Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fernando Meira Galatasaray'da

khala

Öne çıkan mesajlar

Darqainu said:
32!!

bonservisi elindeyse sorun değil ki?

Fernando Meira: “Dünya Çapında Bir Kulüpteyim”

Galatasaray’ın yeni transferi Fernando Meira, Galatasaray’ın kamp yaptığı otelde basın mensuplarının karşısına çıktı. Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, Basın ve Operasyon Sorumlusu Yako Igual’in de katıldığı basın toplantısında yeni transferimiz Fernando Meira açıklamalar yaptı, "Bu transferle dünya çapında bir kulüpte yeni bir sayfa açtığımı düşünüyorum" diyen Meira, Futbol AŞ Genel Mdürü Adnan Sezgin'e de teşekkür etti!

Fernandol Meira, ''Bu transferle dünya çapında bir kulüpte yeni bir sayfa açtığımı düşünüyorum. Galatasaray'ın yalnızca Türkiye'de değil Avrupa'da başarılı olmak istediğini biliyorum'' dedi.

Galatasaray'ın üst düzey bir kulüp olduğunu belirten Meira, kendisine bu fırsatı verdikleri için Galatasaray kulübüne ve yöneticilere teşekkür etti.

Bu birlikteliğin hem kendisi, hem de Galatasaray için önemli olduğunu ifade eden Meira, ''Galatasaray'a gelirken Lincoln ile bir görüşme yapmadım. Galatasaray'ın üst düzey bir takım olduğunu zaten biliyorum. Adnan Sezgin'in bana gösterdiği proje çok önemliydi. Bu projenin bir parçası olmak için verilen fırsat nedeniyle kendisine teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

Meira, takım içinde savunmadaki rekabetle ilgili yöneltilen bir soruyu, ''Galatasaray'da savunmada rekabet olacağını düşünüyorum. Kadroda ne kadar oyuncu olursa olsun ismi olan değil, iyi olan formayı alacak. Hedefim üst düzey bir kulüpte dört yada beş yıllık kontrat yapmaktı. Bundan sonraki hedefim Galatasaray'da şampiyonluğa ulaşmak ve ardından Portekiz milli formasıyla dünya kupasında oynamak'' diyerek cevapladı.

Sosyal ağlarda paylaş

Sorensenle zaten bayadır temestalar hatta iş imza atmaya kaldı.. Ama önce ısakkson ıtanjı vb transferlerı zorladılar sorensen yedekteydı.. Geçen haldun üstünel orkunla aykuta guvenıyorz falan dedı galba pek alınıcagını sanmıyorum ben kaleye transfer..

Bana kalırsa 1 sene daha orkun ve aykutla gidilsin baktık olmuyor o zaman seneye kaleci transferi yaparlar..
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncu nasıl bilememde kariyeri iyi dediğiniz takımları bilmek için futbol uzmanı mı olmak gerekiyor?

stuttgartı bilirim, 1 saat mesafede otururum, tırt bir takımdır kendisi, diğer oynadığı takımlar iyiyse eğer kariyeri iyiymiş denilebilir ama diğer takımları duymadım ben hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...