Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fernando Meira Galatasaray'da

khala

Öne çıkan mesajlar

işte bu işler böyle, siz bişiler anlatmaya çalışırsınız arkadaş admine laf soktum vuuuuuuu havasına girer. son lafı soylemeye çalışır vs, cok gereksiz hareketler.

konuyu tekrar 1v1 e getirmeye çalışıyorsun, çok hatalı davranış.

futbol bolumune attıgın mesajlar nedeniyle bu tavsiyeyi aliyorsun zaten, once tavsiye, sonra uyarı sonrada ceza şeklinde ilerliyor biraz yaptırımlar. Sana gore ihtiyacin olmayabilir ama bana gore var, gene gorevimizi yapalim yani.

konuyu kapatalım bu arada, meira transferinden devam edebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Eheheh yok ben ihtiyaç konusunda fikrimi savunuyorum, yine de teşekkürler Zegna :)

Meira bonservisine gelince, 2 milyon euro falansa çok büyük bir ücret değil açıkçası. Geçen sene için Juventus baya diretmiş almak için diyorlar, daha yüksek fiyatla. E yani sonuçta biraz iyi bir oyuncu istiyorsanız kesenin ağzını da açacaksınız. Zira yeni bir Boer faciası yaşamak istemeyiz :) varsın kariyeri zayıf olsun, premier lig, cl kupaları yerine bundesliga da kupa kaldırmış oyuncu olsun. :)

Aldığı parayı hakedip haketmediğini de sene içindeki performansı ile göreceğiz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazma, yazma diye kendimi zorladım ama malesef engelleyemedim kendimi, heh.

Öncelikle, "Luinir" benim öz kardeşim olur. (dikkat eden biliyordur zaten, daha önce birkaç yerde söylemişimdir) Haliyle insanın öz kardeşine "gerizekalı" "dallama" "stad önünde bilet dilenen tip" yakıştırmaları yapılınca cevap hakkı doğuyor.

Kendisinin yazdıklarının Fenerbahçeli veya diğer takım taraftarları tarafından kışkırtıcı, antipatik bulunması konusunda bir diyeceğim yok. Ben de Galatasaray taraftarı olmama rağmen zaman zaman yazdıklarından dolayı kendisini azarlamıyor değilim :p Bu yaptığının cezası neyse de forum admini, modu olarak yaptırım uygularsın, kurallar çerçevesinde. Uyarma olur, uzaklaştırma olur veya hesap silimi.. Cezasını kişiliğine saldırmadan vermende hiçbir sorun yok, zira bu senin görevin. Uygulamazsan hatalı olursun aksine. Ama bunu yaparken insanların kişiliğine hakaret tadında laflar yerleştirmek gibi bir lüksün yok. Bunun forum kuralları vs ile alakası da yok. Kullandığın yanlış ithamlardan dolayı nazikçe kabalığını göstermeme rağmen "forum admini olarak, kural belirleriz ve sınırları biz çizeriz" tadında konuşunca bu uzun ve sıkıcı yazıyı yazma ihtiyacı gördüm.

Yoksa hiçbir Fenerbahçeli pati, ya da mod ile ilgili bir sıkıntım yok çok şükür. Millete "ayar" vereyim, prim yapayım modunda gezen bir ergen de değilim. Ama insanlar da çizgileri bilmeli, ne olursa olsun insanlara hakaret etmemelidir. Öyle olduğunu düşünüyorsan kendine saklaman daha doğru olur fikirlerini.

Son olarak, yıllardır her sezon kombine biletlerimizi alıp maçımızı aynı yerden izleriz, çok şükür dilenmeye ihtiyacımız yok, olmasın da :)

Saygılarımla.
Sosyal ağlarda paylaş

özkardeşine gereken terbiyeyi verirsen seviniriz o zaman topluca, zira bana kişisel hakarette bulunan kendisi.

ee bende gerektigi yerde cevabi veririm, kardeşin olup olmamasi zerre farketmez.

ben gereken uyarilari yaptim,uyup uymamak artik size kalmış.

daha kafanızda soru isareti varsa ozel mesajdan cevaplarim.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:
özkardeşine gereken terbiyeyi verirsen seviniriz o zaman topluca, zira bana kişisel hakarette bulunan kendisi.

ee bende gerektigi yerde cevabi veririm, kardeşin olup olmamasi zerre farketmez.

ben gereken uyarilari yaptim,uyup uymamak artik size kalmış.

daha kafanızda soru isareti varsa ozel mesajdan cevaplarim.

Meh, terbiye verme konusunda tanımadağım kişilerden tavsiye almama gerek yok. Zira kardeşimden daha büyük olduğunu varsayarsak senin için durum daha da üzücü olabilir. hakarete hakaretle cevap verme mantığıyla terbiye edilmişsin sanırım :(

gerektiği cevabı verme cesaretini gösterdiysen kendine de yaptırım uygulaman gerekli. örneği çok bu durumun, 2 kişinin birbirlerine hakaret de bulunmaları sonucu haklı/haksız gözetmeksizin 2 taraf da cezalandırıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

işi gücü birakicaz sizinle ve tek bi bolumlemi ugrasicaz? kardeşin çok adamdı bu bolumde hakkını yedik banlayarak kusura bakma.

senide yolluyorum kardeşinin yanına, kufur topicleri bekliyorum ikinizdende.

zegna sinirliydi ikinizide banladı ok, bok admin kaka admin ego tatmini yapan admin.

kendime yaptirim uygulamak zorunda filan değilim, kardeşin en az 9 kez uyarıldı ceza aldı 3 4 kez. hala akıllanmadı,hakketti yani cezayıda laflarıda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...