Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Extra-Terrestrial Concept (Açıkfikirli insanların bakması rica olunur)

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

paspatur said:

ne yani uzaylılar yok mu :(

yahu varlar da sana bana yok işte. hep abd ye geliyorlar.

o değil de inanıyorum ben olduklarına.

şu mantıkta;

bu evrende bilmem kaç milyor gezegen varken 1 tanesinde bile mi dünya gibi veya yaşamı bir şekilde oluşturacak ortam oluşmamıştır?

ha belki çok gelişmiş buraya gelebilen uzaylılar yoktur da "uzaylı" vardır abi yuh artık
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

paspatur said:

ne yani uzaylılar yok mu :(

yahu varlar da sana bana yok işte. hep abd ye geliyorlar.

o değil de inanıyorum ben olduklarına.

şu mantıkta;

bu evrende bilmem kaç milyor gezegen varken 1 tanesinde bile mi dünya gibi veya yaşamı bir şekilde oluşturacak ortam oluşmamıştır?

ha belki çok gelişmiş buraya gelebilen uzaylılar yoktur da "uzaylı" vardır abi yuh artık

dis
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında ben de önceden "ağbi olsalar nolur ki ışık hızında gelse bile kaç yılda gelecek bık bık" yapıyordum.

sonra şu haberi okuduktan sonra ne kadar cahil olduğumu anladım.

ilk başta yazdığım kafa işte bir adada yaşayıp, deniz aşırı seyahat edebilen gemi yapılmadan denizi nah geçeriz fln kafası. daha durun abi buharlı motoru daha 300 yıl önce yapabildik, milyon yıllık medeniyeti kendi zavallı seviyemizden değerlendiriyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben geldiklerine inanıyorum, benim görüşlerimde değişen olmadı. Gerisine katılmıyordum ama hatırlarsanız.

Yani uzayda savaşlar, crop circle'lar, mars'ta evler falan bana anlamsız geliyordu, hala geliyor.

Ama gelip gittiklerine, bazı kişilerin bunu bildiğine hatta bağlantı içinde olabileceklerine inanıyorum şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...