Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fernando Meira Galatasaray'da

khala

Öne çıkan mesajlar

Zegna said:
illa super transfermi yazmam gerekiyor.

tabi herkes fikrini yazacak, bu doğrultuda sana göre kötüdür, bana göre iyidir eyvallah. ama 2-3 defa "lol tırt yahu bu adam niye seviniyonuz :)" şeklinde, gerekçesiz yazınca ister istemez Galatasaraylı adamın canı sıkılıyor ve cevap verme isteği uyandırıyor. :)
Sosyal ağlarda paylaş

+1 Xo

şimdi transfer hakkinda düşüncesini soyleyecek tabiki herkes ama özellikle modlar ''lolol tirt, ne kariyeri tirt, kekbur tirt'' bu şekilde düşüncelerini dile getirirse cemaatte daha kotu şekilde karşilik verir. sonucta mod dediginin yapici olmasi lazim.

transferde hayet guzel transfer. Herkese hayirli olsun..
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'da sürdüren Galatasaray, bu ülkedeki son hazırlık maçında bu akşam Belçika'nın Gent takımıyla karşı karşıya gelecek.

SG Wattenscheid Stadion'da oynanacak maç saat 20.00'de başlayacak.

Sarı kırmızılı takımın yeni transferi Meira'nın yanı sıra sakatlıkları olan Lincoln, Linderoth, Kewell ve Mehmet Topal maç kadrosunda yer almıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:
luinir,bende galatasaraylıyım da sen de hakkaten şu futbol bölümünde her zaman olan 3-5 rahat durmyanlardan birisin :)

ayrıca nilep çok basit bi futbol düşüncen var kusura bakma ama :)

65 ten sora koy tecrubelensin :).öle olmuo işte o işler :)

Abi ordusporda da gelişemez ki. Oynatmazsan hiç gelişeme. Mecburen yavaş yavaş alıştırırsın adamı. Başka seçenek var mı?

Matematik okuyarak çalışılmaz, futbolcu da sahaya çıkmadan geliştiremez kendini.

Bazen doğru cevap en basit olandır (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
Zegna said:
illa super transfermi yazmam gerekiyor.

tabi herkes fikrini yazacak, bu doğrultuda sana göre kötüdür, bana göre iyidir eyvallah. ama 2-3 defa "lol tırt yahu bu adam niye seviniyonuz :)" şeklinde, gerekçesiz yazınca ister istemez Galatasaraylı adamın canı sıkılıyor ve cevap verme isteği uyandırıyor. :)

arkadaslar bu bolumun ben kac sene modlugunu yaptım, az cok kimin ne oldugunu zaten biliyorum, yazılırken nasıl bir psikoloji ile yazıldıgınıda biliyorum.

bi ogretemedik size, transferi begenmeyebilirim tırt diyebilirim ama size laf edemem.
sizde bana yada bir baskasina kisisel hakarette bulunamazsınız.

ayrica Xo, tutarlı olmak lazım abicim bu bolume attıgın son 50 mesaji tekrar oku mesela anlarsın demek istedigimi.

guzel bi test oldu bu, luinir gibi gerizekali adamlari ayıklamak icin. fb lı gs li de farketmez ayıklamaya devam edicem, adam olan kalır olamayan gider kendi taraftar forumunda takılır.

şurda en fanatik gs lilerden birisidr toggie cogu kez banlanıp geri gelmistir, cintonik fb den blackchaos bjk den. gel gorki hepsi az cok bilirler buranın adabını, sizde ogreniceksiniz. ogrenmiyorsaniz da yaptırıma razı olacaksınız.

bak gelmis kufur filan yazmıs banlanınca, dallama diyorum inanmiyorsunuz.

surdan bir gs li mod fenerbahceli birisinin kufurunu gostersin hemen banlarım ki banladım cogu kez. bu bjk ve diger takımlar ıcınde gecerli. taraflı oldugumu hisseden varsa bi daha dusunsun derim, eskiler bilirler bi ara psikopata baglayip tek tek ceza veriyordum herkese tek basıma modken bu bolumde.

guzelce uyardık, ozel mesaj ıle uyardık genel mesaj ıle uyardık degisen birsey olmadı.

"nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"

herkes ayagını denk alsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:
luinir gibi gerizekali adamlari...
bak gelmis kufur filan yazmıs banlanınca, dallama diyorum inanmiyorsunuz...

Zegna said:
birisinin kufurunu gostersin hemen banlarım ki banladım cogu kez.

neyse pek uğraşmaya lüzum yok, ahlak polisi falan değilim forumda lol.
Sosyal ağlarda paylaş

kuralları koyan biziz zaten, bu bizim insiyatifimizde olan birşey.

kendini tutamayip hakaret eden banlanır, banlanırken de hakkettigi cevap verilir.

sana tavsiyem o critleyen wall of text i bi oku, faydasını goreceksin.

yeni sezon da o gecen sezon gibi cosamicaksiniz burda.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha konuyu yeni okuma fırsatı buldum, ve (bkz.ekşi sözlük) vay anam vay neler dönmüş serhat ya diyorum. konuyla ilgili luinir antipatik adamdı sinir oluyordum banlanmayı da hak etmiş ama gitmiş adamın arkasından hakaret etmek hele forum yöneticisine hiç yakışmamış bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...