Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue DPS

4Ever

Öne çıkan mesajlar

Khriska said:
Lorrotar said:
çok büyük nerf herkes shiv kullanırdı.

Yani dps yapmak istiyosan illa ki illa muti mi oyna demek istiyosun ? ben shiv talenti oynuyorum gayette memnunum sanada tavsiye ederim bilmediğin yer olursa pm atarsın.

said:
Rogue

* Shiv: This ability can no longer generate a critical strike, and the poisons it applies cannot be critical strikes either.

devam shiv spama
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
valla gg omgzor blizz fuck you hesabı bi nerf degil.

Olay şu; HaT'ı kullandık, HaT'ı nerflediler, shiv'i kullandı rogue kalanlar shiv'i nerflediler, ondan önce dodge aoe yapıyorlardı, ona cd getirdiler. Adamlar oyuncuların talentlerle oynayıp garip buildler kullanmalarına kesinlikle karşılar. İlla istedikleri specle oynamak zorunda bırakıyorlar. İşin kötü yanı bizim için "seçtikleri" speclerle şaka gibi dps yapılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ustune bu kadar ağlancak bi durum yok; shiv in combo builder olarak kullanılmaması gerektiğini düşünüyo blizz; daha once combat potency proc larını kaldırdılar bu iş için, şimdi de bu geldi. hat zaten bildiğin exploit di direk. mutilate in herkes tarafından sıkıcı bulunmasının nedeni de gear düzeldikçe çok kolaylaşması oynamanın. beni asıl soğutan ppm poison proc olayı oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Şu konuyu uplamak istiyorum şuan PTR de test yapan birileri varmı rogue karakterini bilmiyorum fakat benim kendi izlenimlerim şuan gözle görülür bir değişikliğin oldugu yalnız bu değişikliğin pekte yeterli olmadıgı yönünde.

Ironforge çeşitli classları invite edip H.Dummy üzerinde denemeler yaptım bir çok class çok rahat 3,5k dpslerde gezinirken 3 k DPS i ıkına ıkına yapıyorum afedersiniz.

Hybrid bir classın, pure DPS bir class ı geçmesi beni sinir etmeye başladı dün live serverda bir shaman arkadaşım yeni 80 oldu Elemental oynuyor kendisi adamı alıp Heroice götürdük inanırmısınız benim kadar DPS yaptı. Şimdi ben başımı nerelere vurayım soruyorum sizlere.

Armory

Şuan live da Combat build ile oynuyorum, Mutilate daha iyi DPS çıkarıyor gerçi ama boss fightlarda rotasyon kaçırabiliyorum o bakıma Combattayım.

Merak ediyorum şimdi gearımın bu kadar iyi olmasına rağmen düşük DPS yapmam normal yoksa problem bendemi diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm Master Poisonerı bufflamışlar. Demekki envenomdan sonra 6 saniye boyunca 95% chance'le deadly apply ediyoruz.

Offhandde SnD+raid bufflarla 0,8 hızlı bir daggerın full stacklemesi 4 saniye falan alıyor demekki güzelmiş.

Gerizekalı HfB mekaniği olmasa rupturesız rotationlar gayet sağlam olacaktı. Şimdi yine eli mahkum rogueların 3 finisherlı rotationlara.

Bir alternatif de 51/18/2 lightning reflexes la ama görmek lazım relenting strikes çok çok iyi mutilate gibi bol finisherlı buildlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece envenom ve rapture değilmi finishler, 3cüsü hangisi. SnD'nin sadece başta 1 kere açıldığını varsayıyorum, sonuçta Cut to the Chase ile SnD hep kendi kendine refresh oluyor.

Hatta emin değilim ama rapture bile kaldırılabilir belkide. Çünkü HfB başkasının bıraktığı bleed ilede çalışıyor. Ama o zaman sadece envenom kullanmak gerekir ki bir sorun yaratırmı kestiremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Sadece envenom ve rapture değilmi finishler, 3cüsü hangisi. SnD'nin sadece başta 1 kere açıldığını varsayıyorum, sonuçta Cut to the Chase ile SnD hep kendi kendine refresh oluyor.

Hatta emin değilim ama rapture bile kaldırılabilir belkide. Çünkü HfB başkasının bıraktığı bleed ilede çalışıyor. Ama o zaman sadece envenom kullanmak gerekir ki bir sorun yaratırmı kestiremiyorum.

O vakit master poisoner a da bişiler gömçürmek gerekicek. Başka türlü envenom için poison stack i beklersin ki hiç hoş olmaz.

Tabi yukarıdakileri yazdıktan sonra yeni eklenen glyph geldi aklıma deadly poison u consume etmeyeni. bakıcaz bi gelsinde peç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...