Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Leverage (2008) - TNT

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

hustle ın çocuklar için olanı..

nickelodeon versiyonu gibi bişi işte

deli gibi izliyor olsam da leverage'i şuna katılıyorum işte hehe

Yani ilk bölümler bayağı iyiydi bence ufak saçmalıklara rağmen ama ilerledikçe dizi daha çok saçma şeyler olmaya başladı.Su üstü otobana uçak indirme bunlardan biri mesela,

Diziyi hala ayakta tutan tek olay,karakterler ve özellikle Elliot'un hareketleri ve anılarıdır bence,

Ha silah bile kullanılmayan bir suç dizisi,olmasın plx
Sosyal ağlarda paylaş

3 bölüm izledim pek beğenmedim. diyaloglar falan inanılmaz kötü. her karakterin diyeceği şeyi önceden tahmin edebiliyosun. konu ilginç ama öle klasik aksiyon filmlerindeki olaylara tanıklık ediyoruz devamlı. değişik bişey yok dizide

karakterlerden parker ilginç ve tatlı ama o da komedi filmi karakteri gibi kaçıyor...

bölümleri nası yönetiyorlar anlamıyorum gerçekten. konu sözde ciddi ama her 3 dakikada 1 ya laf sokma, ya zorlama bir espiri bişey koyup güldürmeye çalışıyorlar ama neredeyse hiçbirinde başarılı olamıyorlar. soğudum resmen 3 bölümde diziden. izlersem parker için izlerim ancak
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
said:
3 bölüm izledim pek beğenmedim. diyaloglar falan inanılmaz kötü. her karakterin diyeceği şeyi önceden tahmin edebiliyosun. konu ilginç ama öle klasik aksiyon filmlerindeki olaylara tanıklık ediyoruz devamlı. değişik bişey yok dizide

doğrudur..

iyi oyuncuları kötü oynatmak ayrı bir güzellik
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...