Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Extra-Terrestrial Concept (Açıkfikirli insanların bakması rica olunur)

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Yok gecen sene biri Ingiltere'den Hollanda'ya mi ne Elvis Presley kimligi ve fotosu ile gitmis, kandirmislarda herkesi.

Ama boyle biseyin olmasi adamlarin teknolojiyi gelistiremeyecekleri anlamina gelmez. sifrelemeyi guclendirirler falan filan. Bunlar daha baslangic sonucta, aynen simdi ki sistemi kullanacaklar diye bisey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

e kırmayı güçlendiremeyecekler mi?

o değil zaten sıkıntı. benim bildiğim rfid rf ile yani radio frekansı ile işleyen bi hede. yani esas bi kaynaktan gelen enerji ile cevap veren şeyler (ogs aktif rfid'dir, kgs ve kartla ödeme falan pasif. aradaki fark bu)

siz bi yayın yaptığınızda cevap vermesi sıkıntı yaratacak duruma sebep olan esas sebep. girin bi otobüse, yayın yapın ve cevapları toplayın. bu bile limitli de olsa bi bilgi akışı sağlayacaktır.

bi de buffer overflow yaptırılmasının bu sebeplerden dolayı bayaa kolay olduğunu falan okumuşum. kompüter uzmanlarımızdan hele hele bi de güvenlikle ilgili birileri varsa daha da sağlam yazarlar.

ama mesela ben rfid olan bişi almam, kullanmam.. visa paypass'mış falan aman aman.. pasaportlar bile bu kadar kolay koyalanırken.. bi de şifreleme olayı da ayrı bişi. cuda vs gibi şeyler yaygınlaştıkça şifre kırılmasının da önü açılmıyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Konuya donucem birden ama birkac video izliyorum ve UFO Hunter bolumlerini takip ediyorum, yani oyle videolar var ki undeniable yani. %100 varlar ulan. Sirf Amerika'da degil, farkli farkli ulkelerde benzer cisimlere rastlaniyor, onemli olan yani ise o triangle cismin gozukmesi, bazen 4. isikta beliriyor ama hicbir bilindik insan yapimi cihazin flight yada hovering pattern'ine uymuyor ya bunlar. Inanilmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela UFO Hunters Sezon 2 Bolum 9 "UFO Storm" bolumunde Cardiff'te kaydedilen bir video var, yukarda bahsettigim en onemli vakalardan biri olan Tinley Park olayinda gorulen UFO ile neredeyse ayni. Bu inanilmaz birsey. Ayni karakteristikleri gosteriyor, ayni hareketi yapiyor, isiklar triangle sekli olusturuyor, fakat bunda +1 isik daha var ortada. Dehset bir olay.
Sosyal ağlarda paylaş

british ufo mystery diye bi belgesele rastladım 46 dakikalık; daha önce linklenmiş olabilir sovereign yada lath tarafından, arattım british ufo mystery diye çıkmadı, konulduysa daha once özür.

Rendlesham Forest ve RAF Cosford/Shawbury'de yaşanan olaylar üzerine ingiltere ministry of defence'de çalışan Nick Pope adlı elemanın yürüttügü araştırmaları anlatan bir belgesel.

5 parça halinde vidyo, ilk parçasını linkliyorum

http://www.youtube.com/watch?v=pYzSP02U0vU
watch?v=pYzSP02U0vU
Sosyal ağlarda paylaş

Ah cok tesekkur ederim ya bu seri icin. Izlerim bu aksam.
Bence giris seviyesi kategorisinde en onemli case "Triangle UFO" case'leri. Cunku akla gelen butun aciklamalar yetersiz kaliyor, yanlis oluyor.

Ilk kez Tinley Park olayinda rastlamistim, ilgimi cekmisti. Demistik ki "Ordunun test ettigi bir aracta olabilir ama dusuk ihtimal". Fakat sonradan gordum ki bununda ihtimali yok. Bildigin E.T. kontrolunde bir arac. Neden? Dunya'nin farkli yerlerinde goruluyorlar. Video ve foto olarak kaydedilen olaylar: 89'da Belcika, 2002'de Amerika, 2 gun sonra Avustralya, 2008 yazinda Ingiltere ve video falan olmayan daha bir cok sighting.

Sadece bu olay E.T. varliginin ve ziyaretinin kanitidir benim icin.
Sosyal ağlarda paylaş

İlgi çeksin diye Bilim Teknik yerine buraya açılmasından tut da, şu ana kadar ikna olan insan çıkmamasına kadar birçok yönden gereksiz yer işgal ediyor bence.

Hani "ilgi kaybolsa düşer zaten sanane" gibi bir şeyle de gelmeyin hiç, ilgi kaybolup düşse bile "ALIN YENİ BELGE" diye ikinizden biri çıkarıyor tepeye çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
İlgi çeksin diye Bilim Teknik yerine buraya açılmasından tut da, şu ana kadar ikna olan insan çıkmamasına kadar birçok yönden gereksiz yer işgal ediyor bence.

Hani "ilgi kaybolsa düşer zaten sanane" gibi bir şeyle de gelmeyin hiç, ilgi kaybolup düşse bile "ALIN YENİ BELGE" diye ikinizden biri çıkarıyor tepeye çünkü.

ne diyecegimi şaşırdım ahah ilginç bi adammışsın gerçekten.

yazdıklarının hepsini geçtim tamam da (kolay olmadı emin ol) kimseyi ikna edemediniz nasıl bir argümandır yahu
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:
ne diyecegimi şaşırdım ahah ilginç bi adammışsın gerçekten.

yazdıklarının hepsini geçtim tamam da (kolay olmadı emin ol) kimseyi ikna edemediniz nasıl bir argümandır yahu

Şöyle ki; büyük ölçüde tavır ve üslup problemi nedeniyle de olsa 860 (şimdilik) mesajda bir arpa boyu yol alınmadı gibi duruyor, bunu demek istedim. Dolayısıyla boşu boşuna, yanlış (olduğunu düşündüğüm) bir bölümde yer işgal ediyor konu, işgal dememin sebebi de ilgi kaybolsa bile sahipleri tarafından uplanıyor devamlı. Bir de tartışmalar çıkıp aşağılamalar, hakaretler uçuşması var, bunların büyük bir kısmı normalde sakin olması beklenen konu sahibinden geliyor hatta.

Sonuçta moderatörler gerekli görmediğine göre kilitlenmeyecek de, koskoca mesajı işine geldiği gibi özetleyip çarpıtma diye derdimi anlatayım dedim. Şu kolay olmayan (ehe ne komik yav) geçtiğin yerleri geçmeyip cevap verseydin keşke bir de ama neyse. Hayırlı geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

SANANE! derim burdan. Konudan sonra inanan var, gelen konusan var. Sen karar veremezsin topigin gidisatina. Alin yeni belgede derim, yeni videoda koyarim. Oturup zerre inceleme yapma sonra trolluk yap, cok kolay ya bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...