Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman: The Dark Knight Sequel

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

3. filmin çekileceği kesin ve dedikodular dolaşmaya başladı.Dark Knight konusunda bazı haberler aralarda kaynıyor diye,ayrıca 3. filme konu parsellemek amacıyla açtım :) Güzel bir duyguymuş euhea Ayrıca kesin bir isim olmadığına göre de şimdilik konu başlığı olarak bunla idare edin :)

İlk olarak Joker karakteri üzerine,yeni filmde Joker'i görme olasılığımız yok gibi Heath Ledger'in ölümüyle fakat Nolan koyarsa bazı kişiler gösteriliyor.Öncelikli olarak Daniel Day Lewis.

Sonrasında bugün bazı sitelerde gördüğüm üzere yeni filmde Riddler'in düşünüldüğü ve bir numara olarak Johnny Depp'in gösterildiği,ayrıca The Penguin içinde Philip Seymour Hoffman'ın ismi geçiyor.

Ayrıca Two Face'in geri döneceği üzerine de ciddi ciddi tartışmalar var,Aaron Deckart'dı sanırım oynadan aktör,neyse işte 3 filmlik sözleşme imzalamış Warner'la,tabii bunlara Batman filmleri dahil mi bilinmez :)

Şahsen üstte adı geçen aktörlerle,karakter 3. filmde olursa,üstüne üstlük Nolan Dark Knight'ta yaptığını 3. filmde de yaparsa hayal bile edemiyorum.Olağanüstü olur,

Fakat Joker'in bir daha geri gelmemesi taraftarıyım onu da belirteyim :)

Son olarak filmin adı kesinleşince bu konudan devam ederiz,ismi değiştirilir
Sosyal ağlarda paylaş

Joker için Johnny Depp mükemmel olur.

Catwoman diyorlar, Angelina Jolie diyorlar. Güzel seçim esasında tam uyar. Gerçi eskisinin yarısı kadar bile güzel değil son dönemlerde ama olsun yeter cazibesi.

Two Face biraz karışık. Yani dönerse bu kadar güzel giden bir seriye yakışmayacak kadar kötü bir klişe olur. Ama dönmezse de o kadar başarılı bir karakter (ve aktör) harcanmış olur saçma sapan şekilde 2 dk da.
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsi birden olmayacak tabi ki adam 4 5 falan da çeker kesin.Bence bu jim carrey in oynamış olduğu karakter gelsin.Riddler mıydı neydi.Hatta onu yine jim carrey oynasın :p.Bane gelecek gibi ama.Bane in hikayesinde hapisane ile ilgili birşeyler okudum wiki de bu son filmdeki gemi olayında ön plana çıkan dev zenci bane.Seneryayo beraber yazıyoruz chrito ylan.
Sosyal ağlarda paylaş

catwoman olmasın. harry belly geliyor gözümün önüne. ofof

ayrıca batman arka planda kalmıştı bu filmde gene öyle olmasın.

twoface kesin olucak zaten 3. filmde. hatta para sekicek eline düşücek temiz tarafı o tutucak filan o derece.

penguin istiyorum bende ve hoffman müthiş olur o role. daniel day lewis oynarsa onu izlemekten filmi izliyemeyiz ahah

joker de geri dönerse o zaman puanıda 6 yı geçmez.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
catwoman olmasın. harry belly geliyor gözümün önüne. ofof

ayrıca batman arka planda kalmıştı bu filmde gene öyle olmasın.

twoface kesin olucak zaten 3. filmde. hatta para sekicek eline düşücek temiz tarafı o tutucak filan o derece.

harry ne abi, halle berry.

ayrıca twoface e kesin olacak diyoruz da, adam öldü yani, cenazesi falan oldu resmen. belki flashback olarak olabilir, bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:
the dark knight'ta, şirkette çalışan ve bruce wayne'e şantaj yapan tip robin olabilir mesela.

ahah öyle dandik, pısırık, şaşkaloz bir robin olursa film 10 üzerinden 1i bile göremez benim açımdan (:D

bence en uygun olası karakteler, cat woman, joker, bane ve penguin.

filip seymur hofman her rolün altından geliyor, oynarsa çok hoş olur.

ket vumın angelina olur, ama her zaman ki güzelliğin ötesine geçmesi gerekir, gerçekten sıkı bir oyunculukta isteriz, biz zaten dil dışarda izliycez kendisini bir tereddütü olmasın o konuda fdsgfdg.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...