Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Runes of Magic

GERGE

Öne çıkan mesajlar

xaty bu bizim oynadığımız EU serverları (smacht falan) ile türk versiyonunun serverları farklı galiba dimi? eğer öyleyse ordan türk server'ına aktarabilir miyiz acaba? satayım şu karakteri bi boka yarasın bari dsfg

@llama

Xenocide said:

kendi hataları. bende bıraktım sayılır. oyun betadan çıkalı kaç ay oldu, item shopa item koymaktan daha hala oyunun sesleri eksik. binek sesi yok gathering sesi yok, bazı büyülerin sesleri yok, closed betadan beri Purify skilli doğru düzgün çalışmıyor. oyunda item düşürmek değil, mod düşürmek önemli, mod basmak için diamond'a ihtiyaç var, hadi gene bişeyler satıyorduk diamond karşılığı, para ödemeden sahip olabiliyorduk. şimdi aldığın diamondları AH'de kullanmak için 1 ay geçmesi lazım gibi bişey getirdiler, oyunun yüzüne gözüne sıçtılar. takılsınlar kendi kendilerine bukadar iyi bir potansiyel bukadar kötü yönetilir.

şöyle bi yorum yapmıştım. oyunun son haline bakmadım ne durumdadır ama bıraktığımda böyleydi. hala aynıysa hiç değmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Türkiye'deki Runes of Magic tamamen başka bizim oynadığımızdan. Yayıncı firmalar da başka, client'lar da başka, serverlar da başka. Bu nedenle aralarında bir bağlantı yok. Türk serverları şu an ne durumda bilmiyorum ama geçenlerde çok fena ellerine yüzlerine bulaştırmışlardı, toparladılar mı bilmiyorum. Oyun gayet güzel de yazık ediyorlar gibi bir hisse kapıldım, sitemi de kapattım o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.runesofmagic.com/en/index.html

şuradan indirdim, baktım da sitesine şimdi 2.1.5 patchi release olmuş bugün.
benimki de patchleri tamamlamış olarak gözükse de 2.1.3 olarak gözüküyo.
aldığım accountları denediğimde de connection lost.. gibisinden bişey diyo, fakat herhangi bi şifre sallayınca da aynı şeyi söylüyo. verdiğin linki kontrol edeyim madem, bişeyler vardır elbet.

edik: eu login falan hep offlinemış.
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla, o siteden de almıştım üyeliği ama dediğim gibi saçma bi şekilde bağlantını kontrol et diyo. tekrar deneyim madem ben.

edik1: siteye login oldum, created olarak görünüyo account fakat yine aynı şekilde "Connection lost, please check connection or firewall setting" diyo. bi kaç forum bakayım.

edik2: game maintenance denmiş. beklicem sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
beyler kesinlikle tr server'ına kayıt olmayın, yada client'i indirmeyin. tam bir rezillik. hiçbir şekilde sorunlar düzeltilmiyor ve yöneticiler(varsa) yardımcı olmuyorlar. luncher'da ki patch sorununu hiç söylemiyem, küfür edebilirim. orjinal sürümü deneyin siz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Runes Of Magic deneyim dedim, 4 gb'lık clientı indirdim.
İndirme tüm gece sürdü, patch tüm gün sürdü, anca bitti. Client %100 diyor ama "oyuna gir" düğmesi aktif değil.

Server mı kapalı yoksa bug felan mı?

edit:
http://forums.gamersfirst.com/index.php?showtopic=18062

DNS kapatın diyor adamlar, oha şaka felan mı bu?
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide ın dedıklerıne katılıyorum aslında, bız oynadıgımız zaman oyleydı ama sımdı patchlerle duzeldımı bılınmez tabı o kadar ındırdıkten sonra denemeden de bırakmayın. turk serverlarını bende kesınlıkle tavsıye ETMİYORUM. Zaten tr serverların patch olarak baya gerıde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
yahu cidden ne isiniz var turk serverlarinda? lan oyunu birak launcher bile adam gibi calismiyor. ustune bizim oyuncu kitlesi eklenince rezil yer olup cikiyor.

eu serverlarina (http://www.runesofmagic.com/en/index.html) girdim. zaten mmo acligi vardi oturdum 52 yaptim ama class'dan memnun degilim eheh. fena wow clone oldugu icin bilinc altinda "balance vardir" gecti ama nerde. scout/rogue iyi gorunuyordu ama fena baydi. mage/priest baya common build ve baya iyimis. kasayim diyorum ama bastan zor geliyor.

bir de patch geldi 57 oldu cap. 60 olacak ama 1-2 hafta sonra. yanliz gordugum en rezil durumlardan birini yaptilar. artik nasil bir aptallik yapmislarsa adamlar web sitesini ve patch serverini oyun serverlari ile ayni network'de kurmuslar. patch sonrasi oyuna giren herkes 200k ms goruyordu ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
"Aloha Ladies & Gentlemen. Frogster is responsible for publishing Runes of Magic in most countries although there are some territories in which other companies own the license. Therefore we have to inform you that in the case of Turkey another publisher is responsible for Runes of Magic. After consultation with the Turkish publisher we have to honor their license and put an IP-Block for Runes of Magic in place which affects Turkey as of today. This means that players from Turkey will no longer be able to access our Runes of Magic servers. All players from Turkey that wish to continue enjoying Runes of Magic must register an account through the Turkish publisher. We ask for your understanding in regard to this measure, The Runes of Magic Team" said:

SAKA gibi lan. dedik soyle mature mature kasmadan oyun oynayalim heriflerin yaptigina bak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...