Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

moncici said:

http://www.sinemag.com/images/jmovies/img_pictures/kaybedenler-klubu.jpg

klişe
10/4

Kişinin kendi değerlendirmesi ve zevki tabi ama yine de belirteyim ben belki bilmiyorsundur yaşanmış bir durum bu filmdekiler.Klişe dedin ama pek değil gibi benceo yüzden belirtmek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum uyarlama olduğunu, doğma büyüme kadıköylüyüm. popüler kültüre gereğinden fazla fantezi pompaladığı için klişe diyorum. karakterler gerçeküstü, tembel çevirmen mesela, ama gerçek kurgulandıklarına inanmamız bekleniyor. (bkz: baudrillard-simulakr ve simülasyon) mekan fetişizmi, yani "kadıköy bir başka yeaa" da ayrı bir pompa. birden karşısına çok farklı bir kızın çıkması da ayrı bir duygusal pompa. pompaya devam yani.

küçük burjuva yaşamının orasından burasından sıkılmış bohemlik hikayeleri türk sinemasında da ıssız adam ile birlikte klişe oldu artık, gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

biliyorum uyarlama olduğunu, doğma büyüme kadıköylüyüm. popüler kültüre gereğinden fazla fantezi pompaladığı için klişe diyorum. karakterler gerçeküstü, tembel çevirmen mesela, ama gerçek kurgulandıklarına inanmamız bekleniyor. (bkz: baudrillard-simulakr ve simülasyon) mekan fetişizmi, yani "kadıköy bir başka yeaa" da ayrı bir pompa. birden karşısına çok farklı bir kızın çıkması da ayrı bir duygusal pompa. pompaya devam yani.

küçük burjuva yaşamının orasından burasından sıkılmış bohemlik hikayeleri türk sinemasında da ıssız adam ile birlikte klişe oldu artık, gerçekten.

helal olsun
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

Kanuni said:

jonq said:

7/10 Güzel film, İzlettiriyor. Daha iyi olabilirdi.

8/10 bende begendim , sonu daha iyi olabilirdi.

simdi izledim, >> tusuna basa basa gectim cogu sahneyi gereksiz uzun baydi

hele elemanin o salak kizkardesine adam en iyisini yapti cekicle kafasini kirarak.

4/10

çok kötü film,karakterler falan senaryo leş aceleyle çekilmiş sanki
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...