Jump to content

Luinir

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.837
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Luinir hakkında

 • Rütbe
  Luinir

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Luinir

  Güiza Fenerbahçe'de

  ne guiza ne meira asıl tırt zegna.
 2. Luinir

  Hazırlık Maçları

  o zaman alt vereyim bu maça. (tu)
 3. Luinir

  Hazırlık Maçları

  shaktarın başında lucescu var dimi.
 4. Luinir

  Arda 100 Milyon Euro Eder

  kazım=arda
 5. Luinir

  Arda 100 Milyon Euro Eder

  arda tırt.
 6. Luinir

  Fernando Meira Galatasaray'da

  haha aklımdan bile geçmedi öyle birşey. nickini yanlış yazabilirim diye (ki yanlış yazmışım) sonu karışık olduğu için, onun için parantez içine öyle yazdım. ben de buradaki bilimum fenerbahçelinin ortamı bozduğunu düşünüyorum. benim derdime de bir çözüm bulursan söyle. özellikle şu tırtçı zegna genel yönetici sıfatıyla burada milleti provoke ediyor. tamam belki ben de aynısını yapıyorum, ama bu şahıs forumun 2 yöneticisinden biri ve tartışmayı kesmeye çalışacağına daha da alevlendiriyor. neyse ya boş muhabbet yapamayıcam. sen de ben de aynı şeyleri yazıyoruz tekrar tekrar. ne dediğimi sen anladın, ben de senin ne dediğini.
 7. Luinir

  Football Tycoon (NTVSpor'un Katkılarıyla)

  her iddiasına girerim yeneceksin. :D
 8. Luinir

  Fernando Meira Galatasaray'da

  senin ne halt yedigin veya soyleidgin de zerre umurumuzda degil, kaale alan da yok zaten dediklerini, ama sen ortami gerince ve dolayli olarak ta gergin ortamda dogru duzgun birsey tartisilamiyorsa o zaman iste forumumuzu kirletmis olursun ve bu tepkiyi hak edersin. yoksa sakin yanlis anlama, senin gibi adami zaten sallayan yok :( ilgiyi baska sekillerde cek lutfen, ve forumu birak allah askina... temizlenmis olur biraz. sen de benim umrumda değilsin. ayrıca madem kaale almıyorsun, cevap vermezsin olur biter tamam mı azmodia (veya herneyse).
 9. Luinir

  Fernando Meira Galatasaray'da

  ohş internet kafayı yiyince 3 tane atmışım.
 10. Luinir

  Fernando Meira Galatasaray'da

  ..
 11. Luinir

  Fernando Meira Galatasaray'da

  .
 12. Luinir

  Fernando Meira Galatasaray'da

  nefret edin iğrenç diyin umrumda değilsiniz sizi takmıyorum çünkü ben. bende sizi iğrenç olarak görüyorum. ben de sizden hiç hazzetmiyorum, nefret ediyorum ee napalım birbirimizi mi öldürelim. geçen sayfalarda paticikte futbol konuşulmaz dediğim mesajı çeviriyorum, bütün taraftarların olduğu forumda futbol konuşulma.en objektif 2 adamı getirseniz birbirine bok atar, tartışmaya girer bunlar karşı takımı tutuyorsa. o yüzden fazla sinirinizi bozmaya değmez benden size tavsiye. zevkini çıkarın. burayı fazla ciddiye almayın. kafanız rahat futbol konuşmak için de gidin taraftar forumlarına en iyisi. haa yine de siz laf dalaşına girmek isterseniz hiç sorun yok, ben size cevap yetiştiririm rahat rahat. cevap yetiştirmek zor bişey değil. neyse diyeceklerim bunlardır. dikkate alıp, almamak size kalmış artık.
 13. Luinir

  Fernando Meira Galatasaray'da

  vah vah sizde ne yaralar açmışım da haberim yokmuş.
 14. Luinir

  Fernando Meira Galatasaray'da

  bitchofbat güzel durdu ya, ben de çalıverdim. :D
 15. Luinir

  Fernando Meira Galatasaray'da

  hangi pembe dizi bu? birde kacinci sezon söylesem napacaksınız. fenerbahçeliler sarı-laci gözlüklerle baktığı için herşeye anlayamazsınız. ;)
×
×
 • Yeni Oluştur...