not: dwor dun 2 inci yumurtada oraclesden dragon dustu bizim gm de su senin timelost binek gecerken bulmus o vardı ondada çatla :P
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
Boss taktiklerini bilemiyosun, instance ın zorluklarını göremiyosun, patadakütede ilerliyosun. Sonra bi bakmışın instance bitmiş. Bah
Yahu ne alakasi var quest diyorki en az 3 kisi daha ben 1 kisi bulmakta zorlaniyorum sen 3 kisilik oyniyabiliyorsan ne mutlu sana:)
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
Şu dragon queen cinematicli olan nedir görev falanmı? Versenize görevse adını falan, ben niye hiç görmedim ööle bişi. Bu arada bende questleri next next kill loot win yapıyorum. Ama burda Devilmanta diye bi adam var. Bütün questi okuyo yaa.

Wowhead ya da Wowwiki den "Wrathgate" diye aratırsan bulursun. DragonBlight'ta bir quest zinciri. Kendine özel Achievement'ı (Achievements -> Quests -> WotLK altında bulabilirsin) ve sinematiği var.

Horde ve Alliance ittifağının Wrathgate kapısına kadar dayanıp gay emo kid Arthas'a lolö yapmasıyla başlıyo, sonrasıysa (özellikle Horde için) çok bir keyifli devam ediyor. Mutlaka yapılmalı. Yanlız uyarmadı demeyin Alliance (özellikle Human) liderine az küfretmeyeceksiniz sonunda :)

Ha bir de eğer öyle bir amacınız varsa Wrathgate questlerini yapmadan önce Valimathras'la işinizi bitirip tüm questleri tamamlayın, sonrasında fırsatınız olmayacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Boci said:

Wowhead ya da Wowwiki den "Wrathgate" diye aratırsan bulursun. DragonBlight'ta bir quest zinciri. Kendine özel Achievement'ı (Achievements -> Quests -> WotLK altında bulabilirsin) ve sinematiği var.

Horde ve Alliance ittifağının Wrathgate kapısına kadar dayanıp gay emo kid Arthas'a lolö yapmasıyla başlıyo, sonrasıysa (özellikle Horde için) çok bir keyifli devam ediyor. Mutlaka yapılmalı. Yanlız uyarmadı demeyin Alliance (özellikle Human) liderine az küfretmeyeceksiniz sonunda :)

Ha bir de eğer öyle bir amacınız varsa Wrathgate questlerini yapmadan önce Valimathras'la işinizi bitirip tüm questleri tamamlayın, sonrasında fırsatınız olmayacak :)

bende ally olarak o sizin basınızdaki ne sövmüştüm ne olucak simdi
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:
Boci said:
Boss taktiklerini bilemiyosun, instance ın zorluklarını göremiyosun, patadakütede ilerliyosun. Sonra bi bakmışın instance bitmiş. Bah
Yahu ne alakasi var quest diyorki en az 3 kisi daha ben 1 kisi bulmakta zorlaniyorum sen 3 kisilik oyniyabiliyorsan ne mutlu sana:)

Yahu ne alakası var. Instance diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:
Sanirim anlatma ozurluyum afedersin.

Yok canım o benim özürüm.

Çok da alıngan :) Vimpir Molten Core a giden olursa onlarla git. Sondan birinci bosun chestinden epic hunter görevini al. Sonra o görevi yap. Bu oyunda en çok zevk alacağın görev zinciri odur.

Edik: %50 drop chance
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

bende ally olarak o sizin basınızdaki ne sövmüştüm ne olucak simdi

Savaşa önce ilk bakıyoruz, efemine alliance askerinin hatta komutanının bi tane görünce kalkanının arkasına sığınıp altına yaptığı scourge'un 3 tanesini tek balta darbesiyle indiriyo orc. Kimin ne olduğu ortada :)

Sonrasına bakıyoruz, Thrall ve Sylvanas durumu kurtarıp Valimathras'ı genkliyolar bakın hata vardı düzelttik pörtlemişi diyolar kusra bakmayın bizi esas arkadan vurdu zaten diyolar, yine efemine alliance lordu "bana ne lan horde hordedur bitti bu barış bana ne demondan" diye hiç yoktan ittifağı bozuyor. Güzelim yürüyüşü bozuyor kendi kaprisiyle.

Sonuç olarak hem savaş alanında hem masa başında delikanlı olan taraf Horde, kız tribi yapan bi işe yaramayan taraf Alliance :) Şimdi bi de bunun üstüne horde'a laf ediyosanız yazık yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...