Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DC Universe Online

Bone

Öne çıkan mesajlar

lvl gayet hizli aliniyor valla..21 oldum kasmadan keyifli de instancelar..simdi greenlantern dovme gorevinde tikandim azcik baya eglenceli..

eksi olarak gozume takilan sey var..pvp instance arena modlarinda hemen gelmiyor sira kafasina gore..chat sistemi rezalet, tooltip yetersiz..

ama combat super eglenceli bence.. metropolisde gayet dengi dengine adam kovalayip carpisabiliyorsun falan gokdelenler arasinda o guzel oluyor..stun cok buyuk rol oynuyor...guard tusunu kullanmaya alisinca pvp daha guzel oluyor..lololstunlocklol durumunu bozuyor cunku.

bakim su instance lari merak ediyorum insanlar biraz daha skill alsin..genelde bosslari dovmek bazen zor/eglenceli olmus.

bence bu oyuna review notu 8.5 vericekler gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

@Mono: LVL 21'e kadar tek mentorun gorevlerini yaparak mi geldin?

Cunku lvl 8 oldugum an bana diger 2 mentorun gorevleri de acildi(bane+agent ...), iste illa maximum level olmak icin diger 2 mentorundan gorevlerini mi yapmaliyim yoksa sadece circe ile devam etsem sorun olmaz mi?
Sosyal ağlarda paylaş

eu-pvp serverında başlıcam bu akşam bakalım ne olucak :) birde okadar yatırımı 1 aylık yapmazlar simdi göz boyamak için kolay yapmıslardır peş peşe pach lerle desteklemeyi planlıyolardır oyunu yoksa single player bi oyun diil sonucta
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu aldım kurdum son(sanırım) 8.8gb lık download yapıyo. yalnız oynayanlara birşey sorucam oyunu steamden aldım orda account bölümü war oyunun arayüzünde alt kısımda activasion key yazıp active etmek zorundamıyız yoksa steamdan zaten aktif edildimi cünkü benim keyimi kabul etmiyorda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...