Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DC Universe Online

Bone

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

batman olabiliyor muyuz oyunda?
ninja+gadgeteer gibi yani?
yoksa her karakter birbirine benzer şekilde sade hack&slash mi oluyor oyun?

Karakter yaratırken hazır templateler var. Batman , Superman , Greenarrow vs diye tıklıyorsun tüm özelliklerle kostum dahil tıpatıp aynısı oluyorsun ( Fiziksel görünüm hariç, saç, göz rengi vs. )

Arkadaşlar beta da her yol denedim ama ulaşım, kaçma, kovalama açısından FLY en iyisi. Yoksa Spiderman gibi duvardan duvara da dolanabilirsiniz ama ben çok adam avladım öyle kaçamadılar :)

Seçtiğiniz özellikleri combatta da kullanabiliyorsunuz. Misal FLY da adamların etrafında hortum gibi dönüp AOE knockback atabiliyordum. Gökten BAM diye tepelerine inebiliyorsunuz vs vs. Çok kapsamlı oyun yani ama mouse düşmanı ve az bir lag oldu mu hiç çekilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

Birde Gothamdan Metropolis'e gidip orda q yapma şansı var mı? Gotham hep karanlık içim bayıldı resmen asdfdasf.

Her iki tarafta da max a kadar takılabiliyorsunuz. Şehirden şehire geçebiliyorsunuz. Hero lar için "Watchtower" , villain ler için "Hall of Doom" ( Hall lı bişeydi yanlışda hatırlıyor olabilirim ) bölgelerinde geçiş yerleri var.

Gotham'da hiç gündüz olmuyor, Metropolis'de de hiç gece olmuyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

beta gelenler denemiş oluyor da, böyle bodoslama 50 dolar vermek koyuyor.

oyun singleplayer bile değil ki, 50 dolar verip oyun kötü olsa bile tekrar tekrar oynayabilesin.
mmorpg'ler paso kapanıyor şakır şukur.
şimdi buna da 50 dolar vericen, iki ay sonra kapancak felan. insanın içinde kalacak.

gamespot'ta "today's #1 game" statüsünde gerçi kendisi,
ama gamespot ve gametrailers'ta video incelemesi yok daha.
Sosyal ağlarda paylaş

sp oyunlarina paradami veriyorsunuz ? acikcasi al oyna singleden fazla oynarsin herhalde.

kac tane single i 6 ay oynadin ki ust uste ? sonucta 30 yasinda olsan 20 yildir oyun oynasan toplamda 40 tanemi single oynadin ? cok daha fazladir herhalde sayisi, 200 ??

yapma yani single i 6 ay oynuyorum biraz abartma olmus. oynadiklarin anca uzun soluklu rpgler veya karsilikli oynadigin stratejiler olabilir, mmolar her turlu en az 3 ay oynanir. freeler de var istersen, lotro misal guzel bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...