Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Extra-Terrestrial Concept (Açıkfikirli insanların bakması rica olunur)

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Tabiki izin verebilir. Binbir tane sebep getirebilirim neden verebileceğine dair.

Örnek de var, Irak'ta Amerikan askerlerinin yaptıkalrı işkencelerin videoları halka sızdı.. Buna nasıl izin verdiler?

Yani senin dediğine göre benim izlediğim röportajlarda konuşan adamların HEPSİ yalan söylüyor. Üstelik bunu bu videoların hiçbirini izlememiş olmana rağmen iddia edebiliyorsun.

Onu da geçtim hiç mantık kuramıyor musunuz?

Örnek olarak ben gizli X projesinde çalışıyorum diyelim. Çok önemli bilgilere sahibim. Bu bilgileri eve gidince aklımdan kağıda döküyorum ve kopyalarını yapıyorum. Ondan sonra bu kopyaları dünya çapında kilit insanlara gönderiyroum ve diyorumki bana herhangi bir şey olursa bütün bu dosyaları halka açın. Kimse kime gönderdiğimi bilmiyor bunları napıcaklar?

Benim babam bilmemne projesinde çalışıyor ve yıllar boyu sessizliğini koruduktan sonra bir gün birden herşeyi bana anlatmaya karar veriyor. Ben ilerde kitap yazıyorum ve yayınlamaya çalışıyorum ama hükümet yayınlattırmıyor. Öğrendiğim herşeyi ve bilgiyi hükümetin izlemediği kişilere gönderip onların internete koymalarını nasıl önleyebilirler?

Yani adam öldü olücek artık söylesem nolur söylemesem nolur diyor ve başından geçen herşeyi kime olursa olsun anlatıyor, ben hala anlamadım hükümet nasıl bu denli kontrol edebilir birinin söylediklerini?

Onu da geçtim, hergün binlerce insan UFO görüyor. Kimisi bunların haberlere çıkıyor kimisi çıkmıyor. Haberler çıkınca noluyor? Hiçbirşey. Spikerler resmen dalga geçercesine anlatıyorlar haberi ve geçiyorlar hemen.

Öyle bir raddeye geldikki kim çıkıp ne anlatırsa anlatsın zaten kimsenin umurunda değil. Resmi olarak hükümet veya bir medya şirketi biz bunları bunları bulduk, bu konular ciddi ve araştırılması gerekiyor demediği sürece kimse inanmaycak.

Böyle bir dünyada yaşadığımızı düşünürsek bilmem kaç sene önceki bir gizli projede çalışıp sınırlı bilgiye sahip olan bir adamın çıkıp projesi hakkında konuşması hükümetin umrunda olur mu sizce?
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:
Ha bu arada benim bu olayda en basitinden kurduğum mantığı anlatmak istiyorum. Bu mantığı lütfen okuyun, inceleyin ve aynı görüşte olmadığınız noktaları bold ile veya bi şekilde bir yorumla belirtin tartışalım:

sov said:
Benim asıl üzerine ışık tutmaya çalıştığım olay ise şu:

Bu cisimleri hakikaten milyonlarca kişi görüyor mu? Görüyor.

Bu ne demek? Bazı videolar/resimler fake olsa da çoğu gerçek ve bu olay hakkaten dünyada hergün oluyor ve insanlar bu tür şeyleri görüyorlar demek.

Hükümet kendi hava sahalarını istila eden bu cisimlere ne diyor? Siz hayal görmüşsünüz veya Jüpiter'dir, uydudur, weather baloon'dur falan gibi birbirinden komik açıklamalarla halkı yatıştırmaya çalışıyor.

Bu olay hergün olmaya devam ediyor ve üzerinde binlerce deney yapılıyor ve her deneyde bu cisimlerin hükümetin dediği hiçbir şey olmadığı anlaşılıyor. Hükümet dinliyor mu? Hayır. Hükümetin resmi görüşü nedir? UFO's don't exist.

