Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

Senin dediğin de çözüm değil ki. makul bir insan olarak sen onu oraya 10 dolara koyacaksın çinli gelip yine 2.50 dolara 50 tane koycak. Yine sen kaybetcen çinli ve blizzard kazancak.

Gerçekten hiç anlamamışsın.

Bir item'ın minimum ücreti 10 dolarsa Çinli 2.50 dolara değil 9.99'a bile koyamayacak.

WoW AH'sinde ayda 400-500k kasan biri olarak bu sistemi faydalı buluyorum. Ancak kafamı karıştıran tek konu şu:

Item1'in minimum price'ı 10.00$. Bunu satmak isteyenler var piyasada, aratıyoruz, 3 tane Item1 buluyoruz.
X kişisi 10.00$'a Item1 koymuş,
Y kişisi de 10.00$'a Item1 koymuş,
Z kişisi de 10.00$'a item1 koymuş.

şimdi ben Item1 almak istediğimde alış işlemini kimden yapacağım, random mı olacak merak ediyorum. En önemli soru bu, bu sistemde.

İkinci bir husus, item sattın, Blizzard Balance'ın mevcut. Bunu cash-out etmek yerine daha rahat harcama yapabileceksin. Paranı bankaya transfer etmek yerine mevcut paranı item almak için kullandığında kesintiye uğramayacak paran. Böylece oyun içi ekonomi canlı tutulacak. Yani ister istemez AH daha çok kullanılacak. Haters gonna hate ama AH ekonomisiyle ilgilenen oyuncular için bunlar çok önemli detaylar. Çinli olmaya da gerek yok, sadece sistemi öğrenmek yeterli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Gerçekten hiç anlamamışsın.

Bir item'ın minimum ücreti 10 dolarsa Çinli 2.50 dolara değil 9.99'a bile koyamayacak.

Senin dediğin farklı bir olay sen konuyu anlamamışın :p arkadaş çinlilerin sürekli hayvan gibi item kasıp onları hayvan gibi ucuza koyup kendinin item satamamasından şikayet ediyordu ben de bu sistemin ona saçma bir çözüm olduğunu iddia ettim.

neyse ben oynarsam single player oynarım zaten item almak, satmak için para verecekler düşünsün sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...