Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fernando Meira Galatasaray'da

khala

Öne çıkan mesajlar

ehhe ya ben sunu anlamiyorum, transferi begenmek zorundamıyım? yoo.

takımınıza lafmı ediyorum yoo, guizayi begenmeyenler yazmadimi bissuru bisi, ben kimseye hazımsız demedim.

guizanin transferini begenmeyip meiraya super transfer diyen adam cıtayı alcaltmıstır.

amma kibarmissiniz yahu, tırtın onde gideni adam. Cok daha iyi transfer yapabilirdi gs.

hemen aglamayin gs li mi banlamak istiyorsun diye alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
Zegna said:
lol, cidden sevındınızmı bu adamın transferıne yahu.
gormeyeli baya bi dusurmussunuz cıtanın seviyesini :)

gsli banlamak istiyor canın heralde.

haa bu arada transfer hakkında konusacaksak konusalim, onun dısında biliyorsunuz kişisel hakaret laf atma vs ban sebebi, acimam şutlarım.

iyi yoldan oğretemedik, bu şekilde öğreticez işallah.

yıllardır duzgun transfer olmuyordu bu sene yeni baskanla beraber daha iyi transferler beklemiyormuydunuz?

song u yollayip meirayı almak nedir, doğru bir hareketmidir lol.

çok efsane kariyeri varmış bu arada, yapmayın etmeyin eheh.
eleştiride yapamicaz yani?
yılda 60 mac yapan ingiliz takımında 5 yılda 83 mac oynamıs adamı aldınız, bomba dediniz.

diyorum işte, yıllardır duzgun transfer olmadığı için beklentileriniz cok azalmış gs taraftarı olarak, üzücü bi durum.

neyse bişi demiyorum, hic birinizede laf atmiyorum, tırt transfer kendi düşüncem.
Sosyal ağlarda paylaş

song'a trabzonsporun verdigi parayi Gs imkansiz veremezdi. Song'da Ts yi tercih etti. zaten sezon içindede sorunlari vardi parasal olarak. meira'da songun yerini doldurabilecek bi transfer. meira ayarinda turkiyede kaç defans oyuncusu var sayabilir misiniz ? hani bu transferi barcelona, real madrid fln yapsa tirt transfer diyebilirsin ama türkiyeden herhangi bi takim yaparsa iyi transferdir.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
Ya bırakın kendi haline depresyonda günlerdir Maldonadodan kurtulduk diye topic açabilmenin umuduyla kavruluyor zaten =)

örnek olarak verelim bunuda, transfer hakkında yorum yapmadan benim yorumuma kıl olup bana laf atmaya çalışmış arkadaş, geregi yok :)

uyaralım, tekrarlamasın mesela bidaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi vallahi garipsiniz. song kalsa bu takımda. "lol 38 yaşında adamla oynuyor gs savunmasında hala, anca bitmiş adamları tutarsınız zaten, yaşını da küçültmüş 34 falan değil lololo" modunda gezersiniz.

Meira neden tırt oyuncu bu arada ?
Sosyal ağlarda paylaş

adamın kariyerinin nesi tırt anlayamadım. adam bundesliga'da geçen sene şampiyon olan takımın kaptanı. Bundesliga dediğin ligde türkiyeden üç büyükler harici hangi takım küme düşmemeye oynar?

yani afederseniz süper kariyeri olması için bir adamın illa barcelonadan mı man utd'dan mı gelicek. türkiyede hangi klübün böyle bir gücü var en büyük takımlarda banko oynayan yıldızları transfer etmeye ?

Zegna said:
lol, cidden sevındınızmı bu adamın transferıne yahu.
gormeyeli baya bi dusurmussunuz cıtanın seviyesini :)

evet sevindim bir çok gs li gibi. kewella meiraya laf ediyosunuz ama siz bu sene guiza haricinde ne transfer yaptınız ayıptır sorması? emreye diyecek lafım yok zaten bir çok gsliyi büyük dertten kurtardınız geri dönücek korkusu olan. aurelio gibi bir adamı kaybettiniz yabancı kontenjanı yemeyen ayrıca. geçen sene bütün fenerli spor yazarları bağırdı klübede oynatıcak futbolcu yok diye. deividden sonra bakın başka bi adam sakatlanmasın bütün sene ağlamayın sonra gs'nin transferlerine laf etmeden önce.

ne kadar yazsak boş tabi, 2 mesaj sonra tırt transfer diye yine yazıcaksınız sonuçta. servet-meira ikilisi en güzel cevabı vericek umarım size bu sene içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca fenerliler alıştılar caruscalar bouzidlere, iliçlere kewell, meira, linderoth, lincoln, nondayı falan alınca panik oldular. alışırlar abileri geçer 1-2 seneye buna da alışırlar.. 1-2 sene sonra stadımız var hede hödö şehir efsanesi de bitecek. gsstoreda satışlar yeni yönetimle 2 katına çıktı bile şimdiden. milli takıma en fazla futbolcu veren ve altyapıdan en çok futbolcu çıkaran takım galatasaray.

özhan canaydın varken meydana boş buldu at koşturdu fenerbahçe. adnan polat icraat da yapar, fenere lafı gediğine de koyar. sesi çıkıyor mu artık azizin eskisi kadar? aynı faruk sürendeki döneme geri dönmeye başlıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
ayrıca fenerliler alıştılar caruscalar bouzidlere, iliçlere kewell, meira, linderoth, lincoln, nondayı falan alınca panik oldular. alışırlar abileri geçer 1-2 seneye buna da alışırlar.. 1-2 sene sonra stadımız var hede hödö şehir efsanesi de bitecek. gsstoreda satışlar yeni yönetimle 2 katına çıktı bile şimdiden. milli takıma en fazla futbolcu veren ve altyapıdan en çok futbolcu çıkaran takım galatasaray.

özhan canaydın varken meydana boş buldu at koşturdu fenerbahçe. adnan polat icraat da yapar, fenere lafı gediğine de koyar. sesi çıkıyor mu artık azizin eskisi kadar? aynı faruk sürendeki döneme geri dönmeye başlıyoruz.

buda araya kaynamasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...