Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DC Universe Online

Bone

Öne çıkan mesajlar

Bence guzel. Ama ben casual takiliyorum. Bir haftada 2 tane lvl13'um oldu.
Mission'lar, instance'lar konulu, zevkli sikmiyor. Pvp'den de zevk aliyorum. Bu aralar cok oyun denedim hic biri sarmadi bunun kadar.
Eksileri de var.
- Mouse yok gibi bisey, saga sola bakmak icin kullaniyorsun. Interface zayif kalmis.
- Crafting, Auction house yok.
- Interface kotu yine. Chat vs.. zor ayarlaniyor. Target of target yok. Alliye'lari targetlayip ustune, leveline bakamiyorsun.
7/24 oyun oynuyorsaniz 1-2 haftada bitirsiniz almayin.
Sosyal ağlarda paylaş

+1

ben vaktim de uygundu abandim baya..seviyorumda dc comic dunyasini..

end game content te Khandaq raidini bitirdik, batcave kaldi oyunda Villian olarak gormedigim..acikcasi sirf onun icin oynuyorum hani batcave i de bitirim birde t2 armor parcasi kapim kendime :p

yakinda gelecek patch ile ui overhaul sozkonusu imis baya..chat vs...umarim 2 raid falan daha eklerler...yada world event gibi birsey.

ben sahsen oyunun ilk ayindayim halen, gelecek ay para kesmesin diye iptal ettim ama halen oynuyorum surem bitene kadar..

1 ayda engame i gormek den ziyade butun t2 endgame armor unu yarisini b8ile alabilirsiniz.

ama gorevler kuestler baya eglenceli ve guzel bence...yani heroe tarafini da gorim desem 1 ay daha oyalar rahat..

Open world pvp de baharat niyetine..bazen cozutuyor 12v12 savaslar oluyor, yandan gecen arabayi alip 5 kisinin ustune savuruyorsun falan baya eglenceli, fakat illa oyuncular organize olacak...yoksa arena anca :/
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyundan umduğumu bulamadım.. 30 lvl yaptım kenarda duruyor, açmıyorum bile

chat sistemi rezalet olması en büyük etken, kimseyle adam gibi konuşamıyorsun, 30 lvllik hayatımda 3-4 kere grup belki kurabilmişimdir.
artık millet de vaz mı geçti ne yaptıysa, ne pvp girebiliyorum ne de random grup ile alet yapabiliyorum. bekle allah bekle.

parası olan alıp naslmış diye baksın, güzellikleri mevcut. adamı bir güzel giydiriyorsun, seslendirmeler falan güzel, arada girip bakarsın çok bağlamıyor da, yazık etmişler oyuna
Sosyal ağlarda paylaş

server Bloodstorm (en usttekı pvp olanı ıste. buydu sanırım)
powerım neydı hatırlamıorum:)
nıck: Techno Mage

Allah askına atın bı pm de oyun ıcınden kuralım bı guild (ismide AYYILDIZ olsun) takılalım keyıflıce pm lerı beklıorum herkese ıyı oyunlar:)
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunu torrentten indirdim üye olmak istiyorum ama kafamda bi soru işareti var :S. üyelik kısımlarında every 1 month,every 3 months yazıyo. merk ettiğm şey ilk defa üye olduğumz zaman key code vericekmi yksa onu farklı bi yerdenmi elde etmem lazım ve kredi kartından kesilen ücret her ay otomatikmi kesilicek yksa 30 gün sonunda bnm manuel yenilememmi lazım ? :S bile biris beni aydınlatırsa sevinirm...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...