Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue DPS

4Ever

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar WOLK geldiginden beri istedigim gibi DPS yapamıyorum item olarakda cok kotu durumda degilim üzerim heroic naxx drop dolu.

Talent olarak en son 7 / 21 / 43 yaptım partidekiler crit vurdukca bana combo point geliyor guzel bir talent ama yinede 8.likden yukarı cıkamadım.

Sizler nasıl talent yapıyorsunuz ne gibi taktik kullanıyorsunuz
raidlerde yaptıgım.

5 combo slice
5 combo repture
5 combo eviscrate
hızlı combo doldugu icin tekrarlıyorum bunları hatta bazen repture ve slice bitmeden 2 3 eviscrate vurabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Combat fiyasko şuan.
Kimi güzel sword olmadığı için, kimi ise diğer ağaçların daha iyi olmasından dolayı böyle olduğunu düşünüyor.

Ben Mutilate oynuyorum. Felaket yorucu takip etmesi. Ama güzel dps output var.
Eskisi gibi 1.8 dagger alırsan mutilate çok kötü Webbed Death al 2 tane Anub'rekhan'dan ya da bulabildiğin en hızlı daggerları al. Poison hit caple hatta hitini %12-13 falan yap.
Posion damage AP'ye göre scale oluyo artık.
Main Hand Instant , offhand deadly.
HfB 3le muti at envenomu bas deadlyler stacklenmeye başlıyo direk. finishingden +1 combo gelirse Slice and dice sonra artık olayın geri kalanı Slice and dice ve HfB takip etmeye kalıyor.
Yaptığın tek şey Muti Envenom, Muti Envenom. HfB bitmeye yakın bas. Cycle böyle. Armor penetration da fiyasko haste gitmeye çalış daha çok.

Mutilate için en önemli nokta expertise ve takip; cycle'ı bir kaçırırsan 10-15 saniyen heba oluyor tekrar toparlamak için.

Subtlety denedim dün saçmalık ya o tree.
Honor among thieves'e nerf gelir yakında. Hemo atmaya fırsat kalmıyor. Evis spam yapıyorsun sadece.

Bu specle mutilatei rahatça geçebiliyorsun. Bunun tek kötü yanı eğer düşük fps ile oynuyorsan 5 combo olduğunu farketmen geç oluyo ayrıca sürekli spam yaptığın için çok zaman kaybediyorsun düşük fpsde.

Şuan en iyi MH Fist Offhand Dagger, swordlar kötü olduğu için. Sub oynıcaksan evis glyph alıcaksın. Improved evis ve Agression talentlarına inmeye çalışıcaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Suan icin elimde.

MH - Calamity's Grasp
OH - The Hand of Nerub

Kullanıyorum. Dedigin gibi Combo pointler o kadar hızlı doluyor ki Energy yetmiyor Eviscrate için.

Multilate oynuyamam FPS cok düşüyor ugraştırıyor biraz güzelde daggerlarım yok yeniden silah almak icin DKP harcamak istemiyorum

Talentim:
http://www.wowhead.com/?talent=fhLZ0gc0x0xoZxbcbIhzdAzqc
Sosyal ağlarda paylaş

Süper damage dediğin 3k'nın altındadır muhtemelen. Rogue dps'i şu anda bok gibi oyundaki en iyi gear'e sahip olsanız bile. TBC'nin yakınından bile geçmiyor, çok ciddi soru işaretleri oluşmaya başladı.
Köpek gibi arttırdılar bossların armorunu. Bir de buff stacking olmaması en çok physical dps'e koydu. En basitinden FF&Curse of Recklessness ve Battle Shout&BoM stack olmuyor. WF'nin statik haste vermesi Sword spec'i güçsüzleştirdi. Bunun gibi pek çok şey üstüste binince patlıyor rogue dpsi.

TBC başında da kötüydü roguelar ama şu anda durum daha vahim, nasıl toparlayacaklar merak ediyorum.

Son olarak 7-51-13 > 15-51-5
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Süper damage dediğin 3k'nın altındadır muhtemelen. Rogue dps'i şu anda bok gibi oyundaki en iyi gear'e sahip olsanız bile. TBC'nin yakınından bile geçmiyor, çok ciddi soru işaretleri oluşmaya başladı.
Köpek gibi arttırdılar bossların armorunu. Bir de buff stacking olmaması en çok physical dps'e koydu. En basitinden FF&Curse of Recklessness ve Battle Shout&BoM stack olmuyor. WF'nin statik haste vermesi Sword spec'i güçsüzleştirdi. Bunun gibi pek çok şey üstüste binince patlıyor rogue dpsi.

TBC başında da kötüydü roguelar ama şu anda durum daha vahim, nasıl toparlayacaklar merak ediyorum.

Son olarak 7-51-13 > 15-51-5

7 51 13 nedirki? serrated blades bonusumu?
Sosyal ağlarda paylaş

Chris_Metcalf in unuttuğu tek şey rupture olmuş onun dışında onun dediğini yapabilirsin de ilk snd den sonra cycle ın 4p envenom/4p rupture olucak. zaten çoğu zaman 5p atıcaksın 2sini de seal fate yüzünden ama olur olur 2x noncrit muti vurursan 4 ten devam ediyosun hfb up tutarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an HaT spec harici raidlerde diğer classların dpslerine yetişip top dps oynamak imkansız gibi birşey. HaT da bana kalırsa tamamen adamların yapmaya çalışırken ellerine yüzlerine bulaştırdıkları bir talent nerfleyecekler hatta silecekler yakında.

HaT'la oynarken 1.lik görmek mümkün raidlerde çünkü rupture + snd glyph size 8 sn kazandırıyor, bu 8 snde 2-3 evisct vurabiliyorsunuz. Hatta şöyle söyliyim crit vura classların bol olduğu bir partideyseniz snd bitene kadar en az 6-7 tane evisct vuruyorsunuz ve evisctler en az 8-9k vuruyor. (25 man naxx yapanlar 10k+ dmgler görüyorlar) Tabii bu build için hit cap, armor penetration, çook yüksek crit ve çook yüksek ap gerekiyor. Ayrıca 2x 1.50 daggerla wound poison sürerek dps yapıyorsunuz. Şu an wound poison instant poisondan daha çok vuruyor. (Çünkü proc şansı %50 xD)
Sosyal ağlarda paylaş

HaT için gereken şeyler

Librarian Paper CutterX2
Eviscerate Glyph
Slice and Dice Glyph
Rupture Glyphy

Partide 1 den fazla HaT rogue, mümkünse kalanlar da BM hunter olsun.

1 tuşuna SnD 2 tuşuna rupture 3 tuşuna eviscerate bağlayın.

Combat başlar.

1 tuşuna basın
2 tuşuna basın
20 saniye dolana kadar 3 tuşunu spamlayın
tekrar 2 tuşuna basın
16 saniye sonra 1 tuşuna basın.

Repeat.

6k+dps.
Sosyal ağlarda paylaş

ms sorun degil 200 ü gecmiyorda FPSde sorun yaşıyorum 15fps ile raid yapıyorum :S

Yeni bilgisayar toplucam ama dolar cok pahalı fazladan para vermek istemiyorum elimdeki sistemi biraz upgrade yaparak birşeyler yapacagım artık

guilde zaten 2 rogue var diger arada giriyor raidlere tek rogue ile raid yapıyoruz cogu zaman :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...