Bu ne demek? Bariz bir şekilde biliyorlar ve halktan bu gerçeği saklıyorlar demek. Bu noktadan sonra niye sakladıklarına dair sebepler aramaya başlıyoruz.

Ondan sonra bu cisimlerin hakkaten dünya dışı varlıklara ait olduğu olabilitesi ortaya çıkarsa dünyada yer yerinden oynayacağı ve herşeyin değişeceği ortaya çıkıyor. Burda detaya girmeyeceğim sadece hakkaten başkan açıklama yapsa dese bunlar gerçek ve 1940'lardan beri biliyoruz söylemedik diye.. bi düşünün bakalım nolur..

Ondan sonra bu tür olayların geçmişine bakıyoruz; hükümetle medyanın ilk aynı bir UFO olayı üzerinde yaptığı yorumları ele alınca akla Roswell olayı geliyor.

Hükümet ilk "UÇAN DAİRE" düştü diyor ve ertesi gün weather balloon diye değiştiriyor söylediğini. O günden sonra hep bir yalanlama politikası başlıyor.

Burda doğal olarak vardığımız sonuç adamlar 1947'den beri biliyorlarsa WTF are they doing ? Falan filan diye gidiyor araştırma.
Sosyal ağlarda paylaş

Area 51'ın yapımına 1953'te başlandı.

Roswell olayı 1947'de oldu.

Uçan daireler bütün tarihimiz boyunca görülüyordu ve bunun kanıtı da var. Tarihi çizilmiş boya resimlerde ufolara rastlanıyor ve bu da tartışılmaz bir şekilde tarihimizin başından beri UFO'ların varlığını kanıtlıyor.

Sadece bu gerçek insanları ikna etmesi lazım aslında.

http://www.youtube.com/watch?v=TF-S0eSBdKw
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:

Uçan daireler bütün tarihimiz boyunca görülüyordu ve bunun kanıtı da var. Tarihi çizilmiş boya resimlerde ufolara rastlanıyor ve bu da tartışılmaz bir şekilde tarihimizin başından beri UFO'ların varlığını kanıtlıyor.

Sovereign, o zaman Quetzalcoatl da var? Yüzlerce yarı insan yarı hayvan semi god, efler, dragonlar, elementallar, şeytanlar, melekler, giantlar vs.. de var? Tarih boyunca milyonlarca insan bunları görmüş ve duvarlarda resmetmişler.

Sadece bu gerçeğin insanları ikna etmesi yetiyorsa, dolaylı yoldan bunların da varlığına inanmış oluyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Slat said:
Sovereign said:

Sovereign, o zaman Quetzalcoatl da var? Yüzlerce yarı insan yarı hayvan semi god, efler, dragonlar, elementallar, şeytanlar, melekler, giantlar vs.. de var? Tarih boyunca milyonlarca insan bunları görmüş ve duvarlarda resmetmişler.

Sadece bu gerçeğin insanları ikna etmesi yetiyorsa, dolaylı yoldan bunların da varlığına inanmış oluyorsun?

Peki bu bahsettiklerinin herhangi birini günümüzde binlerce insan gördüm gördüm diye haykırıp oraya buraya çektiği videoları koyuyor mu? Koymuyor. Videodaki resimleri görüyorsun, adamlar bildiğin uçan daire çizmişler altındada parmaklarını gökyüzüne kaldırıp bunlara bakan insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
E.T olayinin baglantilari, bir butunlugu var hikaye olarak. Digerlerinin pek yok gibi. Konuyu derin incelemem lazim.

norse mitolojisinin yunan mitolojisinin tutarlılığıda derinliğide kütleside daha fazladır.

hayır nasıl bütünlüğü var diyosun anlamıyorum zaten, biri ucuyo diye diyeri ısınlanıyo diyo, oburu elektirik devresi diyo, baskası zero point inonizasyon diyo.

