Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue DPS

4Ever

Öne çıkan mesajlar

Karea said:

Karea said:

rupture spec de

saurfang gibi bir boss da

rupture toplam dpsin % kaçını oluşturuyor ?

bu soruya net bir yanıt varmı ?

eski 20-51 build ile evis spam 11k civarı dps yapıyorum değiştirmeye değer mi ?

Şimdi diyorsanki recountta en yüksek rakamı nasıl görürüm?, bu sorunun cevabı 20/51/0, blood spatter, S&D up, Rupture up, dump combo pointleri eviscerate.

Ama yok, bota bağlasam da aynı işi yapar, ben para veriyorum bu oyuna keyfime bakarım diyosan,(ben böyle düşünüyorum) sçarım rupture dan gelecek 300 dpse, S&D up, 5 combo evis , 20/51/0 improved eviscerate golayabilirsin.

Bunu şöyle de açıklayabiliriz, undead roguelar karizmadır, stealth+coldblood basınca omzun birini düşürüp sağ elin mavi mavi parlayarak sinsice yürüyüşü olsun, rogue la bütünleşen bi classtır.

Ama 300 ap için, recounttaki ufak fark için, mahalle kabadayısı gibi stealthi olan, daggerları tırnak makası gibi tutan küt enseli bi orc rogue un varsa, gogo rupture.
Sosyal ağlarda paylaş

neferon said:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Trollbane&cn=Xjan

Karakterim bu ve şu anda maksimum gördüğüm dps 7.8k oldu o da VoA da... 232lik daggerlarımla ve daha kötü itemle assas talentında 6.5k DPS yapıyodum acıkcası...

Rotation oalrak baya bi denemede bulundum talent olarak da bişeyler değiştirdim ama sanırım yeterli dps e bir türlü ulasamıyorum... Rotation konusunda önerilerinizi alabilirsem iyi olur sanırım... main hande instant.. off-hand'e de deadly suruyorum bu arada... dummyde 5k zor goruyorum unbuffed sekilde 4.5k diyelim hatta ona da...

Bu sayfaya da alayım şunu.. BU arada saurfangde 7k Yaptım ama sizin konusmalarınıza göre ndense az gibi görünmekte gözüme...
Sosyal ağlarda paylaş

neferon said:

neferon said:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Trollbane&cn=Xjan

Karakterim bu ve şu anda maksimum gördüğüm dps 7.8k oldu o da VoA da... 232lik daggerlarımla ve daha kötü itemle assas talentında 6.5k DPS yapıyodum acıkcası...

Rotation oalrak baya bi denemede bulundum talent olarak da bişeyler değiştirdim ama sanırım yeterli dps e bir türlü ulasamıyorum... Rotation konusunda önerilerinizi alabilirsem iyi olur sanırım... main hande instant.. off-hand'e de deadly suruyorum bu arada... dummyde 5k zor goruyorum unbuffed sekilde 4.5k diyelim hatta ona da...

Bu sayfaya da alayım şunu.. BU arada saurfangde 7k Yaptım ama sizin konusmalarınıza göre ndense az gibi görünmekte gözüme...

benim yaptigimin yarisini yapiyosun nerdeyse

arpen cok az, off hand'da weapon chain var, ne alaka?

bracers pvp

hit ratingin combat icin cok fazla, gereksiz

benim spec muti bu arada ama guilddeki combat benle nerdeyse ayni dpsi yapiyor
Sosyal ağlarda paylaş

priest ile roguelardan aci cektirilircesine dayak yedikten sonra bende bir rogue 80ledim ve kasıyorum. daggerlari seviyorum ve assasination oynuyorum. sormak istediğim bir şey var, bu hunger for blood nasıl açılıyor? yani bleed effect diyor da targetta, o bleed effect nedir ve hangi skill ile vurulur.

edit: ogrendim, garrote falanmış. doğru ya, bleeding kanatma dfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:

priest ile roguelardan aci cektirilircesine dayak yedikten sonra bende bir rogue 80ledim ve kasıyorum. daggerlari seviyorum ve assasination oynuyorum. sormak istediğim bir şey var, bu hunger for blood nasıl açılıyor? yani bleed effect diyor da targetta, o bleed effect nedir ve hangi skill ile vurulur.

Rupture veya Garrote ile bleed effect ekliyorsun. Sonra HoB açılabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Raidde genelde oyle bir derdin olmuyor ama zaten, Warrior, Hunter, Feral Druid falan illa bir bleed geliyor. Hicbiri yoksa Garrote ile acip, HfB'in bitisine yakin Ruthlessness'dan gelen combo pointi Rupture'a harcayip HfB'yi yenilemen lazim vs. Ama bleed koyan birilerinin olmadigi raid de kirk yilda bir cikar heralde karsina.
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:

LK da combat deniyim dedim aman tanrım mutilate den sonra resmen hamallık ne kadar ağır geliyor sıkılıyorsun resmen

Aynen katılıyorum. Bütün gemleri ArPen yapıp 1000 Ap topladım. Sonra 2-3 raide katıldım. Baktımki beğenmedim aynı gün geri topladım seti, değiştirdim gemleri. Muti bu ara easy geliyor.

Gold çok sorun olmuyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misal Waylay e niye verdin diyen olabilir ama şöle anlatıyım subın rotainı şöyle premedition+ambush+(5c)kidney eğer kidneyde trinket kullanırsa karşı taraf hemen shadowdance+cheapshot+ambush+evis+ambush+ambush+evis özellikle Bg de fln mount üzerindeki adamlara ambushla başladığın için yakalama problemi olmasın diye ve posion cleans edenlere karşı waylay çok güzel işliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...