Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue DPS

4Ever

Öne çıkan mesajlar

Rogue'da rotasyon yanlış ya da group'un hiç critlemiyordu sanırım. Swingle evisct arasında 3x fark olmamalı kesinlikle. Hatta bazı durumlarda evisct swingi geçiyor. Hemo. vurmayacaksın zaten, ancak %80 gibi energyin varken hala 3x falan cp varsa hemo vuruyorsun.

Bir de instant değil de wound poison kullanırsan dmg outputu çok daha fazla. Hemo. spamlamak yerine evisct spamlarsan çok daha farklı sonuçlar alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

bende kendi dpsmi tatmin edici bulmuyorum mhde silent crusader ohde widow's fury var talentlerde 7/51/13 rupture buff verdim. ap/crit/hit/haste falanda fena değil ama raidlerde 2.5-3k arası dpslerde dolaşıyorum bosslarda sub bidahaki raidde sub spec deniyeceğim :/ yinede anlamadım bu işi.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Rogue'da rotasyon yanlış ya da group'un hiç critlemiyordu sanırım. Swingle evisct arasında 3x fark olmamalı kesinlikle. Hatta bazı durumlarda evisct swingi geçiyor. Hemo. vurmayacaksın zaten, ancak %80 gibi energyin varken hala 3x falan cp varsa hemo vuruyorsun.

Bir de instant değil de wound poison kullanırsan dmg outputu çok daha fazla. Hemo. spamlamak yerine evisct spamlarsan çok daha farklı sonuçlar alırsın.

Uzun süre bekliyorum cp dolmayınca vuruyorum hemo'yu group hatalı olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:
Wispy said:
Hiç frostbolt kicklememiş rogue ilginç

sende amma abarttın yani, vurduğu 5k damage frostbolt un 38k hp var.
ayrıca merak etmeyin hit cap e doğru gidildikçe artar dps zaten, rogue lar yine kral olur.

Iıh işte.

Hit artık o kadar değerli bir stat değil rogue için, özellikle poison hit caple. Nedeni de şöyle

- top dps mutilate build, o da hit'ten çok fazla yararlanmıyor
- poisonlar hayvan gibi dmg yapıyor artık. Sırf poison 15-20% dmg yapıyor combat buildle bile. Rogue dmg'ının 65% inin white hit olduğu dönemler bitti gibi.
- Windfury değişikliği bayağı bir nerfledi combat'ı

Gerçi spreadsheet'e baktım, optimal cycle, oyundaki en iyi gearle mutilate rogue 5.1k dps yapıyormuş. İyi gibi yine.

@4ever - Paso eviscerate spamlayabilmen için grupta 1 tane daha HaT rogue olması lazım. Olayın bugı o aslında. 2 HaT rogue olduğu zaman 1 critte 1 cp alacakken 2 alıyorsunuz. 3 HaT rogue'da 3 vs.

3 HaT rogue 2 BM hunter alın, yönetin.
Sosyal ağlarda paylaş

bug demişsiniz de hot un nerfleneceği yada düzeltileceği hakkında bir yazı yok patch notes da, ayrıca blue post a göre rogue lar high dps yapmaları gerekiyormus, yapamazlarsa bufflarlarmış.

bide neden milletin yok efendim combat şöyle dps yapıyor muti ile bu kadar dps ye çıkabiliyorrum diye düşünceleri var ki_? alın hot ı, crit party kurun evis spamlamaktan başka bişi yapmayın dps nin azını kırın.
Sosyal ağlarda paylaş

HoT lı rogue hunter a kral çıplak der.

http://blue.mmo-champion.com/28/13275621477-nerf-or-fix-rogue-hat-spec.html

Rogues should be doing very high dps if not the highest dps for some fights. If that isn't happening we will buff them (ideally in a way that does not inflate their PvP damage potential).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...