bütünlük nerde

film olarakda lord of the rings var, cgi'yıda butun ufo videolarına 500 basar!
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
LathspeLL said:
E.T olayinin baglantilari, bir butunlugu var hikaye olarak. Digerlerinin pek yok gibi. Konuyu derin incelemem lazim.

norse mitolojisinin yunan mitolojisinin tutarlılığıda derinliğide kütleside daha fazladır.

hayır nasıl bütünlüğü var diyosun anlamıyorum zaten, biri ucuyo diye diyeri ısınlanıyo diyo, oburu elektirik devresi diyo, baskası zero point inonizasyon diyo.

bütünlük nerde

film olarakda lord of the rings var, cgi'yıda butun ufo videolarına 500 basar!

tabi hergün insanlar norse ve yunan tanrılarını gördüklerini iddia edip videolarını internette yayınlıyorlar dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:
Peki bu bahsettiklerinin herhangi birini günümüzde binlerce insan gördüm gördüm diye haykırıp oraya buraya çektiği videoları koyuyor mu? Koymuyor. Videodaki resimleri görüyorsun, adamlar bildiğin uçan daire çizmişler altındada parmaklarını gökyüzüne kaldırıp bunlara bakan insanlar.

Videoları geç, bu bahsettiklerim üzerine tarih boyunca binlerce kitap makale yazılmış ve hala yazılıyor.. İnternette binlerce supernatural olay olduğu iddia edilen video ve resim var

Encyclopedia of Ancient and Forgotten Secrets

Dictionay of Gods, Goddesses, Devils and Demons

Magick Potions

Guide to Cryptozoology

Angels A to Z

Greek and Roman Necromancy

Summoning 101

Tonla forum ve site var, cultlar var, özel günlerde witch covenlar toplanıyor, toplu ritüeller, doğadaki ruhlarla iletişim kurmak için düzenlenen geziler vs

Ne fark var arada? Hatta ET conceptten daha çok materyal ve bu işleri kovalayanlar daha fazla.. Senin mantığına göre inkar edemezsin bunu o zaman?

aradaki 10 farkı bul

Sovereign said:
sizce bu nedir?

http://www.youtube.com/watch?v=l0xgcPYaJyQ

watch?v=l0xgcPYaJyQ

Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
Sovereign said:

bütün tarihimiz boyunca görülüyordu ve bunun kanıtı da var. Tarihi çizilmiş boya resimlerde ufolara rastlanıyor ve bu da tartışılmaz bir şekilde tarihimizin başından beri UFO'ların varlığını kanıtlıyor.

ufo yerine zeus koy.
Buna cevap verdim kendini tekrar edip durma.
Sosyal ağlarda paylaş

Slat:

Tekrar söylüyorum, hergün binlerce insan bunları görüyor mu? Hayır.

Görülen veya görüldüğü iddia edilen şeylere bilimsel deneyler yapyıorlar mı? Yapıyorlardır heralde. Peki bunlar sonuç veriyor mu? Hayır.

Eski hükümet çalışanları, Amerika'nın nükleer silahlarını kontrol altında tutmakla görevlendirilmiş işini bilen insanlar çıkıp ben Zeus'u gördüm, yok hayalet gördüm zebani gördüm diyor mu? Hayır.

İnsanlar ben Zeus'u gördüm veya yebani/şeytan/hayalet gördüm dedikten sonra sebepsiz yere hükümet tarafından öldürülüyorlar mı? Hayır.

Böyle komik karşılaştırmalarla birşey kanıtlamaya kasmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca "aradaki 10 farkı bul" diyerek aklınca dalga geçmek için koyduğun resim kimin tarafından çekildiği veya üzerinde oynama yapılıp yapılmadığı belli olmayan bir resim, benim videodaki resim ise NASA'nın kendi çekip yayınladığı resmi Ay resimlerinden bir tanesi.

Sen dalganı geçmeye devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...