Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vimpir Private Room:)

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:
tırnaklarınla kasacan. daha ilk charından boost, bot diye seriyorsan ohoo hiç oynama. (:P)
Zaten oyle yapiyordum 64 oldum. Hersey yanima 80 lik DK nin gelmesiyle basladi 5-6 kisinin 2-3 saat cikamadigi dungeonu 10 dakikada temizledi eleman gelde kas simdi hic icimden gelmiyor:( cok iyi bir insanim ben ya birisi tutsun elimden cok degil 20-30 dakikasini versin arada bana yeter:)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
rewe sen hiç "abi bi boostlasanıza beni" "yahu şu elite q yu yapalım mı" demedin mi birilerine?

ben dedim çogu kişi hatta herkes dio da ondan sordum?

İlk karakterimle demedim.

Elite questi beraber yapmak zaten elit olduğu için kendi levelimdeki adamlara dediğim bir şeydi.

Şu anda derim tabii alt falan kasarken (ki o da anca guild içinde)

Ama durum farklı. İlk hevesi ilk heyecanı ve oyunun gerçek tadını aldım ben ilk karakterlerimde. Zaten oyunun her şeyini biliyorum artık quest bazında, her dungeona kafayı uzattım, her questi yaptım vs vs. O yüzden artık hızlıca geçebiliyorum. Ama baştan bunları tatmadan boost isteyecek insan zaten bu oyunu oynamakla vakit kaybediyordur, oyunun verdiği şeylerin çoğunu atlıyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

rewendor haklı, ilk charımda wc yaptırmıştı bana crossta tanıştığım bir grup türk. bi bok anlamamıştım, çantalar ıvır zıvırla dolmuştu falan. ama ondan önce iyi bir grupla yaptığım, origmar içindeki ufak dungeonda zevk patlaması yaşadıydım. bence ilk charda uzak durun boosttan falan.
Sosyal ağlarda paylaş

@rewe: bende mesela lvl capledigimde tad aldım oyundan. bir süre tek kalmak zorunda kaldım, bu kadar tiksindiğimi (hele ki oynadığım karakteri ve özelliklerii bilmioken, "napıcam ulan ben" modundayken) hatırlamıorum. sonra arkadaşlarım oldu yardım ettiler lvl cap e vardım ve işte o an "vay be harbi zevkliymiş" dedim. yani "zevk alma" değişkendir o adamda lvl capte eglenicek belki?
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
@rewe: bende mesela lvl capledigimde tad aldım oyundan. bir süre tek kalmak zorunda kaldım, bu kadar tiksindiğimi (hele ki oynadığım karakteri ve özelliklerii bilmioken, "napıcam ulan ben" modundayken) hatırlamıorum. sonra arkadaşlarım oldu yardım ettiler lvl cap e vardım ve işte o an "vay be harbi zevkliymiş" dedim. yani "zevk alma" değişkendir o adamda lvl capte eglenicek belki?

Arkadaşlarla oynamak tabii ki daha zevklidir, zaten adı üstünde multiplayer oyun. Yoksa tek başına questingle geçmez oyun.

Ama kendi levelında arkadaşlarla zorlu dungeonlara girip debelenmektir zevkli olan.

Tutup 20 level üstü adam gelip 10 dk da instance bitirtiyosa ne anladım ben o instanceden de oyundan da? Olduğun yerde para gelsin xp gelsin. O zaman bu kadar komplike oyun yapmaya gerek olmazdı zaten. Bi tuş yaparlardı bunun yerine bastıkça xp gelirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Savunuyosun ama pek seninde inanarak savunduğunu sanmıyorum :) Bütün instanceların tadını çıkararak ilerlemek en güzeli değilmidir. Ben şahsen hepsine girip uygun levellı adamlarla instanceları bitirmek isterim. En çok zevk bu şekilde alınır çünkü. Ha bi istisna var, Gınomeryan ı hariç tutuyorum. Ordan nefret ediyorum :) Dahada sonunu görmüş değilim... :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
sanki lvllarken o instance a giriceksin paso :)

girmesen nolur ki?

ama ilk char için konuşuyoruz burda, eğer ilk charında dahi direk 80 olayım gözüm kapalı diyorsan. niye 0 dan kasıyorsunki? birton account var full itemlı olan hemde. alıver uygun bir tanesini bitsin gitsin hem uğraşmassın bab help, aga help falan diye(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

işte anlatmaya çalıştığım bu "senin" düşüncen. ben mesela senin tam zıttın düşünüorum. zevkler tartışılmaz. ben sadece bu dayatmaya çalışma olayını ve "biz boşa konuştuk sen hala anlamıosun gidiceksin ve debeleniceksin arkadaşım öyle de zevk alacaksın" ısrarınızı anlamıorum? :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mohi said:
Dworgian said:
sanki lvllarken o instance a giriceksin paso :)

girmesen nolur ki?

ama ilk char için konuşuyoruz burda, eğer ilk charında dahi direk 80 olayım gözüm kapalı diyorsan. niye 0 dan kasıyorsunki? birton account var full itemlı olan hemde. alıver uygun bir tanesini bitsin gitsin hem uğraşmassın bab help, aga help falan diye(tu)

cevap verim

0 - 80 kasarken yardım istemek = değildir botla kasmak pwr lvl yaptırmak veya satın almayla. illa karakterine alışırsın skilleri kullanırsın gereginde pvp yaparsın ögrenirsin

avantajı nedir? "wipe festsiz ilerler zevk alırsın"

ben 0 - 60 kasarken acı çektim sora biri boostladı dünya varmış dedim. eee? ben zevk almıomuyum?
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
Savunuyosun ama pek seninde inanarak savunduğunu sanmıyorum :) Bütün instanceların tadını çıkararak ilerlemek en güzeli değilmidir. Ben şahsen hepsine girip uygun levellı adamlarla instanceları bitirmek isterim. En çok zevk bu şekilde alınır çünkü. Ha bi istisna var, Gınomeryan ı hariç tutuyorum. Ordan nefret ediyorum :) Dahada sonunu görmüş değilim... :)

yahu neye göre inanmıosun. ben sana diorum ki acı çektim tek başıma zerre de zevk almadım sonra boost lanınca süper de eglendim? bunun inanmıcak bi yönü yok polemik yapmıorum. herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı kardeşim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...